Avon, Advance Techniques Frizz Control, Anti-Frizz Serum (Serum wygładzające do włosów puszących się)

Produkt, którego zadaniem jest zdyscyplinowanie puszących się włosów. Natychmiast wygładza suche, puszące się włosy, sprawiając, że stają się miękkie, pełne blasku i zdyscyplinowane. Nawilża je i wzmacnia, czyni je także podatnymi na układanie. Nie obciąża włosów.

Cena: 19,90zł / 30ml

Nie ma rewelacji

Nie mogę powiedzieć, że jestem wybitnie zadowolona z tego produktu, ale z drugiej strony taki całkiem do niczego też nie jest. Moje włosy puszą się bardzo, więc postanowiłam zaeksperymentować z tym kosmetykiem. Efekt nie był powalający, włosy robią się tłuste, bo i sam preparat taką ma konsystencję. Ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza na włosach, wystarcza bardzo mała ilość, ale buteleczka jest za mała, żeby wystarczał na długo, w moim przypadku to kwestia pewnie tygodnia, może dwóch, aż serum się skończy. Faktycznie minimalnie wygładza fryzurę, ale to na takiej samej zasadzie, jakbyśmy przyklepali włosy wodą czym czymkolwiek. Ja nie kupię drugi raz, bo efekt był prawie żaden (a do tego krótkotrwały), a potem jeszcze trzeba było myć od razu głowę, bo włosy wyglądały na tłuste.

Plusy
- cena
- lśniący
- łatwość użycia
- ładny zapach
- nabłyszcza
- nadaje sprężystość
Minusy
- ciężki
- nie działa tak jak powinno
- tłusty
- włosy słabo się układają
- zlepia włosy

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

jest ok

używałam go jakos rok temu i byl rewelacyjny. teraz go jakos zamowilam niedawno, i jest dobry. moje wlosy po nim wygladaja zdrowo, są wyraaznie odzywione, jednak na koniec dnia sa takie jak przed uzyciem kosmetyku:c

Używam tego produktu od: jakos rok temu
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

genialny!

jest super, prawda na początku też mi się nie podobał. być może faktycznie za dużo go używałam ale teraz używam mniej i od razu po wyszuszeniu włosów. po nim są śliczne, gładkie, faktycznie się nie puszą i ładnie błyszczą. niestety skończył mi się a w katalogu nie ma go =( ale strasznie wydajny =)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Avon Mark - relacja

PORAŻKA!!!

Zakupiłam go ,ponieważ moje włosy ciągle się puszą. Sądziłam,że faktycznie moje włosy będą ujarzmione, ale lipa :/ Nie dość, że nie zlikwidował puszenia, (włosy były delikatnie miękkie w dotyku) to jeszcze tak intensywnie zaczęły mi się przetłuszczać,że nawet po odstawieniu serum nie mogłam sobie z tym poradzić,.
Jak dla mnie kompletna strata pieniędzy :/

Używam tego produktu od: 1 roku

Cudowny!

Nie zgadzam się z wiekszością opini. Moim zdaniem źle go aplikujecie na włosy, za dużą ilość lub na skórę głowy. Używam go już 2 lata, na wilgotne włosy, maksymalnie 2 pompki od połowy głowy. Końcówki nie rozdwajają się, świetnie rozczesują <nawet loki> ma piękny zapach, mój produkt dekady.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Bubel

No tragedia..Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem tego produktu, niech najpierw spróbuje nałożyć łyżkę smalcu na włosy-efekt porównywalny...

Przetłuszcza, nie wygładza, włosy są baardzo nieprzyjemne w dotyku i można jeszcze wymieniać w nieskończoność..

Odradzam.Używam tego produktu od: miesiąca

to jakiś żart ?

Pierwsze co rzuca się w oczy : dość prymitywne opakowanie

Po aplikacji na dłoń: tłuściutkie mazidełko i przystępny zapach

Po pierwszym użyciu: dno dno dno dno
Szkoda było tylko pieniędzy. To serum kompletnie nie zredukowało puszenia moich niesfornych kłaków. Puszyły się jak puszyły z klejącym się dodatkiem na włosach, marzenie : /

Po dłuższym stosowaniu: nic się nie zmieniło oprócz jednego, znikła połowa produktu. Przymusowe zużycie tego produktu mnie dobija ...

