Professional Therapy, Repair, Balm Spray (Regenerująco - ochronny lekki balsam bez spłukiwania)

Repair Balm Spray został opracowany, aby zapewnić włosom dziesięć korzyści. Lekka, nieobciążająca formuła dodaje włosom miękkości, regeneruje, ułatwia układanie i chroni przed ciepłem urządzeń do stylizacji.
Korzyści dla włosów:
- Wzmacnia i regeneruje bez obciążenia
- Chroni przed wysoką temperaturą
- Pomaga utrzymać efekt stylizacji
- Chroni kolor włosów farbowanych
- Wygładza zniszczone końcówki
- Zapobiega elektryzowaniu

Idealna odżywka do włosów w sprayu

Repair Balm Spray to moje odkrycie sprzed miesiąca, kiedy desperacko poszukiwałam czegoś, co zregeneruje moje zniszczone słońcem i morską wodą, włosy. Przyjaciółka poleciła mi właśnie ten produkt, a ponieważ mam bardzo dobre dotyczasowe doświadczenia z kosmetykami firmy L'biotica, to bez wahania zdecydowałam się wypróbować tą odżywkę. Nie zawiodłam się. Delikatny spray świetnie odżywia, regeneruje, nawilża i wzmacnia włosy, a na efekty nie trzeba długo czekać, gdyż widać je już po tygodniu stosowania. Odżywka ułatwia również rozczesywanie włosów i sprawia, że nie elektryzują się one od czapek czy szalików. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, to zdecydowanie mój HIT!

Mój hit

Absolutnie mój hit. Używałam wielu odżywek bez spłukiwania, jednak z każdą miałam problem, głównie taki, że obciążała moje włosy. Ta odżywka jest lekka, nie obciąża włosów, przez co są dłużej świeże, ułatwia rozczesywanie nawet największych kłaczków. Włosy się nie elektryzują, co jest ważne zwłaszcza o tej porze roku. Zapach dla mnie jest przyjemny i raczej nie powinien przeszkadzać, chociaż wiadomo - to kwestia gustu. Ogólnie spełnia wszystkie funkcje na których mi zależy. Minusów nie zauważyłam i pewnie już ich nie zauważę :) . Na pewno zakupię ją ponownie.

profesjonalny produkt za grosze

Podchodziłam do tej odżywki z dużą dozą sceptycyzmu, ponieważ od tego typu produktów w drogeriach uginają się półki. Naprawdę bardzo pozytywnie się zdziwiłam już po pierwszej aplikacji. Aplikator dobrze rozpyla produkt na całej długości włosa, nie "strzela" odżywka tylko w wybrane miejsca. Jwśli chodzi o działanie to widzę przewagę plusów. Bardzo ułatwia rozczesywanie włosów, nawet największe "kłaczki" jej ulegną. Włosy po wysuszeniu są miękkie, sypkie, wręcz "przelewają" się przez palce. Zapomniałam już co to elektryzujące się włosy czy stercząca na każdą stronę czupryna - odżywka wygładza włosy, nadaje im połysk, aż chce się je dotykać. Trudno mi powiedzieć czy zabezpiecza przed stylizacja na gorąco bo tej staram się unikać. Nie zauważyłam też wpływu na zmniejszenie wypadania włosów. Zapach odżywki nie jest dla mnie przyjemny przy dłuższym stosowaniu. Kupiona w promocji kosztuje około 25 zł. Uzywam jej codziennie , praktycznie po każdym myciu. Niestety nie widać zużycia gdyż pojemnik jest nie przezroczysty. Jestem z tego produktu naprawdę zadowolona i kupię go ponownie na 100%