Anti Acne, Intensywny krem - kuracja

Anti Acne, Intensywny krem - kuracja

Intensywny krem kuracja wyraźnie redukuje zmiany trądzikowe i zapobiega ich powstawaniu, łagodzi podrażnienia i poprawia wygląd cery.

Dobry

Produkt jest dobry, u mnie się sprawdził. Lecz używam go tylko na noc, lub po domu bo się mocno świeci. Działa dość dobrze, nawilża skórę i redukuje małe niedoskonałości.

Plusy:
-wydajny
-zapach
-nawilża
-chłodzi

Minusy:
-świeci się mocno
-klei się
-za dużo produktu wylatuje z opakowania

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Nie działa na krostki

:(nie pomaga przy skórze trądzikowej (tj. nie redukuje, nie działa antybakteryjnie)
:)ujednolica koloryt
:(buzia się świeci
:(jest za rzadki
:)jest w higienicznej tubce
:(nie nawilża jakoś specjalnie
:(może zapychać

mocne nie !

zgadzam się, że produkt ten nawilża skórę.
Ale to jedyny plus jaki wg mnie posiada.
Niby ma matować ( co może sprawdza sie na jakiś czas) ale przede wszystkim zapobiegać niedoskonałościom!
u mnie działanie było wręcz przeciwne!!
po kilkukrotnej aplikacji na twarzy zaczęły pojawiać mi się wypryski.
nie wiem, czy to właśnie ten krem je spowodował, choć tak właśnie przypuszczam, ze względu na to, że ta sytuacja powtórzyła się ok. 3 razy , gdy próbowałam przekonać się do tego kosmetyku)
W każdym razie, nawet jeśli pojawienie się wyprysków jedynie zgrało sie w czasie z użyciem kremu, nadal oznacza to, że całkowicie nie spełnia on swej roli, gdyż nie zapobiega ich powstawaniu!!
pieniądze wyrzucone w błoto !
pragnę tylko dodać, że moja skóra naturalnie nie jest trądzikowa ani problematyczna, od czasu do czasu pojawią się jakieś wypryski ( w minimalnej ilości)

Manicure - marynarskie paski

Chyba kupie go znów :) Świetnie redukuje niedoskonałości. Ja stosuję na noc gdyż na dzień potrzebuję czegoś matującego. Po kilku nocach z nim spędzonym cera ulega znacznej poprawie. Jedną gwiazdkę odejmuje za pory, na które szczególnie jakoś nie wpływa - ale wtedy byłoby już idealnie, a to tak rzadko się zdarza...

Używam tego produktu od: tygodnia

Może być

Właśnie kończę opakowanie. Jak dla mnie, a mam cerę z problemami krem ładnie nawilża w dzień cerę, nie przetłuszcza jej, nadaje się pod makijaż, ładnie pachnie i jest dość wydajny. Tylko że nie widze, aby zwalczał jakiś niedoskonałości, dlatego nie wiem czy go jeszcze kupie wyprobuje inne;)

produktu używam od 3 miesięcy
i nadal koncze 1 opakowanie;)

Dobry, całkiem OK

Kupuję go już parę dobrych lat i jest OK. Mja cera nie świeci się, nie zatyka on porów, a do tego radzi wypryskom! Gratulację, dobrze, że cena również jest przystępna;)

nie

nie spełnia obietnic producenta: "redukuje zmiany trądzikowe i zapobiega ich powstawaniu, łagodzi podrażnienia i poprawia wygląd cery"

Nic z tego nie zauważyłam.
nie polecam.

Używam tego produktu od:2007
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Bardzo dobry

Stosowałam go raz dziennie wieczorem i dość szybko (po ok 2 tygodniach) zauważyłam efekty: skóra była gładsza, większość tego co miało poznikać - poznikało :) Za duży plus uznaję to, że przy tym ani trochę nie wysuszył skóry. Krem nadaje się raczej dla cery z lekkim trądzikiem.
Minusy:
- nieprzyjemny zapach :/
- po nałożeniu pozostawia tłusty film, który chciałoby się jak najszybciej zmyć i skóra trochę się świeci

Nie wiem czy jeszcze go kupię... na razie nie potrzebuję tak intensywnego kremu-kuracji a znalazłam inny under twenty, przyjemniejszy w użyciu (bez tych 2 minusów), który stosuję raczej profilaktycznie :)

Używałam tego produktu: rok temu

dobry, ale mnie nie zachwycił

krem jest dośc wydajny, dobrze się rozprowadza i ma dość ładny zapach,
krem jest przeciętny, dobrze matuje twarz ale słabo sie wchłania
tradziku mi nie wyleczył :) ale... nawilża skórę wiec jest dosc przeciętny
produkt ten jest dobry dla cery o słabym tradziku.

Ilość zużytych opakowań: kończe 1

Sama nie wiem...

Mój tata kupił mi ten krem przypadkiem, bo pomylił go z innym. Nigdy nie miałam większych problemów z trądzikiem, ale jeśli wyskoczy mi jakiś pryszcz - używam tego kremu. Nie zauważyłam zniewalających efektów. Może trochę pomaga, ale można by się było spodziewać czegoś lepszego...

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

śWIETNY !

szczerze, to nie wiem od czego zacząć, ma pełno zalet !
używałam go 2 msc. rano i wieczorem a on na prawdę pomagał ! myślałam że nie będzie taki dobry, ale używałam go bez żadnych toników żelów itd. zdecydowanie go polecam, ale więcej już nie kupię, ponieważ szukam czegoś co na prawdę zwalczy trązikdo ostatniego syfa xD

Używam tego produktu od:skończyłam xD jakieś 2 msc. wytrzymał

niezauważalny efekt

Mam wrazenie, ze gdybym nie smarowała twarzy niczym, to efekt byłby taki sam jak po użyciu tego kremu. Jest zupełnie nijaki. Zostawia na skórze lekko tłustą powłokę, ma słabo wyczuwalny zapach. Ogólnie- bardzo przeciętny.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy