Gosh, Cover Corrector Stick (korektor w sztyfcie)

Gosh, Cover Corrector Stick (korektor w sztyfcie)

Lekki, zawierający witaminę E korektor, umożliwia korygowanie niedoskonałości dzięki cechom:

- wysoka zawartość pigmentów

- perfekcyjnie ukrywa drobne niedoskonałości skóry

- koryguje różnice w kolorycie karnacji

- znakomity do makijażu typu kamuflaż

- łatwy i skuteczny do ukrywania ciemnych kręgów pod oczami

- zapewnia naturalny i długotrwały makijaż

- może być użyty na i pod podkład

- rozkłada się łatwo i równomiernie przy pomocy gąbki lateksowej lub opuszkiem palca-na mokro lub sucho

- pozostawia suchy, matowy film

- bez zapachu

- nie posiada właściwości antyseptycznych i ściągających

Korzystna cena.

Cena: 25 zł / 6 ml

póki co najlepszy

ale szukam dalej :))

używam nr 1 od około 1,5 roku
jestem bardzo zadowolona. trudno mi jakos skomentować zarzuty o zbyt ciemny kolor bo sama mam cere oliwkową i nawet nie przyszło mi do głowy, że może być zbyt ciemny :)

zalety:
-wygodne, ładne opakowanie
-ładny, jednostajny kolor
-trwałość

wady
-wysoka cena (ok 35-40pln)
-przy niskiej wydajności :(
-trudny dostęp (zamawiam przez allegro)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

średni

Pomijam już sprawę koloru bo rzeczywiście nr 1 jest za ciemny.
- po pierwsze słabo się rozprowadza dając nie przyjemne uczucie.
-kryje całkiem nieźle, ale strasznie krótko sie trzyma nie wiem maksymalnie z godzine.
-zapach nie ciekawy
- mało wydajny / nie uzywalam go za często ale i tak szybko sie skończył.

nie polecam bladolicym

Tak jak w podsumowaniu - nie polecam tego korektora posiadaczkom bardzo jasnych karnacji. W zasadzie większość tej recenzji pokrywa się z moją recenzją korektora - neutralizatora Lumene, z tego samego powodu. Do wyboru są tylko 2 odcienie. Mam odcień jaśniejszy (nr 1) i jest on za ciemny dla mojej karnacji, która jest bardzo jasna w chłodnym odcieniu. U mnie ten odcień wpada w ciemny różo-beż i wyraźnie odcina się od skóry. Nie pomaga dokładne rozcieranie, korektor nie stapia się z moją skórą, nie dopasowuje się do jej odcienia. Rozprowadza się dość topornie, jest zbyt gęsty. Nie wyobrażam sobie używać go pod oczy, jak zaleca producent. Kryje dość słabo, a mam jedynie drobne zaczerwienienia, ale i tak zawsze muszę nakładać podkład ze względu na za ciemny odcień korektora. Dodatkowym minusem jest jego przykry, jakby plastikowy, zapach, a wg producenta jest bezzapachowy. Nie jestem w stanie ocenić jego trwałości na skórze, bo, tak jak wspomniałam, używam go tylko pod podkład. Używam go czasami tylko dla zasady, żeby go wykończyć, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków. Kupiłam go jeszcze w zeszłym roku i zużyłam tylko niewielką część, zostało jeszcze kilka cm sztyftu. Przypuszczam, że ten korektor może być dobry dla posiadaczek ciemniejszej karnacji niż moja, dlatego nie daję tylko 1 gwiazdki.

Używam tego produktu od: męczę go od jesieni zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1. i ostatniego