L'biotica, Professional Therapy, Repair, Balm Spray (Regenerująco - ochronny lekki balsam bez spłukiwania)

Repair Balm Spray został opracowany, aby zapewnić włosom dziesięć korzyści. Lekka, nieobciążająca formuła dodaje włosom miękkości, regeneruje, ułatwia układanie i chroni przed ciepłem urządzeń do stylizacji.
Korzyści dla włosów:
- Wzmacnia i regeneruje bez obciążenia
- Chroni przed wysoką temperaturą
- Chroni kolor włosów farbowanych
- Wygładza zniszczone końcówki
- Zapobiega elektryzowaniu

Całkiem okej.

Stosuję tę odżywkę już prawie dwa tygodnie i mogę napisać że jestem całkiem z niej zadowolona. Włosy są po niej miękkie w dotyku i pachnące , trzeba jednak uważać na to aby nie za dużo "popsikać" na włosy bo wtedy stają się oklapnięte i nieświeże co już zdarzyło mi się z dwa razy. Odżywka bardzo ładnie pachnie i włosy są po niej miękkie w dotyku również jak i się nie elektryzują. Nie widzę problemu przy zobaczeniu ile ilości tej odżywki zostało , można to zobaczyć przy świetle dziennym (przy oknie) lub przy włączonej lampce.

miłe zaskoczenie

z reguły nie używam odżywek w spreju bez spłukiwania bo obciążaja włosy, czuje jak by były tłuste i do tego zelektryzowane.
ale tutaj tego nie ma;)

opakowanie jak cif do mycia okien, natomiast spełnia swoje zadanie- rozpyla szerokim strumieniem, tworzy mgiełkę .

odżywka nie skleja, nie obciąża włosów.
nie są ulizane i tępe w dotyku

są miekkie, łatwo się rozczesują i co dla mnie najważniejsze- nie elektryzują się a to mój wielki problem od zawsze.

zobazymy jak bedzie dalej ale od kilku użyc jest naprawdę bardzo dobrze i jesli tak zostanie to ten produkt zostanie hitem.

Mój hit

Absolutnie mój hit. Używałam wielu odżywek bez spłukiwania, jednak z każdą miałam problem, głównie taki, że obciążała moje włosy. Ta odżywka jest lekka, nie obciąża włosów, przez co są dłużej świeże, ułatwia rozczesywanie nawet największych kłaczków. Włosy się nie elektryzują, co jest ważne zwłaszcza o tej porze roku. Zapach dla mnie jest przyjemny i raczej nie powinien przeszkadzać, chociaż wiadomo - to kwestia gustu. Ogólnie spełnia wszystkie funkcje na których mi zależy. Minusów nie zauważyłam i pewnie już ich nie zauważę :) . Na pewno zakupię ją ponownie.

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

profesjonalny produkt za grosze

Podchodziłam do tej odżywki z dużą dozą sceptycyzmu, ponieważ od tego typu produktów w drogeriach uginają się półki. Naprawdę bardzo pozytywnie się zdziwiłam już po pierwszej aplikacji. Aplikator dobrze rozpyla produkt na całej długości włosa, nie "strzela" odżywka tylko w wybrane miejsca. Jwśli chodzi o działanie to widzę przewagę plusów. Bardzo ułatwia rozczesywanie włosów, nawet największe "kłaczki" jej ulegną. Włosy po wysuszeniu są miękkie, sypkie, wręcz "przelewają" się przez palce. Zapomniałam już co to elektryzujące się włosy czy stercząca na każdą stronę czupryna - odżywka wygładza włosy, nadaje im połysk, aż chce się je dotykać. Trudno mi powiedzieć czy zabezpiecza przed stylizacja na gorąco bo tej staram się unikać. Nie zauważyłam też wpływu na zmniejszenie wypadania włosów. Zapach odżywki nie jest dla mnie przyjemny przy dłuższym stosowaniu. Kupiona w promocji kosztuje około 25 zł. Uzywam jej codziennie , praktycznie po każdym myciu. Niestety nie widać zużycia gdyż pojemnik jest nie przezroczysty. Jestem z tego produktu naprawdę zadowolona i kupię go ponownie na 100%