YSL, Teint Eclat de Soie [Radiance Smoothing Foundation]

YSL, Teint Eclat de Soie [Radiance Smoothing Foundation]

Wygładzająco-rozświetlający podkład do każdego typu cery. Zapewnia natychmiastowy efekt liftingu dzięki elastycznym polimerom. Stymuluje witalność komórek skóry, chroni jej jędrność i elastyczność. Zawartość pigmentów odbijających światło nadaje jedwabiste wykończenie, zmniejsza widoczność zmarszczek i linii. Dostępny w 6 odcieniach. SPF 8.

buziak pod delikatną pierzynką :)

Podkład zakupiłam po długich poszukiwaniach. Pewnego sobotniego popołudnia zajrzałam do perfumerii w celu zapoznania się z nowym podkładem vitalumiere aqua. Sprzedawczyni zrobiła mi make up ysl ... i tak oto dokonałam wyboru
Po 2 miesiącach użytkowania mogę z czystym sumieniem dodać recenzję. Przyznam że to był bardzo udany zakup. Konsystencja gęsta kremowa, bardzo dobrze się rozprowadza na twarzy nie tworzy smug :) Po aplikacji dobrze jest chwilkę odczekać przed nałożeniem pudru czy różu, gdyż podkład musi się stopić z cerą :)
Dużym plusem jest efekt wygładzenia i delikatnego rozświetlenia. Poza tym przyzwoicie tuszuje drobne zmarszczki i niedoskonałości. Buzia wygląda bardzo naturalnie w każdym oświetleniu. Podkład daje delikatne satynowe wykończenie. Trwałość na 4+
Odejmuję jedną gwiazdkę za zapach, który mi nie odpowiada
Wybrałam bardzo naturalny odcień nr 6

mgiełka na twarzy

To bardzo delikatny podkład. Pozostawia na twarzy delikatną mgiełkę. Wg mnie przeznaczony jest do cer nie mających zbyt wielu problemów ze skórą. Konsystencja trochę wodnista, ale rozprowadza się na twarzy dobrze (ja zawsze rozprowadzam go na uprzednio posmarowanej kremem twarzy). Rozświetla cerę i wg mnie nadaje się na wiosenno- letnie pogody. Występuje w kilku odcieniach i trzeba go dobrać w świetle dziennym. Jest dość wydajny, ale uważam, że cena jest zdecydowanie za wysoka co do tego produktu. Uważam, że trzeba go najpierw kilka razy wypróbować na cerze, a potem ewentualnie rozważyć zakup. I jeszcze jedno - myślę, że cera tłusta może reagować świeceniem.

Ilość zużytych opakowań: używam produktu od roku

taki sobie

Uzywając YSL widzi się wygladzoną i rozswietloną cerę..jak za pomocą czarodziejskiej różdżki znika całe zmeczenie,cienie..drobne defekty...ale na chwile,zbyt delikatny..mam kolor 6...nie kryje zadowalająco..przy mojej mieszanej cerze sie nie sprawdza takze daje sobie z nim spokoj,sa podklady duuuuuuuużo lepsze!!!!!

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

cudenko

a wiec zaskoczona jestem opinia tutaj o tym, ze jest gesty - ja go dostalam od mamy bo dla niej byl zbyt rzadki :)
i tak trafilo to cudo do mnie - ja raczej mam bardzo ladna cere, podklad nie ma mi n ic krys, a jedynie ujednolicac kolor. i ten spelnia to super!! cudowna aplikacja (pompka + konsystencja), idealny kolor, dlugo sie utrzymywal bez efektu maski.
zaznaczylam ze nie wiem czy kupie nie z powodu jakosci,ale ceny. :)

rozswietla

Rozswietla i wygladza twarz. Do mojej 34 letniej, mieszanej cery jest dobry, choc Perfect Touch lepszy. Nie matuje i po kilku godzinach twarz zaczyna sie swiecic. Poprawka pudrem w kamieniu i wytrzymuje do wieczora.
Slabo kryje, ale pozostawia twarz naturalna i niewypacykowana. Jako brunetka uzywalam wiosna juz na opalona skore nr. 2 - bezowy odcien.
Nie wiem czy kupie poraz drugi, gdyz odkrylam juz swoje KWC - wlasnie Perfect Touch i jedwabisty Armaniego.
Ale polecam

Używam tego produktu od: wiosna 07
Ilość zużytych opakowań: polowa

G E N I A L N Y

Jestem wprost zdumiona co ,,nawyprawiał\ ten podkład z moją twarzą. Rozszerzone pory, trochę blizn, przetłuszczająca się strefa T pozostała część ,,podsuszona\ a po zastosowaniu TE wszystko się gdzieś ukryło schowało ukazując świeżą zadbaną cerę i zdrowe spojrzenie (pod oczka też aplikuję) trochę matowego różu i ...... cóż pod koniec dnia nie chce się zmywać buzi.
Bardzo ważny jest kolor podkładu jako Pani Lato używam kolorku nr 5 doskonały beżowo różowy kolor idealnie stapiający się z moją cerą. Wcześniej używając podkładów wiecznie było nie tak jak powinno być raz za tłusto innym razem za sucho tu jakaś zmarcha tam skórka itp. Po wielu poszukiwaniach pośród Kanebo Dior, Lancome, EL jest wreszcie YSL trwały, pielęgnujący, ładnie kryjący, a przy tym nadzwyczaj naturalny..........zwyczajnie genialny.