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: połowa

Dno.

Mam cienkie kręcone włosy . Ostatnio są dosyć przesuszone i zaczeły się puszyć. Stosowałam serum na wilgotne włosy , zaraz po umyciu i.......... tragedia !! Włosy wogole nie skręcaja się w loczki, dziwnie rozdzielaja się i faktycznie jak ktoś już to wspomniał wyglądaja jak wysmarowane olejem. Prubowałam również na prostowanych włosach ale tam też tragedia. Każdy włos wykreca się w inna stronę i całe prostowanie idzie na marne....Nigdy więcej
!!

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: mam w kołko te ledwo zaczęta 1 buteleczke ;/

Dobre

Serum to dostałam od konsultantki,tak więc z przyjemnością przetestowałam (chociaż stało troszkę na półeczce,zanim się za nie wzięłam).Mam świadomośc,że serum to jest głównie silikonem,ale nakładamy go po umyciu głowy i po nałożeniu odżywki,więc myślę,że nie przeszkadza,a nawet może ochraniac włosy.Do moich włosków,które lubią się puszyc,odstawac i życ własnym życiem,szczególnie kiedy jest wilgotno,jest bardzo dobre.Nakładam niewielką ilośc na włosy od ok.połowy ich długości w dół.Są wygładzone,lekko obciążone i chronione przed wilgocią,która właśnie powoduje ich puszenie.
Końcówki włosów się sklejają,więc nie widac tak bardzo,że są podniszczone.
Jest bardzo wydajny,cena w promocji jest ok (albo była,bo teraz ta seria trochę się zmieniła,ale ja mam jeszcze tą starszą wersję).
Wolałabym tylko,żeby wpływało jakoś pozytywnie an włosy,nawilżało je lub odżywiało,ale tego raczej nie robi :( Ale moje włoski wyglądają po jego użyciu lepiej :) Także wypróbuję pewnie jeszcze jakieś jedwabie i inne tego typu specyfiki,ale jeśli nie znajdę nic tak fajnego-na pewno do niego wrócę :)

Używam tego produktu od: ok.roku

Nie za bardzo

Bardzo oleisty, na moich włosach nic nie zdziałał. Mam ich naprawde ogromną ilość i do tego się puszą. Serum początkowo tylko atłuszcza włosy, po chwili znowu są masaaakra. UWAGA!UWAGA!UWAGA! Jeśli już, to polecam szmpon z tej serii, tez z Avonu. Dużo lepszy, mała ilość daje dużo piany i widać efekty.

Używam tego produktu od:dość długo, ale od czasu do czasu

Godne polecenia serum. Problem puszenia się włosów występował u mnie parę lat temu hmm może 5-6 lat temu. Pierwszego opakowania używałam po każdym myciu włosów, na już osuszone włosy. Drugiego opakowania używałam już rzadziej ale jednak tez dość systematycznie. Po 2 buteleczkach mogę powiedzieć z ręką na sercu, ze problem puszenia się włosów zniknął u mnie w 100% już na stałe. Trzecią buteleczkę używam już wyłącznie okazjonalnie. Trzeba jednak uważać aby nie dać za dużo bo łatwo można obciążyć włosy. Nie kupię ponownie ponieważ już mi to serum nie jest potrzebne.

Używam tego produktu od: kilku dobrych lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Nakładam go codziennie trochę przed wyjściem bo mam burzę loków + siano i trudno to wszystko ujarzmić.
Kiedyś kupowałam serum z MATRIXa (ok 50 zł) i to jest o niebo lepsze.
Ma bardziej wodnistą konsystencję, fajniejsze opakowanie, miły zapach, mniej &quot;przytłacza&quot;.
Po MATRIXie włosy były po prostu tłuste niezaleznie od ilości nałożonego preparatu.
Ten jest wydajny, fajnie pachnie i ma fajne opakowanie.Używam tego produktu od: rok