My Secret, Face'n'body, Bronzing Powder (Wypiekany puder brązujący)

My Secret, Face'n'body, Bronzing Powder (Wypiekany puder brązujący)

Wypiekany puder brązujący do twarzy i ciała zapewnia satynowy blask i jedwabistą gładkość. Wyrównuje koloryt skóry i daje możliwość stopniowania koloru. Pozwala uzyskać delikatne rozświetlenie aż po mocne konturowanie i ocieplanie twarzy. Sprawia że skóra wygląda świeżo i promiennie. Zapewnia szybki i trwały makijaż.

Idealny

Idealny, neutralny kolor, można nim wykonturować policzki jak i optycznie zmniejszyć czoło. Wygląda bardzo naturalnie. Myślę, że nikt nie powinien mieć problemu z aplikacją. Wypiekana formuła sprawia, że po roku używania wygląda jak nowy, starczy na wieczność. I opakowanie po wielu podróżach pozostaje nienaruszone.

Jak dotąd NAJLEPSZY

Póki co najlepszy puder brązujący do twarzy, jakiego używałam. Nie plami skóry, to jest taki delikatny, ale jednocześnie widoczny efekt, że nie potrzeba już niczego więcej (mam śniadą karnację), utrzymuje się na skórze calutki dzień.
Krzywdy sobie z nim nikt nie zrobi, czego nie można powiedzieć o dotąd moim ulubionym Kobo nubian desert (bez lusterka i dobrego oświetlenia może wyjść masakra na twarzy, ciemna plama na poliku), a tym po nocy można by się malować z zamkniętymi oczami i będzie o niebo lepiej.
Swoje opakowanie kupiłam dawno, nie pamiętam dokładnie kiedy, ale myślę, że ponad pół roku temu i zużycie jest niewielkie, ten brzuszek znikł, ale jeszcze spokojnie pewnie wystarczy na kolejne pół roku. Także sami widzicie, jaki to wydajny produkt za dyszkę w promocji.
Warto!

Najpiękniejszy bronzer

Przed zakupem nie czytałam żadnych opinii lecz skusiłam się po prostu promocją. To najpiękniejszy bronzer jaki miałam, podobny do słynnej terracoty z Golden Rose. Przepiękny chłodny odcień i efekt opalonej, delikatnie satynowej skóry. Od kiedy go używam przestałam używać matowych bronzerów. Jest niezniszczalny, mam go ponad rok a zużycia nie widać. Spadł mi wiele razy i nic nie odprysnęło. Najlepszy, zwłaszcza za taką cenę :)

SZTOSS

Cudeńko, na początku myślałam, że będzie za jasny, ale w opakowaniu wygląda znacznie inaczej niż na skórze. Jestem pozytywnie zaskoczona tą marką, co najlepsze - da się blendować znakomicie. Jak na razie mój faworyt. Polecam.

Super

Ja nie jestem fanatyczką hardcorowego konturowania, ale lubię wysmuklić policzki. Ten produkt ma fajny kolor, nie jest ani pomarańczowy ani szary, idealnie wyważone pigmenty. Da się go budować (przyciemniać). Wykończenie nie jest w 100% matowe, ale nie ma żadnych (irytujących) drobinek. Daje naturalne wykończenie, kiedy się nie dotyka buzi to jest bardzo trwały. Ma naprawdę solidne opakowanie. Mam tłustą strefę T i po użyciu go na nos szybciej zaczyna się świecić. No ale i tak wylądował w moich hitach :)

Całkiem przyjemny

Kupiłam go, bo akurat zabrakło mojego odcienia z Kobo (Sahara Sand) i zaraz zaczęłam go używać. Co mogę powiedzieć? Ten bronzer jest całkiem w porządku i całkiem przyjemny. Opakowanie w porównaniu z Kobo jest słabsze (zapięcie gorzej trzyma) sam odcień jest bardzo zbliżony do Sahara Sand, moim zdaniem bardziej pyli niż Kobo, ale łatwiej się go rozciera i aplikuje, jest tańszy od Kobo, świetnie konturuje twarz nie pozostawiąc plam.Ma bardzo ładny chłodny odcień i nie wchodzi w pomarańczowy. Matuje twarz ale w efekcie dając satynowe wykończenie. Jak najbardziej polecam.

