Hard as Nails Clear Violet

Hard as Nails Clear Violet

Utwardzacz do paznokci - jest po prostu świetny. Dzięki niemu udało mi się w końcu wyhodować dłuższe paznokcie. Utwardza, wzmacnia, tuszuje przebarwienia i pielęgnuje. Można stosować sam (wtedy malujemy 2x)lub jako bazę pod lakier kolorowy. Wtedy malujemy raz, czekamy aż wyschnie i dopiero kolorowy lakier. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z przebarwionymi, rozdwajającymi paznokciami.

ulubiony :D

Mój ulubiony produkt do paznokci. wspaniale utwardza długie pazurki, zapobiega łamaniu. jako baza sprawdza się w 100%. lakier trzyma się naprawdę długo. Dzięki temu specyfikowi wyhodowałam naprawdę długie paznokcie - mocne i zadbane.

Używam tego produktu od:2- mce

dobry

Bardzo dobry utwardzacz. Nalezy do grona niezbednikow, ktore kupuje cyklicznie, czasami na zapas. Sam w sobie trwały, nie odpryskuje od plytki paznokciowej. Nie tuszuje przebarwien - chociaz takie jego przeznaczenie. Dla mnie to tylko bardzo dobry utwardzacz...nic więcej.
Nie zauwazylam by niszczyl paznokcie.

Używam tego produktu od:kilku lat

utwardzil... nietrwaly

fakt - utwardza. i nie szkodzi tak bardzo jak zwykle bezbarwne lakiery. jednak jest koszmarnie nietrwaly. jest jednak bardzo wydajny - wystarczyl mi na bardzo dlugo. kruszy sie na paznokciach juz po 1 dniu (bez mycia naczyn ani dlugiego moczenia pazurkow) zamiast tego polecam jakis doustny preparat wzmacniajacy z witaminami do stosowania przez ponad pol roku - wtedy beda efekty.
po zmyciu paznokiec przestawal byc twardy

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

ujdzie

mam wersje bezbarwna, szybko gestnieje - zuzylam niecala polowe i juz jest gestszy, nim dojde do konca pewnie nie bedzie dalo sie go uzywac, jest bardzo wydajny, uzywam go jako bazy pod lakier, nie moge powiedziec czy ma wlasciwosci utwaardzajace bo moje paznokcie sa mocne, cena jest dosc wysoka ale przy tej wydajnosci nie ma sie co zastanawiac, ogolnie calkiem fajny

wreszcie dlugie pazurki:)

jestem na prawde zadowolona , dlugo sie zastanawialam nad zakupem bo przyznam ze jak dla mnie cena byla zaporowa ale straszny stan paznokci przed impreza u ukochanego podzialal na mnie mobilizujaco:) i nie zaluje wreszcie udalo mi sie zapuscic paznokcie . hard as nails nie dziala wprawdzie jak odzywka (przynajmniej nie w moim przypadku) nie przeciwdziala rozdwajaniu sie paznokci za to doskonale je skleja i utwardza , a kiedy pazurki urosna obcinamy rozdwojone konce. Dziala rewelacyjnie i na prawde sie sprawdza

Bardzo dobry

Do wszystkich, któym zgęstniał - trzymany w lodówce ma się świetnie ;-)

Paznokcie faktycznie nie łamią się, ale jeśli są kruche i przesuszone - polecam inne preparaty Sally Hansen, ten sprawi, że będą pękać.
Pazurki rosną długie, wyglądają niemal jak akryle czy żele ;-) - znajome pytają czy pazurki mam naturalne, czy sztuczne :-D.

Przyzwoity

Produkt jest bardzo dobry krótko po zakupieniu. Dobrze utwardza paznokcie, nadaje się jako baza pod lakier, który ładnie się na nim rozprowadza. Ale niestety baaaardzo szybko gęstnieje i traci te wszystkie właściwości. Za to odejmuję jedną gwiazdkę.

bardzo dobre

Nie mam wersji clear violet, lecz bezbarwną. Przy nałożeniu samego preparatu paznokcie wyglądają jak pomalowane normalnym lakierem bezbarwnym, tylko mocno błyszczą. Jak najbardziej nadaje się też pod kolorowy lakier. A teraz o działaniu. Wzmacnia, utwardza i zapobiega rozdwajaniu. Paznokcie szybciej rosną, są o wiele bardziej odporne na uszkodzenia (kiedy nie używałam tej odżywki moje paznokcie wyglądały fatalnie i zawsze się łamały zanim zdążyły urosnąć na wymarzoną długość). Pędzelek jest taki jak w innych preparatach Sally Hansen, długi i jak dla mnie nabiera trochę za dużo preparatu.

NA 6tke!

Na początku byłam na siebie zła, że go kupiłam. Ale teraz...jestem zadowolona. Moje paznokcie były w opłakanym stanie po zdjetych tipsach, a teraz? Teraz są długie i mocne!!! Lakier stanowi świetną bazę pod lakier, która zabezpiecza paznokieć przed uszkodzeniami i przeparwieniami, a poza tym lakier przy zmywaniu schodzi bez problemu. Mankamentem jest ze pod koniec uzywania, lakier gestnieje i jest praktycznie nie do uzytku

super

Naprawdę wzmacania, utwardza i wygładza paznokcie. Wspaniała baza pod lakier. Paznokcie mam długie jak nigdy dotąd i się nie rozdwajają.