Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Pharmaceris, Eris, Pharmaceris N, Maseczka kojąco - regenerująca z wyciągiem z trzech ziół

Wspanie łagodzi i koi podrażnioną i rozpaloną twarz. Wyrażnie czujemy ukojenie cery. Po nałożeniu delikatnie się wchłania przez kilkanaście minut (nie tworzy "maski") właściwie nie trzeba jej zmywać.

Przynosi cerze ulgę

Używałam tej maseczki wraz z innymi kosmetykami z serii Pharmaceris N i byłam bardzo zadowolona. Lubiłam w niej zapach, konsystencję, która sprawiała, że maska nie ściekała z twarzy i łatwo się zmywała. Widoczne też były efekty stosowania: cera stawała się ukojona, miękka, twarz nie piekła, schodziły rumieńce. Maseczka świetna zwłaszcza zimą. Wygodna tubka nie komplikowała wydobycia resztek kosmetyku.

solidna

Mam wersję w nowym, bardziej estetycznym opakowaniu. Pięknie pachnie, jest bardzo przyjemna w stosowaniu, może trochę zbyt tłusta, ale w końcu to maseczka-maść. Natychmiast koi i łagodzi, usuwa zaczerwienienie. Niezastąpiona po powrocie z zimowego spaceru. Mam nadzieję, że dzięki niej po tym sezonie grzewczym nie przybędzie mi nowych naczynek. Szkoda, że nie jest cudotwórcą i nie usuwa już istniejących. Nie znam lepszej maseczki na naczynka.

ok

dobrze się wchłania, odżywia, koi twarz (może efekt nie należy do spektakularnych ale jest), nie auważylam efektu zatykania porow. Nie trzeba jej zmywać, mozna polozyc na noc zamiast kremu. Mam wrażenie ze skora jest bardziej odporna na mroz od czasu gdy ja stosuję.

makijaż kreska

bardzo dobra

Bardzo przyjemna maseczka.<BR>Redukuje zaczerwienienie, świetnie się wchłania - jeśli nie nałoży się zbyt wiele, to w zasadzie nie trzeba jej zmywać. <BR>Co prawda zbytnich efektów obkurczania naczynek nie zauważyłam, ale w połączeniu z kremem z 1% witaminy K z tej samej serii daje niezłe efekty. <BR>Wygładza, poprawia koloryt cery. Nawilża i ładie pachnie.

ukojenie

Kojąca, łagodząca podrażnienia, wspaniale chłodzi po przegrzaniu lub opalaniu. Delikatnie się wchłania (ok. 10 min). Polecam wszystkim "naczyńkowcom". Cena przystępna.