Cuuudo :-)

Kupiłam oczywiście po przeczytaniu recenzji na Wizażu, bo inaczej nawet bym na niego nie spojrzała :-). Co tu dużo pisać - to mój najulubieńszy bronzer ;-) W opakowaniu nie wygląda tak dobrze jak na twarzy. Nie jest to płaski mat, ma satynowe wykończenie. Kolor nie jest pomarańczowy, myślę, że będzie pasował wielu osobom. Bardzo wydajny, bardzo polecam :-)

Niesamowity

A to przede wszystkim dlatego,że jest taki niepozorny.. Jak palcem przeciągnęłam po nim to pomyśląła,aże jest taki w sumie nijaki..za jasny..? za szary ...? słąbo napigmentowany...? Czy to aby na pewno ten bronzer , który wszyscy wychwalają..?
Z wyglądu wydaje się sie ciemniejszy, jak zrobić swatch'a to właśnie taki niepozorny..,a le jak go nałożyć pędzlem na twarz...wykonturować to rzeczywiście jest idealny , a myślę,że to dlatego właśnie ,że jest taki niezdecydowany,że miękko wtapia się w skórę,że nie odcina się od niej i można w zależności od karnacji albo go nałożyć mniej albo więcej,że ten kolor za sprawą pewnie szarego pigmentu jest taki uniwersalny i neutralny do różnych karnacji...w dodatku trwały i nadzwyczaj wydajny...Poza tym wszystkim dostepny w Naturze , polskiej produkcji...Więcej nie trzeba ..Ten produkt mówi sam za siebie...

Mam i ja

Kupiłam go zachęcona opiniamy blogerek i wizażanek.
Największym plusem jest kolor- delikatny chłodny odcień z satynowym wykończeniem. Na twarzy prezentuje się naturalnie, utrzymuje się stosunkowo długo, jak na tą cenę. Nie robi plam, opakowanie poręczne, cena w porządku. Nic tylko brać :)

Najlepszy bronzer do tej pory

Boje na głowę nie tylko niskopółkowce, ale nawet droższe bronzery. Ma świetne satynowe wykończenie, nie jest to tępy mat, ta satynka idealnie imituje wgłębienie, pięknie stapia się z cerą. Kolor jest tak samo świetny jak konsystencja. Idealnie łączy tony chłodne z zimnymi, coś jak Harmony Maca. Niestety, moim zdaniem nie jest idealną imitacją cienia padającego na twarz- cień padający na twarz jest ZAWSZE chłodny, szarawy, nie ma ani trochę ciepłych tonów (coś jak cień 390 z Inglota)- u każdego, nawet u osoby o ciepłym typie urody. Ten bronzer jest idealny do ozdobienia cery, ale fajnie byłoby gdyby My secret wypuściło jeszcze jeden bez żadnych ciepłych tonów do konturowania. Choć jestem ciepłym typem urody, to nawet na mnie ten bronzer wygląda ciepło, zdecydowanie nie jak cień. Konturuję twarz metodą przedstawioną przez agwer i ten bronzer wykorzystuje jako pierwszy etap, gdy muszę sięgnąć po neutralny/lekko ciepły bronzer, jako drugi etap używam cienie 390 z Inglota, bo niestety My secret nie ma wystarczająco chłodnego odcienia.

Jak za tę cenę jest Ok

Uwielbiam produkty marki My secret wiec skuszona kolejną promocją w drogerii natura bez zastanowienia włożyłam bronzer do koszyka. Jak za cenę Ok 16 zł jest super. Nie jest to bronzer matowy lecz satynowy, co dla mnie jest na plus. Dodatkowo jego kolor jest w chłodnej tonacji, co niewątpliwe tez zasługuje na pochwałę. Opakowanie solidne, bez zbędnych ozdobników czyli takie jak lubie. Używam go od około roku i chyba nigdy nie zobaczę denka, jest niesamowicie wydajny! Ogólnie nie jest to mój ulubiony produkt do konturowania, jednak za te cenę nie znalazłam jeszcze niczego lepszego.

świetny

Szukałam jakiegoś ciekawego brązera i natrafiłam na ten, akurat był na promocji wiec sie na niego skusilam. Czytałam już wczesniej wiele opini o nim i dużo osob go polecało. Jest to wypiekany puder o chłodnym odcieniu akurat ja takie lubie . Ma delikatne drobinki, które pięknie rozswietlają twarz pozostawiając ją jedwabiscie satynową. Swietnie się nadaje do konturowania twarzy ale również do ocieplenia. Już po jednym pociagnieciu skóra wyglada pieknie. Nadaje sie do szybkiego dziennego makijazu ale również na wyjscia. Jest długotrwały i nie blaknie. Dzięki temu ze to puder wypiekany starcza na naprawde długo.

+cena
+odcień