Bio-gold, Gold Cream (Krem ze złotem)

Bio-gold, Gold Cream (Krem ze złotem)

Krem do każdego rodzaju cery dojrzałej, zwłaszcza suchej i wrażliwej, a także do cery młodszej, odwodnionej. Intensywnie nawilża, przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek, wygładza istniejące. Zawiera 24 karatowe złoto, substancje z dziko rosnącego żeń-szenia, aloesu, kwiatów i nasion lotosu, alg z Morza Chińskiego i zielonej herbaty.

sama nie wiem

Nie jest to - wbrew nazwie - krem, ale przezroczysty żel, z zawieszonymi w nim złotymi drobinami. Bez zapachu, raczej rzadki, więc tubka wydaje się idealnym rozwiązaniem. Niestety - opakowania pełnowymiarowe to bardziej eleganckie słoiczki :(
Żel polecany jest dla cery odwodnionej, moja jest w dobrej kondycji, ale nie zaszkodzi jej nawilżenie. Wbrew zaleceniom producenta - nie stosuję żelu samodzielnie, tylko jako bazę pod krem właściwy. Moja normalna cera zdecydowanie nie zadowoliłaby się czymś tak lekkim!
Jak juz wspomniałam - nie ma zapachu, jest wydajny. Po nasmarowaniu - twarz jest nieco lepka, złote drobiny na szczęście znikają ( rozpuszczają się pod kremem...? ). Czy faktycznie tak nawilza? sama nie wiem...Nie szkodzi, nie podrażnia, Chcę wierzyć - że pomaga. Byc może skóra wysuszona lepiej by odzwierciedliła jego działanie, ja kończę miniaturę i tyle.