Natural Blush (róż na policzki)

Natural Blush (róż na policzki)

Pojemność 8,5 g

Kosmetyk oparty na bazie masła Shea, które pielęgnuje naskórek i jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym. Zawiera stabilne barwniki i luminooptyczne pigmenty, dzięki czemu charakteryzuje się trwałością, łatwo się rozprowadza, nie pozostawia plam w miejscu zetknięcia pędzla ze skórą. Umożliwia- ``inteligentny``- makijaż dostosowuje się do warunków świetlnych przez cały dzień.
Opakowanie zawiera pędzelek.

Cena: 35 zł / 8,5 g

tekstura tak, trwałość i kolor nie

Róż kupiłam w promocji za 20zł. Niestety nie miałam za bardzo wyboru w kolorach, były tylko dwa, wybrałam wpadający nieco bardziej w brąz nr 36.

Opakowanie to zgrabna, czarna, niestety plastikowa kasetka. Wewnątrz 5g różu. Drobno zmielonego, fajnie pracującego z pędzlem, dobrze blendującego się. Róż nie robi plam i łatwo się nakłada. Nawet niewprawna ręka nie zrobi sobie nim krzywdy.

Trwałość około 3-4 godziny. W tej cenie nie ma się co czepiać. Biorąc pod uwagę pojemność, raczej nie starczy na długo, przy codziennym używaniu jakieś 2-3 miesiące.

Plus za brak drobinek. Efekt na buzi jest delikatnie satynowy.

Minusem jest niestety kolor, u mnie praktycznie w ogóle nie widoczny,

OK

Postanowiłam zużyć opakowanie prawie do końca,zanim wystawię ocenę.Teraz została resztka tego produktu i już zastanawiam się nad kolejnym różem;).Róż daje subtelny efekt.Policzki są delikatnie zaróżowione.Jest matowy.Używam go prawie od dwóch lat,z przerwą na lato,kiedy używam pudrów brązujących.Kolor nr 36 dobrze współgra z moją cerą.
Nie wiem,czy kupię ponownie(choć róż bardzo mi odpowiada),ponieważ mam zamiar przetestować inne.

Używam tego produktu od:prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań:na dniach skończę 1

ok

Mam kolor electric pink i jest super! trzyma się cały dzień nie zmienia koloru! wygląda bardzo naturalnie! łatwo go nałożyć! trudno przesadzić z ilością !jest wydajny!
co można chcieć więcej!??Używam tego produktu od:kilku m-cy

Manicure - pastelowe paski

przyzwoity

Myślałam, że będzie tandetny ale miło mnie ten róż zaskoczył. Mam kolor 39, mocny róż (przynajmniej w pudełku) i oto co nastepuje:
* miękkim pędzlem daje subtelny efekt delikatnie zaróżowanionych policzków,
* twardym pędzlem można szybko zrobić mocniejszy make up
* prawie matowe wykończenie, które mnie osobiście bardzo się podoba
*wydajny, paćkam się nim jakieś 2 miesiące a ubytek znikomy.
* skóry trzyma się dość dobrze, aczkolwiek nie jest zupełnie odporny na ścieranie ręką, poduszką czy innymi takimi ;)

Na pewno wart przynajmniej wypróbowania :)

Zaznaczyłam, iż nie wiem czy kupię ponownie, bo ten jest bardzo wydajny i na bank zanim go skończę kupię coś innego na wypróbowanie :)

Używam tego produktu od:ok. 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.

Jak najbardziej

Witam, w sumie nie mam dośwaidczenia w stosowaniu różu, i ten jest moim pierwszym. Poleciła mi go wizażystka i dobrała kolor 38. Jest bardzo naturalny i łatwo sie go nakłada, choć robię to dużym pędzlem, a nie tym, który jest dołaczony. Efekt jest bardzo ładny i moja twarz jest fantastycznie rozświetlona. Polecam

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

idealny

Ja używam nr 38,tj. dusty lilac,do mnie pasuje idealnie.
Pędzelek nie jest zły,chociaż i tak używam innego.

Kosmetyk sam w sobie -super,ale opakowanie pozostawia wiele do życzenia,po prostu się nie domyka.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

świetny

Polecam ten produkt bez żadnego ale..
kupiłam go przez przypadek i naprawde warto
łatwy w uzyciu mimo ze wole większe pędzelki
swietnie dopasowuje sie do skóry twarzy nie tworzy "sztucznuch polików" i ma fajna konsystencje

Używam tego produktu od:3 miesiecy

blush

Miałam jasny kolor, dający słabo widoczny efekt.
Ma ładne, wygodne opakowanie z poręcznym pędzelkiem.
Łatwo się nakłada, jest trwały. Dostępny w kilku odcieniach.

Używam tego produktu od:2tyg.