Gucci, Rush 2 EDT

Gucci, Rush 2 EDT

Promieniujący, kuszący i elektryzujący zapach. Uzależnia swą lekkością i świeżością. Nuty zapachowe oparte sa na: narcyzie, konwalii i drzewie palmowym, frezjii, róży i erotyczną gardenii - ta część zapachu jest delikatnie kwiatowa.
`Rush 2` elektryzuje czarną porzeczką, piżmem i mchem dębu - zapach staje się wibrujący i seksowny, wciąga i uzależnia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: konwalia, narcyz, drzewo
nuta serca: frezja, róża, gardenia
nuta bazy: dąb, piżmo, porzeczki

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Uwielbiam

Cudowne, niepowtarzalne, mój numer 1, no może 2 ;)
Nie pamiętam jak na nie trafiłam, ale wciąż chcę do nich wracać. Cudowny zapach! Ciekawe opakowanie. Polecam :)

Pierwszy Perfum !

Bardzo charakterystyczny zapach, mój pierwszy perfum z górnej półki. Pamiętam że jako bardzo młodą dziewczynę urzekło mnie przede wszystkim opakowanie, które do dzisiaj robi furorę. Zawsze chętnie do niego wracam!

Niepowtarzalny

Polecony przez ciocię, jest to jedyny zapach Gucci, który na mnie działa hipnotyzująco. Cudowny, delikatny, słodki zapach. Nigdy mi się nie zbrzydnie. Idealny zarówno na lato jak i zimę. Nie drażni nosa, nie przyprawia mnie o ból głowy, jest ekstra wydajny, a zapach pozostający po przejściu przez korytarz i ciągnący się za mną...coś pięknego!

Mexx Look up now

Używa produktu od: próbka

nie zachwyca

Rush 2 to proste nieskomplikowane perfumy, które mnie niczym nie zachwyciły.
Zapach jest pełen słodyczy (bardzo mocno wyczuwalna róża, frezja i lila) i czegoś sztucznego czego nie potrafię rozpoznać, przez co zapach jest nijaki i na koniec niesamowicie mydlany.
Utrzymują się na szczęście dość krótko (około 4h) i nie są zbyt intensywne przez co nie męczą, ich zapach jest niewiele mocniejszy niż zapach przeciętnego kremu do twarzy.

Nadal lubię

Zaczęło się od Gucci Rush (1), w których się totlanie zakochałam, więc Gucci Rush 2 było już naturalną konsekwencją.

To oczywiście delikatniejsza wersja 1, bardziej stonowana, świeższa i przez to lepsza na dzień. W przeszłości wolałam 1, dzisiaj już postawiłabym na 2. Perfumy świetnie się noszą, są bardzo trwałe, a z czasem i uwalnianiem kolejnych nut zapach wcale nie traci na atrakcyjności.

Lubię też opakowanie - solidne i pozwalające łatwo kontrolować ile jeszcze perfum zostało.

Z nut najsilniej wyczuwam nuty drzewne, narcyz, i frezję, a do tego gorzkawe nuty oraz (chociaż nie ma go w składzie) coś jak ogórek czy aloes. Przyjemna mieszanka na dzień lub letni wieczór.

Używam od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie 100ml

5 na 5

Ideał! Choć na co dzień wydają mi się zbyt wyszukane, na wielkie wyjścia lub po prostu wtedy, gdy chcemy czuć się wyjątkowo, są idealne. Zapach mogę porównać z zapachem taniej marki perfum BI ES Pink Pearl w pudrowo-różowym opakowaniu, których używałam, gdy nie mogłam sobie pozwolić na coś droższego. Zapach identyczny, choć utrzymuje się oczywiście krócej.

Nie nada się z pewnością dla osób lubiących zapachy świeże, orzeźwiające, "fruwające". Ten jest ciężki, przydymiony, zapierający dech. Jak dla mnie cudowny.

Lubimy się :)

O ile klasyczne Rush są dla mnie trochę przytłaczające i nie każdemu mogą się podobać, to wersja 2 jest moją w 100%. Pachnie słodko, ale nie jak karmelowy cukierek. To taka zmysłowa słodycz trzymająca się przy skórze.
To taki zapach, który odpowiada mi zarówno latem, jak i jesienią, czy zimą, nigdy nie powodując bólu głowy. Myślę, że raczej pasuje młodym dziewczynom, ale i dojrzałe kobiety odnajdą w nim to coś ;)
Chętnie do niego wracam, to jeden z moich zapachowych pewniaków :)

Ilość zużytych opakowań: flakon 50ml

bukiet zasuszonych na wiór kwiatów.

