Elseve Nutri-Ceramidy, Mleczko do układania włosów

Elseve Nutri-Ceramidy, Mleczko do układania włosów

Nowe mleczko do układania włosów elseve zapobiegające łamaniu się włosów wzbogacone w Nutri-Ceramidy ułatwia rozczesywanie włosów i działa jak tarcza ochronna podczas szczotkowania i suszenia suszarką. Odbudowuje miejsca, w których włos jest zniszczony i wypełnia uszkodzenia włosów, aby wzmocnić zewnętrzną warstwę włosa. Łatwo rozprowadzająca się formuła uelastycznia i wygładza włókno włosa nie obciążając go. Układanie włosów staje się łatwiejsze i dwukrotnie szybsze.

Cena: ok. 20 zł / 150 ml

nie dla mnie

mam cienkie i proste włosy do tego bardzo zniszczone codziennym suszeniem i ukladaniem. postanowilam kupic do układania mleczko z nadzieją ze je troche wygładzi i nawilży, a przez to zapobiegnie elektryzowaniu. traktowałąm je bardziej jako odżywkę.
niestety mleczko strasznie obciąża włosy, szybciej niz normalnie sie przetłuszczają i zaraz po ułożeniu opadaja w ulizanych strąkach.
byc moze to produkt dobry dla posiadaczek gęstych, suchych, kręconych, napuszonych włosów. w moim przypadku sie kompletnie nie sprawdzil.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań:

do gładkich fryzur

Długo się zastanawiałam jak ocenić to mleczko i jak go opisać. Jestem nim totalnie zaskoczona, całkowicie jest inne niż dotychczasowe środki do modelowania. Dotychczas stosowałam pianki do włosów, a czasem żeli, jednak skusiłam na formę mleczka, bo fryzjerka oświeciła mnie, że pianki wysuszają włosy (miałam wiele pianek i nigdy tego nie zauważyłam, ale siła autorytetu działa ;) ). Mleczko skusiło mnie ponadto dlatego, że bardzo lubię serię elseve do włosów suchych.
Ale do rzeczy. Przede wszystkim włosy po zastosowaniu stają się niesamowicie gładkie, miękkie, błyszczące i faktycznie lepiej się rozczesują ... czyli prawie jak po odżywce można by rzec, ale jednak inaczej, bo mimo wszystko kosmetyk odżywki nie zastępuję. Raczej nie polecam tego mleczka właścicielkom włosów cienkich – to zdecydowanie nie jest kosmetyk do nadawania objętości. Wydaje mi się, że dobry byłby do włosów kręconych, ale to tylko przypuszczenie, bo sama takich nie posiadam. Na pewno mogę powiedzieć, że nie utrwala mocno fryzury, nie gwarantuje niezmienionej fryzury przez cały dzień, nie jest odporny na kaprysy pogody, fryzura nie przetrwa mocnego wiatru w przeciwieństwie do pianek do włosów. Jednak ułatwia modelowanie, jak nie za wiele się dzieje w ciągu dnia, to fryzura nie zmienia zbytnio formy, a przede wszystkim absolutnie nie czuć, że się ma coś na włosach. Mam wrażenie, że to kosmetyk bardziej dla dziewczyn co mają niesforne włosy niż dla tych co chcą je mocno utrwalić, albo zrobić fale. Podsumowując mleczko nie spełniło moich oczekiwań jakie stawiam środkom do modelowania, ale opisałam jego działanie tak dokładnie jak tylko umiem, bo na pewno wiele jest dziewczyn poszukujących takich efektów.