Dercos, Anti-vieillissement capillaire. Shampooing densifieur (Szampon przeciw starzeniu włosów)

Zawiera witaminy E/B5/PP i Ceramidy. Badania naukowe dowodzą że wraz z wiekiem korzeń włosa ulega osłabieniu. Włos odrasta cieńszy, osłabiony i coraz mniej odporny na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.
Innowacja Dercos w walce ze starzeniem włosów. Unikalne połączenie witamin E/B5/PP oraz ceramidów zapewnia skuteczne oddziaływanie jednocześnie na korzeń i łodygę włosa.
Witaminy E/B5/PP przeciwdziałają osłabieniu korzenia włosa, a ceramid działa dogłębnie odbudowując łodygę włosa. Rezultaty: Wzmocnienie korzeni i odbudowanie struktury włosów na całej ich długości sprawia, że są one mocniejsze i bardziej gęste. 70% kobiet stwierdziło, że ich włosy są bardziej odporne. 74% kobiet stwierdziło, że ich włosy są bardziej gęste. Test przeprowadzony na grupie 153 kobiet.
Szampon do częstego stosowania. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się stosowanie Odżywki przeciw starzeniu się włosów z serii Dercos.
Preparaty testowane pod kontrolą dermatologiczną, opracowane w celu zminimalizowania ryzyka alergii. Skuteczność potwierdzona w testach in vitro oraz testach klinicznych. Doskonałe właściwości kosmetyczne zapewniają przyjemność stosowania i widoczne rezultaty na łodydze włosa.

Cena: 32 zł

wzmacnia!

uzywam tego szamponu juz prawie 4 miesiace i jestem bardzo zadowolona.Pieknie pachnie,super sie pieni,latwo splukuje i zauwazylam, ze pojawily sie nowe wloski, takie krociutkie.Nie wiem do konca czy to tylko jego zasluga(bo stosuje tez wax),ale widocznie razem daja taki wspanialy efekt i wlosy mniej wypadaja.Niby jest do czestego stosowania,a ja myje 1-2 razy w tygodniu,wiec efekt jest naprawde super:)

niezły

Małe opakowanie, ale bardzo wydajny - wystarczy odrobina. Dobrze się pieni. Ma delikatny, przyjemny zapach. Nie obciąża włosów. Nie wiem, czy przeciwdziała ich starzeniu, bo jak niby mam to poznać...? ;)
Nie zaryzykowałabym jednak stosowania go bez odzywki - mam miękkie włosy, które łatwo się plączą. Po samym szamponie - nie były może bardziej splątane, ale jakies takie sztywne...Ogólnie - przyzwoity, wygodny, zwłaszcza na wyjazd, ale nie jakaś rewelacja.

wzmacnia włos

Kupiłam ten szampon w ramach akcji ratowania moich włosów, które zaczęły wypadać, stały się słabe, straciły dawny blask i puszystość. I po miesiącu używania śmiało mogę stwierdzić, że pomaga. Włosy stały się mocniejsze, silniejsze, zwięzkszyły objętość,nie wypadają już tak bardzo przy myciu i rozczesywaniu , zdecydowanie mniej się plączą.
Szampon jest bardzo przyjemny w użyciu. Delikatnie się pieni, ładnie pachnie , dobrze się spłukuje. Nie muszę po każdym użyciu stosować odzywki , ponieważ szampon nie plącze włosów. Zauważyłam także, że zmniejsza przetłuszczanie włosów. Wydajny.Polecam!