Body, Mus nawilżający do ciała z witaminami i minerałami

Body, Mus nawilżający do ciała z witaminami i minerałami

Kosmetyk zawiera sole mineralne z muszli ostryg, posiadające właściwości rewitalizujące naskórek.
Proteiny zbożowe, które także ma w swym składzie, mają za zadanie nawilżać oraz delikatnie napinać i wygładzać skórę, ponadto witaminy F,C,E ( o działaniu antyrodnikowym) przedłużają jej młody, zdrowy wygląd.
Pozostawia ciało nawilżone, skóra jest wyraźnie miękka i odżywiona.

Długotwale nawilża.

Przyjemny zapach, fajna aplikacja a co najważniejsze on naprawdę nawilża skórę na długo.
Efekt jest natychmiastowy, skóra jest gładka, nawilżona, aksamitna w dotyku.
Na pewno szybko z niego nie zrezygnuję.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

w porzadku

podoba mi sie zapach-taki...botaniczny:)), dosc niezwykly, ladny.

opakowanie tez ok-naciska sie i leci. dobry pomysl.
nawilzenie...daje rade skorze suchej, ale powiedzmy nieprzesuszonej (do przesuszenia nie dopuszcza).

bardzo w porzadku, niedrogi kosmetyk.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:na razie jedno

taki sobie.

Balsam nie zachwycił mnie niczym szczególnym. Konsystencja ok, wygodna aplikacja (pompka).
Wchłania sie dobrze.

Niepodoba mi sie wogóle jego zapach: taki cytrynowy troche.

Używam tego produktu od: 1 m-c

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

lepszy od jogurtu

Zdecydowanie lepszy niż jogurt z tej samej serii. Dobra konsystencja (nie za rzadka, nie za gęsta), łatwo się wmasowuje i szybko wchłania, rezultatem jest dobrze nawilżona i miękka skóra na długi czas. Ladny, delikatny zapach, wydajnosc rowniez bez zarzutu. Tylko 3 gwiazdki, bo nic specjalnego.

Używam tego produktu od:pol roku

ciekawy

Balsam na lato jak w sam raz, raczej na zimę do skóry suchej takiej jak moja się nie nadaję- wypróbowałam to!Poczekałam na lato i proszę w tej porze roku sprawdza się świetnie. Dobrze nawilża, zapach też ciekawy choć ja za takimi nie przepadam, ale nie drażnił mnie, konsystencja też odpowiednia, ani za gęsta ani za rzadka. Oczywiście na końcu trochę sie omęczyłam, żeby wydobyć resztki z opakowania, bo pomka nie daję sobie z tym rady.Jak na pojemność 250 ml jest średnio wydajny.Możliwe że jeszcze go kupię ale jest jeszcze tyle balsamów na rynku do wypróbowania.

Używam tego produktu od:z przerwami jakieś 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedno

przeciętniak

miałam 1 opakowanie tego balsamu, zapomniałam o nim zupełnie, pewnie dlatego, że szczegolnie mnie nie zachwycił. Ot takie sobie szybkowchłanialne zwykle mazidło o lekkiej konsystencji i dośc chemicznym niby cytrynowo-morskim zapachu. Krzywdy nie robił, ale jakich szczegolnych efektów nie czynił. Nawilżał nie bardziej niz inne.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

** raczej nie polecam

Balsam kupiłam troche bez zastanowienia, potrzebowalam szybko jakiegos nawilzacza do ciala. Okazal sie slabym musem:(,nawilża na krótko-po paru godzinkach moja skóra zaczeła sie łuszczyć!, zapach niczym morski odświezacz powietrza:(.Plusa dostaje za wygodne opakowanie z pompką.Raczej nie polecam...

BARDZO PRZYJEMNY!

Używam krótko, ale bardzo mi się podoba. Fajny zapach - morski, niestety trwa zbyt krótko, ale w momencie aplikacji daje uczucie odprężenia. Dobrze nawilża, solidnie wygładza, rzeczywiście rewitalizuje - skóra wyglada po nim ładnie, konsystencja idealna, praktyczna pomka...Pozostanie ze mną na dlużej...Bardzo udany produkt. Świetnie sprawdza się również jako krem do rąk.

nie jest źle

Jestem dopiero po dwóch użyciach tego musu i muszę powiedzieć, że mi się spodobał. Opakowanie jest ok. Kosystencja leciutka, w sam raz na lato, dobrze się wchłania, a mimo to nawilżenie jest odczuwalne i nie ma sie wrażenia, że wsiąka jak woda. Ma przyjemny zapach (jak dla mnie)- taki cytrusowo morski (więcej cytrusów), który trwa na skórze jeszcze przez pewien czas po wyjściu z łazienki, a potem dyskretnie znika i nie przeszkadza w użyciu perfum. Wygłada na wydajny. Na razie jestem bardzo zadowolona i dają mu 4, a potem się zobaczy :)