Używam tego produktu od:1-msc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Rozczarowuje

Mowiac szczerze to nie dbam zbytnio o konsystencje czy zapach podkladow o ile spelniaja swe zadanie czyli sprawiaja, ze twarz wyglada promiennie ale jednoczenie jest matowa a defekty sa zatuszowane. Ten podklad niestety nie kryje zbyt dobrze, cera wyglada tak sobie i wcale nie jest promienna (chyba ze zacznie sie blyszczec, co nastepuje dosc szybko, ale nie o taki efekt mi chodzilo). Na mojej mamie wyglada lepiej niz na mnie. O wiele bardziej podoba mi sie Futurist Estee Lauder.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

fuj

Kupilam podklad oczywiscie zachecona opiniami ;-) I oto spotkalo mnie wielkie rozczarowanie - konsystencja jest gesta, zapach jest koszmarny (jakby farbek plakatowek), twarz nim pokryta wyglada jak pomalowana wlasnie farba kryjaca i do tego powoduje wrazenie 'zmeczonej' twarzy. Slowem, dla mnie nie do przyjecia. Przywyklam do podkladow lekkich jak givenchy S czy Fleur guerlaina. Ten podklad nawet laczony z lekkim kremem, by sam 'zarazil' sie owa lekkoscia nadal wygladal strasznie na twarzy.
Niewykluczone jednak, ze dla cer lubiacych zdecydowany, kryjacy efekt okaze sie wlasciwy. Mimo to polecam najpierw wyprobowac.

Używam tego produktu od: roku (raz na czas jakis, kiedy zapomne ostatnie zmagania)
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

marzenie...

Świetny podkład! Używan na przemian z Givenchy i praktycznie są podobne. YSL o chłodniejszym odcieniu (nr 5) do chłodnego makijażu, a Givenchy mam bardziej żółtawo-neutralny do ciepłych makijaży.

Krótko mówiąc: ślicznie wyrównuje koloryt mojej poszarzałej twarzy, rozjaśnia, rozświetla, makijaż na nim jest nieskazitelny. Ponadto praktycznie go nie widać, tak wtapia się w cerę... Rewelka.

Używałam wcześniej średniopółkowców, no ale bez porównania. L'Oreal wypada przy nim ciężko i nienaturalnie...

KWC koloru. Reszta tez OK :)

Od bardzo dawna poszukiwałam podkładu w odpowiednio różowym kolorze. Wiekszość jest dla mnie zbyt żółta. A tymczasem miałam KWC pod nosem!!! Nr 5 jest jasnoróżowy, ale nie prosiaczkowy, fenomenalny jak dla mnie.
Sam podklad tez mnie bardzo miło zaskoczył swoją jakościa i uważam go za KWC pośród podkładow mało kryjących. Mam cerę suchą i bezproblemową, wiec nie wymagam ani matu ani zbyt dużego krycia. Podklad ślicznie stapia się ze skórą. Na mojej cerze wytrzymuje cały dzień. Cerę mam gładką jaj pupcia niemowlaczka. :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze.

Spodziewałam się więcej

Kupiłam pod wpływem recenzji. Ładnie się rozprowadza, nie robi smug, nie robi maski, matuje średnio, szczególnego rozświetlenia nie zauważyłam, trzyma się dość długo, jednak pod koniec dnia już znika. Średnio wydajny (używam kilku podkładów w tym samym czasie na przemian, ale szacuję, że przy codziennym używaniu przez pół roku opakowanie by się zużyło; w moim przypadku przez ten czas zużyłam ok. 2/3 - reszta poleciała na wymianę :) ). Dość intensywny zapach.
Generalnie bardzo dobry podkład... ale nie za tę cenę. Jak dla mnie przeciętny. Nie obraziłabym się, gdyby mi go ktoś sprezentował, jednak w poszukiwaniach czegoś naprawdę powalającego na kolana wśród górnopółkowców nie ustaję :)

Ilość zużytych opakowań: jedno (niecałe)

doskonaly

Ten podklad mnie po prostu oczarowal.
Twarz jest po nim dokladnie taka, jaka obiecuje nam producent: ultra-gladka, bez skazy, swieza, wypoczeta i rozswietlona. Jest niesamowicie wydajny, a rozprowadzanie go na skorze to czysta przyjemnosc: zadnych smug, nierownosci, podkreslania suchych miejsc, luszczacych sie skorek.
Kolory jakby stwworzone dla mnie- beze, ktore uwielbiam, idealnie dopasowuja sie do mojej karnacji( 4 i bodajze 6- nie pamietam dokladnie).
Ponadto ten podklad swietnie nawilza- nie mam problemu z uczuciem sciagnietej skory pod koniec dnia.
Doskonale tez komponuje sie z innymi kosmetykami, a czasem jest tego naprawde duzo- tonik, krem, filtr, puder sypki.
Jedynym, naprawde malym minusikiem jest koniecznosc matowienia strefy "T"-u mnie po jakichs 4 godzinach, wiec jak na podklad, ktory nie matuje z zalozenia, jest naprawde dobrze.
Slowem- nie mam sie do czego przyczepic i moge jedynie polecac :-).