Wellaflex Loki i fale, Spray rewitalizujący do loków mocno utrwalający

Wellaflex Loki i fale, Spray rewitalizujący do loków mocno utrwalający

Zgłaszająca osoba: przezłośliwa

Gwarantuje:

- ożywienie loków i fal, wzrost witalności. Polecany

szczególnie do odświeżenia fryzury

- mocne utrwalenie - nie skleja włosów

- naturalny połysk dzięki specjalnym mikro drobinkom

Skład: Aqua, Alcohol Denat., VP/VA Copolymer, Propylene Glycol, PVP, Polyquaternium-16, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Chitosan, PCA, Parfum, Linalool, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isometyl Ionone, Geraniol, Citronellol. (15.11.2008)

Cena: ?

uwielbiam

jeden z niewielu który dawał radę nadać moim lokom piękny kształ :) niestety nie mogę go juz nigdzie dostać ;( rano wysraczyło spikac nim włosy i mogłam wyjść na ulicę jak je dobrze wygniotłam.

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

średni

Produkt naprawdę średni. Kosztuje dość sporo jak na spray drogeryjny a nie zachowuje się lepiej niż inne drogeryjne kosmetyki.
-Skleja włosy
-Nie podkreśla skrętu
-Matowi loczki

Dałam dwie gwiazdki bo jednak nie wywołał żadnych trwałych szkód.

Używam tego produktu przez: 1 miesiąc

TAAAAK :D

Uwielbiam, jeden z lepszych kosmetykow do moich wlosow... Dzieki niemu nie pusza sie,a za to ukladaja w ladne loczki-sprezynki, sa poskromione no idealne;) Jedyny minusik- malutki, ale odejmuje 1 gwiazdke- to taki, ze czasami(rzadko ale jednak) skleja wlosy.. W przypadku moich to akurat pomaga je ujazmic, ale czasami nie wyglada to az tak ladnie.

Używam tego produktu od: rok

3 rodzaje dolnej kreski

nIgdy więcej

Kosmetyk ten dostałam na targach więc przynajmniej nie mogę powiedzieć, że wywaliłam pieniądze w błoto... Spray może i podkreśla skręt loków ale bardzo je skleja i fryzura po jego użyciu wygląda bardzo nienaturalnie, żeby nie powiedzieć nieświeżo... Ponadto włosy są bardzo sztywne i nieprzyjemne w dotyku.
Polecam tylko dla zdesperowanych kobiet używających wałków, prostownicy itp. natomiast posiadaczki włosów kręconych powinny unikać tego specyfiku

4 za niska wydajnosc

Mam proste wlosy,a dzieki temu kosmetykowi mam piekne fale a przy wiekszym wysilku nawet i loki ktore utrzymuja sie nawet do 3 dni!!!!nic dodaj nic ując

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

The best!

Jest super! Jak tylko moje włoski zaczynają się puszyć ,to spryskuję je tym sprayem,układam na nowo i znów mogę się cieszyć piękną fryzurą. Dodatkowo plus za piękny zapach - już parę osób zwróciło na to uwagę, więc mogłabym go używać tylko z tego względu :)

Używam tego produktu od:3 tygodni

zapach mnie odrzuca

Kupić bym go nie kupiła, bo ma alcohol denat. który zabójczo działa na moje włosy, ale trafił mi się na Targowisku częściowo już zużyty, więc wzięłam na próbę. Spróbowałam i sama też wystawiłam na Targowisku. Pierwsze, co mi w nim nie pasuje to zapach - nie żeby od razu śmierdział, ale pachnieć na pewno nie pachnie. Zapach jest dziwny i drażniący i to on głównie mnie odrzuca i sprawia, że nie mam ochoty sięgać po ten spray. Poza tym pomijając już fakt, że przy regularnym stosowaniu miałabym na głowie siano, nawet po jednorazowej aplikacji włosy stają się niemiłe w dotyku, sztywne. Skręt może i jest podkreślony, ale na krótko, a ja nie zwykłam stosować czegoś, co bardziej mi szkodzi niż pomaga.

Ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego, kilka podejść

kiepski

Odświeża loki,ale niestety je skleja,a do tego dziwnie pachnie.Moim zdaniem ten spray to żadna rewelacja.Miał mocno utrwalać,więc pomyślalam,ze z powodzeniem zastąpi lakiery,za którymi i tak nigdy nie przepadałam,no i pomyliłam się.Moje loki lepiej mają sie jednak bez niego,niż z nim.

Używam tego produktu od:nie używam

świetny

Bardzo fajny ten sprej, odświeża moje loki po nocy lub w ciągu dnia gdy nie chce mi się myć głowy a muszę gdzieś wyjść. nie używam go codziennie więc nie widze efektu suchych włosów. Jestem z niego zadowolona bo nie skleja włosów i doskonale pełni swoją funkcję. Polecam

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Używam z chęcią,bo efekt fajny

Polubiłam mimo iż produkt ciut przesusza włosy, jak większość zreszta preparatów typu spray do stylingu poza mgiełkami i innymi odzywkami. Używam od czasu do czasu, bo efekt jest, jak dla mnie bardzo dobry! Włosy sa kręcone w naturalny, nie nachalny sposób, nie sa posklejane ani tez loki nie są zbyt obciążone, nie tworzy się na głowie puch ani siano. Po prostu włosów jest więcej i są ładnie skręcone. Nie skleja włosów, choć po spiskaniu mozna mieć takie wrażenie, jednak jak włosy wyschną wyglądają bardzo naturalnie :) choć też i bardzo korzystnie :) Ja używam na lekko podeschnięte włosy i potem uzywam suszarki z dyfuzorem i efekt utzrymuje sie na moich włosach cały dzień! Czasem, gdy rano użyje pianki, a wieczorem muszę gdzieś wyjść, ale nie mam czasu na mycie włosów wystarczy je spryskać tym produktem, poduszyć i włosy wyglądają jak prosto od fryzjera :)
Podoba mi się i zapach i buteleczka. Wydajny.

Używam tego produktu od: ok.2, 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: używam drugiego

dziala!!!

Przedewszytskim swoj zachwyt opieram na fakcie ze zadne alfaparfu nutriseduction czy inne osmos kremy nie powoduja u mnie takiej burzy lokow, bez zadnego wysilku. Spiskuje wlosy, susze dyfuzorem i voila! Piekne loki, bez efektu frizz. Ma on wade jaka jest usztywnianie wlosow, ale nie znalazlam srodka ktory potrafilby to samo a wlosy bylyby miekkie. Z moich doswiadczen wynika ze tak sie nie da. Jak loki (te naturalne oczywiscie) maja byc piekne to trzeba je usztywnic. Ten spray nie robi tego az tak bardzo jak slynny osis 'żel' (ten co przestali go produkowac), takze ma zalete taka ze nie powoduje platania wlosow ani przesuszania. Jest srednio wydajny ale przy takiej cenie (okolo 20 zl) i oglnej dostepnosci to nie jest problem.
Mam nadzieje tylko ze nie zostanie wycofany z produkcji jak kazdy dobry kosmetyk - szkoda ze scharzkopf nie roi juz 'zelu' osis - bylt to kosmetyk nr 1, naet jego cena nie zabijala, a niestety Wella az t5ak dobra nie jest. Choc i tak jest lepsza od profesjonalnych drogich produktow

gorąco polecam!!:D

super zakup i w sumie za niewielkie pieniazki,(nie ma podanej ceny dlatego pisze dla orientacji w terenie: ) kupilam w promocji w rossmanie za 15 zlotych!a w naturze byl po 24, wiec trzeba dobrze trafic:]
mysle ze spelnia wszystkie oczekiwania, odświeża fryzurke,podnosi wloski do gory, zwiększa skret, slicznie pachnie i calkiem wydajny, ale oczywiscie trzeba pamietac o korzystaniu z umiarem, bo inaczej nici z wydajnosci kosmetyku i dzialanie bedzie do kitu jak przesadzimy bo wysuszy:p wloski po użyciu mięciutkie i lśniące :D co mnie miło zaskoczyło!;p nic a nic nie skleja! mam włoski kręcone do ramion, efekty jak najbardziej zadowalajace, wiec polecam!!