Northern Lights, Crystal Lipstick (Krystaliczne pomadki)

Northern Lights, Crystal Lipstick (Krystaliczne pomadki)

Nadają ustom przejrzysty kolor i krystaliczny blask dzięki innowacyjnym perełkom. Filtry UV chronią delikatną skórę ust. Dostępne w trzech odcieniach: Crystal Peach, Crystal Mauve, Crystal Rose

zł / 4 g

4* ale tym razem z-

Mam crystal peach :) Wyglada na ciemna, ale (na szczescie) taka nie jest :D daje ladny polysk :D i delikatny kolor :P - za trwalosc :( ale i tak polecam, bo slicznie wyglada na ustach i je NAWILZA :D

Bardzo fajna :)

Bardzo polubiłam te pomadki od pierwszego użycia (najpierw miałam odcień berzowy a potem dokupiłam jeszcze różowy). Są miękkie, łatwo, przyjemnie się nakłada, mają ładny zapach i dają naprawdę śliczny, przejrzysty, delikatny kolorek, który pięknie lśni! :)
Ale jeśli ktoś liczy na trwałą pomadkę dającą sporo koloru to może się rozczarować. Z trwałością jest u nich tak jak z lepszym błyszczykiem, a intensywność koloru zależy od odcienia. Ja polecam ten Rose. Jest śliczniutki i delikatny jak błyszczyk ale nie lepi się i przyjemnie się nakłada.

sympatyczna

mam kolorek Crystal Rose. pomadka bardzo, ale to bardzo delikatnie się nakłada, ma idealną miękkość jako sztyft - nie rozłazi się, ale nie muszę mocno przyciskać, żeby się nią umalować. ślicznie pachnie. kolor jest idealny, lekkie uczucie nawilżenia do godziny po aplikacji. nie zbiera się w załamaniach ust. kolor bardzo delikatny, i o to mi chodziło. połysk mizerny, nie może udawać błyszczyka. to raczej transparentna pomadka, nie nabłyszczacz. nietrwała, niestety w sposób bardziej niż zauważalny - znika z ust nawet jak się nie je i nie pije. za to przyznam jej dodatkowy plus za opakowanie, które zawsze mi się podobało w pomadkach oriflame. kupię jeszcze inny kolor. myślę, że mogę ją polecić, z zastrzeżeniem, że nie daje efektu błyszczyku do ust i jest mocno nietrwała.

Anna Małecka masaż twarzy

nie o to mi chodziło

Choć z założenia nie lubię pomadek, to od jakiegoś czasu szukam takiej, która by moje zdanie zmieniła. Ta zła nie jest, ale też nie o takiej marzyłam ;) Mam odcień Crystal Peach, który nadaje ustom delikatny morelowy odcień (ale wyraźnie widoczny na ustach, nie tak transparenty jak błyszczyk) i delikatny blask pochodzący od maleńkich perłowo-złotych drobinek. Drobinek tych całe szczęście nie czuć na ustach, ale z drugiej strony nie powiedziałabym, że dają one krystaliczny blask. Jakoś mam inne jego wyobrażenie... Spodziewałam się raczej większego blasku i delikatniejszego koloru, a jest raczej na odwrót :( No ale pomadka, jak już wspominałam, taka zła nie jest - przyjemnie pachnie, ma dość miękką, ale nie rozpływającą się konsystencję, dzięki której gładko się rozprowadza sprawiając, że czuję, jakbym usta smarowała balsamem i co ważne - praktycznie nie ma smaku :) Opakowanie ma proste, ale nie tandetne, raczej eleganckie. Niestety oprócz zalet, pomadka ma też i wady - jak chyba każda kolorowa pomadka niedostatecznie pielęgnuje moje usta (nie żeby jakoś wysuszała, ale chodzi o to, że nie nawilża, jak trzeba :( ) i albo mogę ją stosować od czasu do czasu albo na jakąś pomadkę pielęgnacyjną. W przeciwnym wypadku prędzej czy później usta powoli mi się wysuszają, a na wysuszonych ustach pomadka ta nie prezentuje się zbyt dobrze :) Generalnie uważam ją za średniaka, ze zużyciem którego większych problemów nie będę miała, ale kupić jej więcej nie zamierzam.