Gosh, Kaos EDT

Gosh, Kaos EDT

KAOS marki Gosh to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. KAOS został wydany w latach 1990's. Nutami głowy są cytryna amalfi, tangeryna i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, konwalia i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i cedr virginia.

Niebanalny, nie dla każdego

Mój stosunek do KAOS bardzo ewoluował na przestrzeni lat, dlatego wydaje mi się , że do tego zapachu trzeba dojrzeć :)
Pierwszy raz zetknęłam się z nim na początku studiów, a było to jakieś 10 lat temu :) Wtedy zapach był dla mnie hm... no właśnie nie wiem :) Nie potrafiłam wtedy stwierdzić, czy mi się podoba, czy nie. Coś mnie jednak do niego ciągnęło i od czasu do czasu wracałam po kolejny flakonik.
A jak jest teraz?:) Teraz kocham ten zapach i DOCENIAM :)

Ilość zużytych opakowań: 5 po 30ml

Obiektywnie - super

Obiektywnie rzecz biorąc - zapach jest świetny, kwiatowy, elegancki, ale nie mizdrzy się i nie próbuje na siłę przypodobać, nuty są tak wymieszane, że trudno wyodrębnić jakąś, żadna nie jest mocniej wyczuwalna niż inne, ze względu na specyficzny chłód i "zieloność" podejrzewam konwalię w bukiecie. Troszeńkę pudrowego piżma w bazie. Zapach bardzo mi się podoba z jednej strony, z drugiej - mój żołądek nie wiedzieć czemu protestuje :kwasny: Moja perfumy muszą mieć wyraźny pazur, paczulę, wetiwer, ponadprzeciętną słodycz... taka spokojna elegancja niestety chyba nie dla mnie, noszenie tych perfum jest fizycznie niemożliwe :(
Buteleczka niepiękna

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:próbka

Nijaki

Zapach pomimo, że owocowy i w miarę nowoczesny, pachnie jakoś staro.. W ogóle nie kojarzy mi się z perfumami młodej dziewczyny. Czuć troszkę czarnej porzeczki i jaśmin. Raczej płastki zapach i bez szaleństw. Buteleczka przeciętna.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: próbka

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Mój ideał

Pierwszy raz dostałam go w prezencie 9 lat temu od koleżanki z Danii. I od tamtej pory go używam. Jest dla mnie idealny. Świetnie pachnie, bardzo długo się utrzymuje i pasuje do mnie jak żaden inny zapach;) Zawsze do niego wracam, choc lubię ekperymenty z zapachami. To jest dla mnie kosmetyk wszechczasów!!! Mój osobisty;)
Aha i jest niedrogi;) Teraz za 130 zł można kupić 50ml;)

Używam tego produktu od:9 lat
Ilość zużytych opakowań:nie jestem w stanie zliczyć

dlugo sie utrzymuje!!

Ma wyrazisty, owocowy zapach. Dlugo sie utrzymuje na ciele, ma poreczna butelke, ktora mozna schowac do torebki. Zdecydowanie dla kobiety nietuzinkowej, ktora chce byc zauwazona. Ten zapach sie podoba albo nie.

Używam tego produktu od: 3