Wellaflex, Loki i Fale, Pianka do włosów mocno utrwalająca (stara wersja)

Wellaflex, Loki i Fale, Pianka do włosów mocno utrwalająca (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: przezłośliwa

Gwarantuje:

- dostateczny czas po aplikacji na ukształtowanie

elastycznych, pełnych życia loków lub fal

- mocne utrwalenie bez sklejania włosów

- ochronę UV

- ochronę włosów przed wysuszeniem

- łatwe wyczesywanie

Skład: Aqua, propane, Butane, PVP, VP/VA Copolymer, Isobutane, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Polyquartenium-16, Laureth-4, Chitosan, Isodecane, PCA, Dimethicone, Parfum, Decyl Glucoside, Iodopropynyl Butylcarbamete, Dimethiconol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Polyaminopropyl Biguanide

Cena: ok. 15zł / 200ml

jest naprawdę dobra, ale…

Pianka fajnie utrwala włosy, faktycznie pomaga je ułożyć i przyczynia się do zwiększenia objętości. Niestety sprawia, że jednocześnie włosy szybciej przetłuszczają się. Po ułożeniu lepiej również ich nie rozczesywać zbyt intensywnie, bo stają się opadnięte i przyklapłe (bardziej niż przed użyciem pianki) i wtedy już nic nie można zrobić. Cena i wydajność średnia. Pianka ma plusy i minusy, a jej działanie zależy od kondycji i rodzaju włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983290].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej nie

Kupiłam tę piankę po raz pierwszy kilka lat temu, nie miałam jakiś specjalnych wymagań, wtedy spełniała swoje zadanie. Parę miesięcy temu znowu ją kupiłam i byłam po prostu załamana. Plułam sobie w brodę czemu mi się nie chciało zrobić żelu lnianego i poszłam na łatwiznę i sięgnęłam po tą piankę. Obciążyła mi włosy, zrobił się łupież, na głowie wielkie siano, strasznie skleja włosy, obciąża, moje biedne fale przestały się układać, przypominały smętne stronki, alkohol wysuszył mi włosy.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i część 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971858].usefull || 0 }}% pomocna.

raczej na nie

Pianki używam od kilku miesięcy i mogę powiedzieć, że niestety nie spełniła ona w zupełności moich oczekiwań. Właściwie nie działa zgodnie z obietnicą producenta. Liczyłam na ładne, podkreślone loki. Nie mam naturalnie mocno kręconych włosów, ale raczej są ode podatne na fale właśnie wtedy, gdy użyję pianki. Ta pianka obciąża włosy, a powinna być zdecydowanie bardziej lżejsza tak, aby włosy pod jej wpływem unosiły się i skręcały. Moje były ciężkie i sztywne. Raczej nie wrócę do niej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[910951].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

sprawdzona

Od zawsze kupuje pianki z Wella, a dokładnie z serii wellaflex. Nie skleja mi włosów, ładnie pachnie i co najważniejsze, nie wysusza końcówek włosów.
Na "Curl & Waves" skusiłam się, bo mam włosy kręcone i inne produkty z tej serii jakoś nie mogły podkreślić skrętu włosa. Trafiłam w dziesiątkę.

+cena!
+ dostępność
+ nie skleja włosów

- pod koniec, pianka "wypływa" z opakowania.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: około 7

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[879948].usefull || 0 }}% pomocna.

BEZNADZIEJNA!!!

Szczerze powiedziawszy zawiodłam się na tej piance. Z moimi włosami nie zrobiła absolutnie nic pozytywnego. Skleja, przetłuszcza włosy, sprawia że są oklapniętne i brzydkie. Jednym słowem niewypał! Pieniądze wyrzucone w błoto. Na szczęście nie kosztowałą dużo, można ją często dostać w promocji za ok. 9,90 zł.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[795785].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma

Pianka po kilku zastosownaiach przesusza włosy - stają sie siankowate bez połysku. Poza tym nie zauwazyłam aby poprawiła skręt czy ogólnie w jakoś pozytywny sposób wpłynęła na wygąd moich kochanych loków... jedyny plus to jest bardzo wydajna- nie mogę jej skonczyć :-D No nic szukam kosmetyku idealnego dalej... :-)

Ilość zużytych opakowań: nie mogę skonczyć pierwszego.... :-/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[731246].usefull || 0 }}% pomocna.

i tak i nie

Miałam na swojej półce lepsze pianki. Nie spisała się zbyt dobrze. Włosy były obciążone, sklejone, a skręt nie był ładnie podkreślony. O dziwo, pianka 2-dniowa objętość z Welli na moich włosach działa o wiele lepiej. Ale wracając do pianki do loków i fal, jej plusem jest przyjemny zapach.
Dobra jako wyjście awaryjne, gdy wszystko inne nam się skończy ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[731173].usefull || 0 }}% pomocna.

Zależy od humoru.

Mam włosy średniej długości, dość grube i dość gęste, które lekko się kręcą, a po wgnieceniu w nie pianki po umyciu nabierają objętości i ładnego kształtu. Nie stylizuję włosów na gorąco, staram się też suszyć je naturalnie.

Tak jak w tytule, moje zadowolenie z użytkowania tej pianki zależało od humoru. Tyle tylko, że jej, nie mojego. Konkretnie chodzi mi o efekt: po pierwszym użyciu nie mogłam wyjść z podziwu - loki niczym na filmach kostiumowych, pięknie układające się w kaskady pozbawione niedoskonałości. Byłam zachwycona! Niestety, przy następnym użyciu spotkało mnie srogie rozczarowanie: oklapłe strączki, nie to proste, ni to falowane, odstające i sugerujące przejście traumy (użyłam dokładnie tych samych produktów do mycia, tę samą ilość pianki i w takich samych warunkach). I tak się przez ten czas pultałyśmy ze sobą, raz było pięknie raz nie-za-bardzo. W końcu dobrnęłyśmy do kompromisu, ja używam jej dość mało a ona daje mocno przeciętny efekt.

To, co mogę o niej z ręką na sercu powiedzieć, to to że dobrze utrwala i jest dość wydajna (wystarczyła mi na ok. 3 miesiące używania co 3 dni). Odrobinkę skleja włosy, ale można sobie z tym poradzić rozczesując je, przy czym nie tracimy utrwalenia. Zapach nie jest nachalny, użytkowanie przyjemne.

Nie wiem, czy jeszcze kiedyś się skusze, przeraża mnie odrobinę element losowy. Jeśli u kogoś się sprawdza niezawodnie, to zazdroszczę, bo kiedy miała dobry dzień, to piękne loki gwarantowane przy minimalnym wkładzie pracy.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno (200ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[722254].usefull || 0 }}% pomocna.

niezła

Pianki jedynie używam po umyciu. Nie bardzo współgra z nivea. Na rynku z tego co wiem dostępne są 2 pianki: Wella i Nivea więc szału nie ma. Plusem jest niska cena (11 zł). Pianka dość wydajna. Nie lubię używać jej przed wyjsciem, bo skleja włosy :/

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[715663].usefull || 0 }}% pomocna.

zła

Piank apowinna dyscyplinować włosy, ale ich nie obciążać, wręcz przeciwnie - powinny one nabierać objętości. Pianka do fal i loków powinna dodatkowo podkreślać skręt, wzmacniać go i utrzymywać. A ta pianka robi wszytsko odwrotnie - obcąża włosy i moje fale, zamiast mocniej się skręcić, stają się oklapnięte, praktycznie znikaja. Obciąża włosy. Nie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[714775].usefull || 0 }}% pomocna.