Dove, Cream Wash (Kremowe mydło w płynie) (stara wersja)

Dove, Cream Wash (Kremowe mydło w płynie) (stara wersja)

Kremowe mydło w płynie Dove delikatnie myje dłonie i pomaga chronić Twoja skórę przed wysuszeniem.
Zawiera składniki nawilżające podobne do tych, jakie znajdują się w zdrowej skórze oraz łagodne składniki myjące, które pomagają utrzymać jej naturalną równowagę. Dzięki zawartości 1/4 kremu nawilżającego skóra będzie miękka i gładka.

Cena: ok. 12zł / 250ml

kocham!

Ostatnio mi się skończyło to mydełko i nie było go w Auchan... kupiłam inne i właśnie walczę z przesuszoną skórą, więc nie odstąpie już nigdy go na krok
+cudownie pachnie
+nawilża i nie trzeba wcieraż AŻ tyle kremu zimą
+odżywia
+skórki nawet się mi nie wysuszają
+cena
+duże opakowanie

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

dobre, ale trochę drogie

Mydło uratowało moje przesuszone dłonie (nie lubię wcierać kremów), tak samo zrobił żel pod prysznic też z Dove. Cena może trochę odrzucać ;) Butelka starczyła mi chyba na miesiąc
Na zimę jest super

Używam tego produktu od: używałam ok miesiąca

bez rewelacji

Oceniam to mydło na 1,5 gwiazdki ponieważ jest dla mnie przeciętne, nie zauważyłam by wysuszało skórę bardziej niż pozostało, ani ją też nawilżało. Uważam, że daje ten sam efekt co zwykłe mydełko w kostce.

Plus za ładny zapach i wydajność.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Godne polecenia ;)

Tegoroczna zima mocno dała się we znaki mojej skórze - także tej na dłoniach. Mimo stosowania kremów i noszenia rękawiczek, była spięta, przesuszona i szorstka. Mydło dobrze się spisało w tym trudnym dla mej skóry czasie :

+ Przede wszystkim nie przesusza skóry, nie ściąga jej, daje duży komfort stosowania.
+ Nie wiem czy nawilża, bo nie oczekuję tego po mydle, ale pozostawiał moje dłonie miękkie i milsze w dotyku.
+ Ma gęstą, kremową konsystencję. Dobrze się pieni i z łatwością się spłukuje.
+ Fajny, klasyczny zapach. Typowy dla kosmetyków Dove, kojarzy mi się z czystością. Długo utrzymuje się na dłoniach.
+ Wygodne i bardzo estetyczne opakowanie, które pasuje do większości łazienek. Pompka działa sprawnie, nie zacina się.
+ Całkiem tani, ogólnodostepny i wydajny ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Mój KWC

Używam mydła Dove od czasu jak tylko pojawiło sie na rynku. Próbowałam też dawniej innych produktów w tej kategorii,ale ten Dove to mój ideał. Używam go tylko do mycia twarzy(ręce wtedy myją się przy okazji same:-) ). Skóra po myciu z jego użyciem jest nawilżona,miękka i miła w dotyku. Mydło jest wydajne w użyciu. Niewielka ilość wycisnięta za pomocą pompki w zupełności wystarcza. Polecam wszystkim!

Najlepsze

Plusy:
-przyjemny zapach
-gęsta, kremowa konsystencja
-bardzo dobrze się pieni
-świetnie nawilża skórę
-po umycie rąk tym mydłem, nie trzeba stosować kremu do rąk, ponieważ skóra jest doskonale nawilżona i elastyczna

Minusy:
-cena

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 250 ml

Moje najukochansze mydlo do rak

To niby nic wielkiego; mydlo do rak, ale jednak po sprobowaniu wielu i mam tu na mysli bardzo duzo roznych mydel do rak bo akurat byly w promocji lub bo mialy fajny zapach, okazalo sie, ze jednak klasyczne mydlo Dove jest po prostu niezastapione!
* piekny zapach, jestem jego zwolenniczka dlatego wybieram tez antyperspirant Dove
*jest bardzo wydajne, znacznie wydajniejsze niz inne
*nie podraznia i nie wysusza

Po prostu super, jak dla mnie zadnych minusow :D

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: nieskonczona ilosc

Uwielbiam

+ piękny zapach
+bardzo dobra konsystencja ( gęsty)
+dobrze się pieni
+ dobrze myję
+ nie podrażnia
+ dobrze nawilża
+ zapach utrzymuję się na skórze bardzo długo
+ po prostu kocham

Zawsze mi towarzyszy , chociaż co jakiś czas zamieniam go na inne również fajne :)

Używam tego produktu od: od zawsze , czasami go zdradzam z innymi
Ilość zużytych opakowań: wiele

Bajka

Mydło jest bardzo kremowe, dobrze nawilża skórę, pozostawia piękny, świeży zapach. W porównaniu do innych mydeł jest perełką. Uwielbiam zarówno to w płynie jak i w kostce. Jego wielkim plusem jest to, że idealnie nadaje się do depilacji przez co moja skóra nie jest podrażniona co często mi się zdarza nawet przy piankach. Uwielbiam je i nigdy nie zamienię.

Używam tego produktu od: dawnaaa
Ilość zużytych opakowań: wieleee

Same plusy - nie wysusza i nie podrażnia, pięknie pachnie, i do tego dostępne w opakowaniu uzupełnia

Mydło jest łagodne, nie podrażnia, nie wysusza, ładnie, delikatnie pachnie. Co prawda nie używałam go zimą, kiedy moje dłonie są wyjątkowo wrażliwe, ale myślę, że się sprawdzi.
Konsystencja mydła jest w sam raz, mydło dobrze się pieni. Jest wydajne.
Zarówno Dove Fine Silk, jak i to kupuję zawsze w opakowaniach uzupełniających i przelewam do pojemnika z pompką. To oszczędność i wygoda.
Na pewno będę kupować regularnie, choć być może wrócę do Fine Silk. Oba mydła polecam.

Używam tego produktu od: około 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie uzupełniające (500 ml)

Przyjemne

Lubię produkty Dove, aczkolwiek na początku podchodzę do nich z rezerwą - obawiam się uczulenia i podrażnienia.
\\n
\\nZe względu na skłonność do zmian atopowych - również w przypadku tego mydła miałam obawy (przesuszone, pękające do krwi dłonie to bynajmniej nie jest przyjemność) - później okazało się,że są nie słuszne.
\\n
\\nMydło nie podrażniło moich delikatnych i wrażliwych dłoni.
\\n
\\nPodoba mi się jego konsystencja i zapach.
\\nWydajność również na plus.
\\nCena trochę przesadzona, dlatego ostatnio rzadziej je kupuję - znam inne na podobnym poziomie, a jednak sporo tańsze.
\\n__________
\\n
\\nOczywiście z góry zaznaczam,że nie ma co liczyć na nawilżenie. Ja się cieszę,że ten produkt mnie nie podrażnił, ale prawdą jest,że ja po każdym myciu rąk obowiązkowo muszę użyć kremu. Jeszcze nie znalazłam mydła (czy to kostka, czy płyn),które zmieniłoby tą sytuację.

Bleee

Dawno nie miałam kosmetyku, który tak bardzo by mi się nie podobał. Niby mydło jak mydło, ale to jest straszne. Konsystencja jakaś taka marząca się, nie domywa (co przetestowałam myjąc raz jeszcze ręce zwykłym żelem pod prysznic), moich dłoni nie nawilża, zapach staro-babciny. Nie wrócę do niego, bo wszystko w nim mi nie odpowiada...