Eau Lactee Auto - Bronzante [Liquid Bronze Self Tanning ] (Emulsja samoopalająca do twarzy i dekoltu)

Najnowszy samoopalacz Clarinsa do twarzy i dekoltu to innowacyjna i prosta metoda aplikacji - oto pierwszy produkt samoopalający, który nakłada się wacikiem kosmetycznym. Odświeżający niczym woda, łagodny jak mleczko, nakłada się go szybko i prosto - wysycha natychmiastowo i od razu można aplikować krem nawilżający lub ochronny (samoopalacz nie zawiera żadnych filtrów). Preparat nadaje naturalną, równomierną i dlugotrwałą opaleniznę, zmiękcza skórę i neutralizuje wolne rodniki. Daje natychniastowe uczucie świeżości, a intensywność opalenizny można stopniować, nakładając kolejne warstwy samoopalacza. Przetestowany alergologicznie, niekomedogenny (nie zatyka porów).

Genialny

Długo szukałam czegoś, co delikatnie zabrązowi moją twarz bez efektu solarium, pomarańczy czy smug. Większość samoopalaczy sprawiała, że ww się pojawiały, a dodatkowo ich zapach (typowy dla samoopalaczy) był dla mnie nie do zniesienia. Aż trafiłam na ten.
Plusy:
- rewelacyjne działanie- stopniowe opalanie skóry, bez żadnych zacieków, smug, zabarwień, przebarwień itp.,
- pielęgnacja twarzy - mleczko delikatnie otula cerę, dodatkowo ją nawilżając, ale nie zapycha ani nie tworzy tłustej warstwy, nie zauważyłam też, by ją jakkolwiek wysuszał,
- pięknie pachnie - delikatnie, nie czuć smrodu samoopalacza
Dodatkowo, wbrew pozorom, atutem produktu jest jego cena, bo przy takiej wydajności starcza on na bardzo długo.
Wad nie zauważyłam.

Emulsja samoopalająca do twarzy i dekoltu -super efekt

Emulsja samoopalająca do twarzy clarins. Ma świeżą żelową konsystencje , która bez problemu równomiernie da się rozprowadzić i szybko się wchłania. Choć jest to samoopalacz to nie daje mocnej opalenizny , skóra jest jak muśnięta słońcem. A największym plusem jest to że nie robi smug i plam. Wart swojej ceny . I jeszcze co mi bardzo odpowiada nie ma zapachu samoopalacza i skóry spalonej słońcem. Polecam serdecznie.

Najlpeszy jaki miałam

Produkt ma konsystencję mleczka,ja nakładam go palcami.Jest bardzo wydajny-na całą twarz wystarczą dwie krople wielkości opuszka palca.Skóra jest pięknie muśnięta brązem,zwykle gdy go użyję słyszę komplementy "tak świeżo dzisiaj wygladasz,wyspałaś się?" i to parę razy czyli efekt jest.Mleczko nie nawilża ale wchłania się bardzo szybko (mam cerę mieszaną) i można nakładać krem.

Botoksu zastosowania

ZAPYCHACZ

Opaliłam się i potrzebowałam czegoś co przyciemni mi twarz, która niestety wolniej się opala. Wyczytałam, że można stopniować efekt opalenizny, a więc : Po 1 użyciu był lekki efekt, bardziej wyrównujący koloryt skóry. Po 2 użyciu nadal to samo, po 3 skóra była żółta... Nakładałam co wieczór. Zapchał mnie niemiłosiernie, nie są to bezpodstawne oskarżenia, bo nic się w mojej kosmetyczce nie zmieniło, a podkładu nie używałam.
Zdecydowanie strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: 2tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie użyte 5 razy.

Średniak

+ nie zostawia smóg ani zacieków
+ ładny zapach
+ bardzo naturalny efekt
+ wydajny
+ łatwa aplikacja

A teraz minusy...
- mimo tego iż używałam go wraz z kremem bardzo wysuszył moją skórę
- kolor jest za jasny
Myśle, że posiadaczki jasnej karnacji będą zadowolone ;)

Używam tego produktu od: pół roku, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

bardzo dobry samoopalacz

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na temat tego kosmetyku postanowiłam spróbować:) I to był znakomity wybór. Samoopalacz daje bardzo ładny kolor opalenizny, bardzo naturalny:) Przyjemnie również nawilża skórę, co jest ogromnym plusem... Minusem i plusem jest zapach... zapach samoopalaczowy, aczkolwiek trzeba przyznać że smrodek jest bardzo mało intensywny, w porównaniu z innymi kosmetykami tego rodzaju które wypróbowałam a było ich baaardzo dużo:) Polecam:) Daje 4,5 gwiazdki - to przyzwoita ocena:)

Najlepszy!

Samoopalacz ten jest kosmetykiem wręcz idealnym. Nie tworzy smug, nie zapycha, zapewnia idealny odcień opalenizny (mam brzoskwiniową cere,dawno nie opalaną,bo używam filtrów), nie wyszusza cery na wiór, schodzi bardzo równomiernie, opalenizna pojawia się szybko. Nakładam go rano przed wyjściem z domu, czekam chwile a następnie nakładam filtr i codzienny makijaż. Zapach charakterystyczny dla samoopalaczy znika po 4 godzinach po użyciu, najcześciej popołudniu nic już nie czuje lub też sie przyzwyczajam:D Jest wydajny,pomimo stosowania z wacikiem, a nie palcami. Co do ceny...dostałam go w prezencie od siostry,dlatego nie wiem czy sama bym go kupiła,bo potrafię obyć się bez niego:) Nie zmienia to faktu,że to najlepszy samoopalacz jaki stosowałam,a miałam ich już kilka.

