Gloss Regard (cienie)

Gloss Regard (cienie)

Błyszczyk do brwi i powiek. Ja stosuję ten kosmetyk tylko na powiekach, ponieważ bardzo lubię połyskliwy makijaż. Powieki lśnią bardzo ładnie, produkt rozporowadza się bez problemu dzięki małemu pędzelkowi, i jest wyjatkowo trwały. Do wyboru kilka kolorów - ja wybrałam srebrny i brązowy. Gloss Regard sprawdza się świetnie w czasie wyjatkowych okazji - np. Sylwestra - dzięki jakości kosmetyku, możemy być pewne, że nasz makijaż wyglada bardzo dobrze.

Cena: 35 zł

Po co?

Miałam wszystkie 4 kolory, bo wygrałam je w pewnym konkursie. Podobały mi się na poczštku bardzo, ale póŸniej zdecydowanie znudziły. Mam wielkie zastrzeżenia do ich trwałoœci. Gdy obrysowałam oko, zaczęły się kruszyć po pewnym czasie, a kreska widocznie "dzielić na częœci" pękać i odpadać. Faktycznie powieka na poczštku wyglšda jak polakierowana, ale czuje się ten specyfik strasznie na oczach. Z kolorów najbardziej odpowiadał mi fiolet i biały - ten drugi służył mi głównie jako rozœwietlasz. Złoto-miedziany i zielonkawy po pewnym czasie oddałam koleżance, która też narzekała na jego trwałoœć. Jeœli się je rozmazuje nic się z nimi nie dzieje, ale przy położeniu grubszej warstwy - tragedia. Dla mnie to jest w sumie taki kosmetyk do wszystkiego i do niczego. Pędzelek też jest taki sobie, cień jest gęsty i ciężko go równomiernie nałożyć no i strasznie brudzi rzęsy. Ogólnie rzecz bioršc – nie polecam.

super efekt

Ja mam kolor srebrny i efekt jest doskonały i spektakularny. Drobinki są tycie i naprawdę gęsto "upchane", tak więc srebro na powiece wygląda b. jednolicie. Jest przy tym trwały i wydajny, nakładam go zarówno samodzielnie, jak i na inne chłodne odcienie. Kładę trochę na powiekę pędzelkiem i rozcieram palcem. Używam także pod łukami brwiowymi i w wewnętrznych koncikach oczu w minimalnej ilości.

świetne!

Naprawdę, coraz bardziej zakakuje mnie Bourjois!Świetne cienie!Długo szukałam kosmetyku, dzięki któremu mogłabym uzyskać właśnie TAKI efekt!Stosuję tylko na powieki i na specjalne okazje.Pięknie nabłyszcza - genialnie wygląda to położone na ciemniejszy cień pudrowy!!!

Manicure - geometryczny french

fantastycznie rozswietla

stosowalam do powiek-daje bardzo ladne i widoczne rozswietlenie. kolor rtansparentny, mnustwo blyszczacych drobinek ale nie jest to brokat. niestety kosmetyk mi sie walkowal po jakims czasie na powiece. z racji opakowania wiele kosmetyku pozostaje niezuzyte (trudno sie do niego pod koniec dostac:))

bardzo dobre

Uważam że Gloss Regard zasługuje na miano kosmetyku Wszechczasów. Jest jednym z moich ulubionych produktów do rozświetlania makijazu. Jeszcze nigdy sie na nim nie zawiodłam!