Exomega, Lait aux Omega 6 (Mleczko do ciała z Omega 6)

Exomega, Lait aux Omega 6 (Mleczko do ciała z Omega 6)

Mleczko do pielęgnacji bardzo suchej lub atopowej skóry ciała. Mimo płynnej konsystencji, która ułatwia jego rozprowadzenie na powierzchni ciała, formuła mleczka bogata jest w składniki natłuszczające i nawilżające, zmiękcza skórę i niweluje objawy suchości i ściągnięcia. Kompleks złożony ze specjalnie wyselekcjonowanej i uprawianej pod ścisłą kontrolą odmiany owsa Avoine Rhealba (3%) oraz wolnych kwasów tłuszczowych omega-6, dostarcza skórze substancje kojące (3%) i wzmacnia jej barierę ochronną. Testowane pod kontrolą dermatologiczną, hypoalergiczne, bez barwników i substancji zapachowych.

Rewelacyjna

Mam atopową skórę. Cała seria Exomega A-Dermy jest dla niej zbawieniem. Pomimo, że produkty są bezzapachowe, to ja wyczuwam ten specyficzny zapach jakby jogurtowy, który uwielbiam. Skóra pokrywa się warstwą lipidową, która dalej bardzo, bardzo długie nawilżenie

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

rewelacja!!!

przy AZSie skóra potrafi być bardzo problematyczna. Tego mleczka używam po kąpieli, na ramiona i ręce, bo tam zawsze mam suche czerwone placki, a odkąd go stosuję moja skóra jest nawilżona i ukojona, po plackach nie ma ani śladu a to nie lada wyczyn tym bardziej zimą. Ogólnie cała seria a-dermy sprawia że mam ochotę krzyczeć - KOCHAM CIĘ A-DERMO! :D

Używam tego produktu od:3mcy

Zbawienie suchej skory!!!

Jestem po prostu zachwycona zbawiennym dzialaniem tego kosmetyku na moja wyschnieta i "sypiaca" sie skora. Nigdy nie mialam problemow z sucha skora ciala, jednak po pewnej chorobie skory, ktorej leczenie niestety ja wykonczylo ten produkt okazal sie zbawienny:) Juz po pierwszym zastosowaniu poczulam ogromna ulge, kazda nastepna aplikacja byla czysta przyjemnoscia:) Moja skora natychmiast odzyskala odpowiedni stopien nawilzenia, przestala swedziec, szczypac
(to byl koszmar). Stala sie miekka, wygladzona i co najwazniejsze zniknely wszystkie objawy suchosci. Teraz uzywam tego boskiego mleczka tylko z przyjemnosci gdyz nie mam juz problemu ze skora. Mleczko ma lekka konsystencje, jest bardzo wydajne. Goraco polecam, ja zaplacilam za produkt 65 zl ale dalabym nawet 3 razy wiecej. To ZBAWIENIY specyfik dla bardzo suchej skory. Polecam z pelna odpowiedzialnoscia :)

Używam tego produktu od: 1 miesiec
Ilość zużytych opakowań: Niepelne jedno.

fakty i mity depilacja

dobre mleczko

Oceniam to mleczko jako mleczko.:D Nie mam AZS, na szczęście.

Wygrałam je w konkursie, więc od razu bardzo je polubiłam, tak zaocznie.;) Jest bardzo skuteczne, ale średnio komfortowe(chciaż może niepotrzebnie o tym wspominam, bo to w końcu kosmetyk apteczny, leczniczy...).Nawilża bardzo dobrze, nie natłuszcza.Ma subtelny zapach.Konsystencja dobra, wchłanianie dobre. Mleczko pokrywa skórę taką delikatną warstwą ochronną, która nie jest denerwująca, nie przeszkadza,nie przydusza skóry, ale ma się wrażenie jakby ta warstwa uszczelniała skórę.Rzeczywiście mleczko koi i utrzymuje skórę w dobrym stanie.Nie bywa podrażniona od twardej wody.Nie przesusza się.Jest miękka i gładka.Mleczko jest bardzo delikatne i dobre, ale brak mu tego urzekającego "czegoś", żeby się zachwycić. Ale może gdybym miała AZS, to bym doceniła w nim to i owo, dlatego aby moja opinia nie była krzywdząca daję 4 gwiazdki.:) Wydajność w normie.Opakowanie średnio wygodne.

Dobre

Na szczęście nie mam atopowego zapalenia (odpukać), ale bardzo suchą skórę. To mleczko kupiłam w komplecie z resztą serii Exomega i nie odbiega jakością od pozostałych preparatów.

Jedyna analogia z popularnymi produktami, jaka mi się nasuwa, to mleczko Nivea, ale różnice są wyraźne. Exomega ma nieporównanie lżejszą konsystencję i szybciej się wchłania - pozostawiając przynajmniej na 12 godzin solidny ochronny (ale nie tłusty) film na skórze, a efekt nawilżenia i natłuszczenia utrzymuje się dłużej od Nivejki. Jest nieperfumowane, jednak pachnie czymś, czego nie potrafię określić (kwaśne mleko?) i co wcale mi się nie podoba, na szczęście dość szybko się ulatnia.
Może mogłabym nawet powiedzieć, że znalazłam swój (prawie)idealny balsam, gdyby nie ta zbójecka cena :(.