Używam tego produktu od: z przerwami około roku

Super zapach, bez smug, idealny!

Używając samoopalacza Clarins można zapomnieć o złych doświadczeniach z samoopalaczami.
To kosmetyk nowej generacji.
Dla mnie same plusy.
Nowy sposób aplikacji za pomocą wacika, zapobiega nadmiernemu brudzeniu rąk i zapewnia równomierne nałożenie produktu.
Ma przyjemny zapach nie przypomina niczym tego, który pamiętam przy używaniu starych samoopalaczy.
Efekt delikatnej opalenizny widoczny jest po paru godzinach, najlepiej nałożyć wieczorem na oczyszczoną (najlepiej peelingiem) twarz.
Rano cera jakby muśnięta słońcem. Opalenizną można wzmocnić poprzez dodatkową aplikację samoopalacza.
Efekt opalenizny utrzymuje się około 2 dni, zmywa się równomiernie, nie ma plam i efektu przebarwień.
Używam go w okresie zimowy, kiedy moja cera tęskni do słońca i potrzebuje nabrać troszkę koloru ciepłego brązu. Super alternatywa dla solarium.
Kolejny plus - po nałożeniu samoopalacz szybko się wchłania i można nałożyć właściwy krem pielęgnujący.
Co do wydajności to uważam, że przy aplikacji wacikiem zużywa się nieco więcej produktu niż przy użyciu bezpośrednio na dłoń ale to nie jest jego minus. Wiosną i latem odstawiamy samoopalacze na półkę i wystawiam buzię do słońca, tak więc po pół roku lepiej kupić świeży a ten zimowy nie oszczędzać tylko zużyć do końca, całe opakowanie wystarczy akurat na jesienno-zimowy sezon.

niestety zapycha:(

Zainwestowałam w ten produkt, gdyż niestety wszystkie samoopalacze do twarzy, które przejrzałam pod katem składu mają zapychające mnie składniki, a ten wydawał się nie mieć na pierwszy rzut oka.

Po użyciu od razu mnie wysypało i to naprawdę solidnie jednak nie myślałam, że to on. Po kilku odstawieniach i powrotach dowody są niepodważalne:(

Na plus zaliczam:
+rozmiar opakowania 125 ml
+delikatną konsystencję, rzadką przez co niewiele go trzeba zaaplikować
+delikatny zapach
+nie wysusza skóry na wiór. Jak każdy samoopalacz może lekko wysuszać, ale póki co nie odczuwam tego.

Na minus:
- minimalny efekt opalenizny-nakładam przy użyciu rąk, gdyż przy użyciu wacika produkt jest nieekonomiczny i niewidoczny. Ja dla mnie powinny być dwa rodzaje do jasnej i ciemnej karnacji, co rozwiązało by ten problem.
-trwałość-wymaga codziennego użycia, zmywa się całkowicie przy demakijażu. Poprzednio używane starczały jednak na 3-4 dni (Sally hansen).

Za tę cenę powinien jeszcze coś robić np. nawilżać, odmładzać ;-), cokolwiek.

Nie polecam dla cer skłonnych do zapychania, ale jak widać niektórym służy :)

Wspaniały samoopalacz mój nr 1

Fantastyczny samoopalacz. Clarins daje efekt niezwykle naturalnej, oliwkowej opalenizny.W miarę dawkowania, kolor opalenizny może być różny- od lekkiego muśnięcia słońcem, po czekoladę. Ja używam 2 dni z rzędu rano lub wieczorem i efekt jest rewelacyjny przez 3-4dni.
Zapach boski w przeciwieństwie do Clarins, Delicious Self Tanning Cream nie posiada ani troszkę zapachu typowego dla samoopalacza,choć w Delicious wyczuwam go tylko odrobinę. To mleczko jest bardzo lekkie, nakłada się je na wacikiem i używa jak mleczka do demakijażu ja nakładam jednak dłonią i wydaje mi się że efekt jest wtedy mocniejszy a mleczko wydajniejsze.
Nie ma mowy o smugach czy plamach.
Cera jest ślicznie opalona , naturalna ,zdrowa.
Najlepszy samoopalacz jaki miałam dla mnie KWC.

tak!

Do kupienia tego preparatu przekonała mnie recenzja Katosu na yt (tam odsyłam zainteresowanych). Jestem bardzo zadowolona z zakupu; mam bardzo jasną skórę i szukałam samoopalacza, który da naturalny efekt i taki właśnie dał mi ten produkt. Aplikacja jest bardzo łatwa i szybko wysycha na twarzy. Nie mam żadnych plam, zacieków. Zapach samoopalacza prawie niewyczuwalny. Może osoby o naturalnie ciemniejszej karnacji mogą nie być zadowolone, ponieważ efekt jest bardzo delikatny.

Świetny:)

Świetny produkt. Stosuje go pod krem na noc na oczyszczoną twarz.
Rano skóra jest wypoczęta pełna blasku i lekko opalona. Taki dyskretny kolor.
Mega wydajny. Wystarczy trochę na wacik i efekty są.

Używam tego produktu od: od miesiąca