Podchodziłam do tego zapachu około półtora roku, nie mogąc go nigdzie znaleźć ani przetestować - w końcu dałam za wygraną i sprawiłam sobie kota w worku.

Mam nauczkę - nie powinnam była tego robić i nie powinnam robić tego nigdy więcej.

Zapach nie jest lekki, ale daleko mu do ciężkich intrygujących nut i mocy, które sprawiają, że pachniemy pociągająco, a nasz \'ogon\' sprawia, że mężczyźni odwracają się z zaciekawieniem.

To ciężkawy i duszący zwyklak, kompletnie bez wyrazy, bez krzty chociażby pikanterii, bez ani jednej przewodniej nuty, która chciałaby mnie do siebie przekonać.

Czuję tylko kwiaty, i to nie egzotyczne efektowne i wzbudzające ciekawość, nie łąkowo delikatne, nie różano-kwiaciarniane, tylko twarde, czerstwe, zasuszone...

Myślę, że połączenie frezji, róży, gardenii i dębu jest zabójstwem dla tych perfum. Nawet ukochane przeze mnie piżmo i porzeczki nie uratują mojej opinii na temat Rush 2....

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: odlewka ok. 22 ml.

Wspomnienia z lat licealnych....

Przez lata szukałam tej nuty zapachowej, a jest to zapach kojarzący mi się z dezodorantem, który uwielbiałam w czasach licealnych - Driada "Fantazyjny" (wersja fioletowa Driady). Kiedyś zamówiłam próbki zapachowe i ze zdumieniem odkryłam to podobieństwo. Zapach jest bardzo świeży, lekki, kwiatowy, z dominującą nutą frezji. Niestety, trwałość perfum jest tragiczna! Za taką cenę oczekiwałam czego trwalszego! Nie podoba mi się też bardzo tandetny flakonik - cyklamenowy, plastikowy, nieporęczny. Ale, że zapach jest piękny, na pewno perfumy te kupię ponownie...

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 2 x 50

Rush 2 czy Bruno Banani?

Ładny i dziewczęcy zapch. Słodki, kwiatowy z bardzo wyraznie wyczuwalnym mchem dębu, który dodaje mu pazura. Lubię ten zapach ale nie powala na kolana. Co druga znajoma pachnie już tymi perfumami dlatego ja nie muszę. Świadczy to oczywiście o ich popularności i o tym,że są lubiane przez innych. Mi po prostu już się przejadły. Co do trwałości...hhmm? raczej słabo wypadają. Bardzo przypominają mi Bruno Banani Not For Everybody, którymi była spryskana koleżanka a ja byłam 100% pewna,że to rush 2. Muszę dodać, że nos nie robi mi takich psikusów i jak znam zapach zawsze trafiam w 10 a w tym przypadku znałam oba zapachy. Także miłośniczki perfum zachęcam do zapoznania się z drugim zapachem. A nóż okaże się tańszym zamiennikiem dla którejś z Was.

Odejmuję 1,5 gwiazdki za mało orginalność, trawłość i co za tym idzie...wydajność.

Używam tego produktu od: około 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 100 ml

Tak kobiecy....

Będąc na Węgrzech pobiegłam z mama do perfumerii ,zobaczyłam jakies paskudne , rózowe , plastikowe prostąkątne pudło...Wybryk perfumiarstwa , pomyslałam, ale psiknełam..oczarowało mnie to !!!! Przepiękne , kobiece, ale takie ultraczyste, świeże, z pazurem, dziewczęcym urokiem, ale i powazniejszą kobiecością. Psiknięta nimi czułam sie tak świeżo, komfortowo, jak po wyjściu spod prysznica, plus ta kobiecość :) Arcydzieło perfumiarstwa:)

Dodam ze sa to perfumy na każda porę roku, i na każda okazję. Moj wspaniały zapach na równi z Euphorią Blosoom CK i Omnia Amethyste -Bulgari .

Gucci Rush 2 jest wart chociażby testowania :)

Cena odstraszająca.....więc mysle ze bardzo rzadko będe mogła sobie na nie pozwolić, za 75 mil zapłaciłam 250 zł :)

Używam tego produktu od: własnie są zamowione , powinny przyjsc za tydzień :D

Może być - na lato

Kupuję go na lato i tylko wtedy jako codzienny zapach mi odpowiada. Lekki, sportowy, kwiatowy. Niestety nie elektryzuje, nie porywa, nie kusi. Jest zwykły, czasem wydaje się być zwyczajny.
\\nRozwój zapachu na skórze to kwestia indywidualna, więc nie opisuję, ale na mnie ten zapach otwiera się w sposób słodki, czysto kwiatowy. Nie jest trwały. Po godzinie ledwie wyczuwa go na mnie mój partner.