Body, Sorbet antycellulitowy

Body, Sorbet antycellulitowy

Żel do codziennej profilaktyki i redukcji cellulitu, polecany do każdego rodzaju skóry. Nowoczesna formuła żelu zawiera AntiCellulit System o właściwościach wyszczuplających i ujędrniających, w skład którego wchodzą: L-karnityna i naturalna kofeina wspomagające proces spalania tłuszczów i zapobiegające gromadzeniu się wody w tkance podskórnej, kojący d-pantenol oraz zawarty w mikrokapsułkach mentol pozostawiający na skórze długotrwałe uczucie świeżości. Dodatkowo preparat wzbogacono o bioflawonoidy pobudzające mikrokrążenie oraz ekstrakt z alg o właściwościach nawilżających i odżywczych.

Cena: ok. 20 zł / 150 ml

Bezskuteczny klej

Nie nie nie...
Używałam tego sorbetu jesienią 2008, do spółki z budyniem modelującym. I o ile bydyń - chociaż nieskuteczny - był chociaż przyjemny w użyciu - nie mogę tego powiedzieć o tym produkcie. Wchłaniał się kiepsko, kleił. NIe lubię go. O skuteczności nie wspominam, bo to oczywiste że nie ma o czym mówić.

Używam tego produktu od:kilka tygodni jesienią 2008

Średni.

Chcialam wyprobowac ten produkt jako, ze testowalam juz "Budyn wyszczuplajacy" z tej samej serii i bylam zachwycona. Ten produkt jest niestety przecietny. Nie zauwazylam widocznego zredukowania cellulitu przy regularnym stosowaniu (2 razy dziennie rano & wieczorem) do wyczerpania produktu.
Plusem jest zapach (przyjemny na lato), i to, ze skora staje się przyjemna w dotyku. Niestety powaznym minusem jest brak wlasciwosci antycellulitowych i konsystencja. Produkt bardzo dlugo schnie & klei sie.
Niestety byla to jednorazowa przygoda, szukam dalej.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

bleeeeeeee

kupiłam ten sorbet zachęcona opisem producenta i ciekawą konsystencją. pierwszy raz nałożyłam go mało, żeby sprawdzić jak zareaguje skóra. no i klops - niezbyt ładny zapach, po użyciu skóra się kleiła i była taka jakaś dziwna:( po kilku aplikacjach była wyraźnie przesuszona i cellulit był bardziej widoczny!!! a przecież to miało być antycellulitowe. wyrzuciłam to paskudztwo i zaczęłam ratować swe szlachetne kształty ujędrniającym nivea (przymierzam się też do Galenica):D

Używam tego produktu od: miesiąc temu zaczęłam
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji i sio do kosza:(

depilacja opóźnianie porostu włosów

Bardzo dobry

Ja wytłumaczę o co chodzi panią, które uważają, że jest mało wydajny i się bardzo klei. Jest prosta orzczyna obu tych problemów. Widocznie nakładacie go za dużo!!!

Zaupiłam go rok temu, używałam sproadycznie, zapomniałam.
Powróciłam do niego ok. miesiąca temu i od tego czasu staram się go używać, jak najbardziej regularnie raz dziennie. Dopiero teraz opakowanie powoli mi się kończy.

Nie miałam może jakiś bardzo widocznych problemów z cellulitem, jednak jakiś był - jak chyba u każdej z nas.

Przed używaniem kremu był on u mnie widoczny przy średnim ściśnięciu, obsiany dość równomiernie po udzie.
W tej chwilii dopiero przy naprawdę mocnym ściśnięciu widać już naprawdę zdecydowanie rzadsze grudki! Mocno widoczny efekt!

Nie oczekujmy cudów, takie kremy trzeba stosować dłuższy czas w kuracji intensywnej czyli codziennie, najlepiej 2x),a potem też kilka razy w tyg. by podtrzymać efekt.
Po 4 tygodniach widać już zadowalające efekty, a co dopiero będzie po 8? Hihi :)

Uwaga, jestem leniem i nie robiłam masażu, a to on najwięcej pomaga na cellulit, więc zapewne z nim wogóle byłaby już rewelacja ;)

Używam tego produktu od: roku sporadycznie, od miesiąca regularnie

Nic specjalnego, niewydajny!

Rzeczywiście, tak jak inne Recenzentki pisały - sorbet lepiący się niemiłosiernie, mimo długich masaży. Niewydajny - opakowanie "schodzi" w ciągu około tygodnia (gdy sorbet używany jest 2 razy dziennie), co czyni go drogim (przynajmniej z mojego punktu widzenia). Nie sądzę, by warto było inwestować w ów kosmetyk.

Używam tego produktu od: aż nadto niedawna...

klajster nie sorbet

Być może działa antycellulitowo. Być może - ja zmusiłam się do zużycia jednej tubki i więcej nie dałam rady - to mazidło lepi się niemiłosiernie!!! Po posmarowaniu masowałam się mocno i długo drewnianym jeżem do masażu - lepka maź nadal pozostawała. Efekty? Takie jak po masażu zwykłym mleczkiem nivea (nie żadnym ujędrniającym, czy antycellulitowym!) - a zawdzięczam je raczej masażowi. Wolę się masować w bardziej komfortowy i niebrudzący sposób...

Używam tego produktu od:

Klej:P

A tak ladnie wyglada w tej tubeczce:) Niestety nie widzialam do tej pory nic co by sie tak kleilo jak to. No po prostu lepi sie niesamowicie. Mialam przetestowac go w dluzszym okresie czasu, ale wlasnie ta wada mnie do tego zniechecila. Poza tym ladnie napina skore- jest zwarta, nawilzona i elastyczna. Cellulit ani drgnal, jednak mam swiadomosc, ze jedno opakowanie to troche za malo.
Używam tego produktu od: (?)

Okropny....

Będąc kiedyś w drogerii i przechadzając się między półkami zobaczyłam SORBET Dax'a. Oczywiście w oczach zapłonęła dzika rząda i kupiłam go niezastanawiając się nawet sekundy... I to był mój błąd!!
Po nasmarowaniu się ową zieloną, galaretowatą substancją, z granulkami ( co to do diabła było??? ) zaczęłam się niemiłosiernie kleić! Myslałam, że to minie po kilku minutach jak dobrze się wchłonie, ale niestety nic takiego się nie działo, a czekałam na ten moment jak kibice na strzelenie gola przez ich ulubioną drużynę... Do tego cały wieczorny rytuał obrzydził mi też sorbetowy apteczno-aloesowy zapach. Wieczorny - bo raz nałożyłam sorbet na pośladki i uda rano, po południu przywdziałam dżinsy i cały czas wszystko kleiło mi się do spodni!!
Efektu antycellulitowego nie zauważyłam, bo zużyłam tylko 1 opakowanie i nie zamierzam używać więcej!
Jedną gwiazdkę jednak dostanie, bo skóra nawet ( z naciskiem na "nawet") była gładka, kiedy rano macałam czy napewno przez noc sorbet raczył się wchłonąć! Ale zapach i konststencja przyćmiły wszystko i chcę jak najszybciej o nim zapomnieć!

Używam tego produktu od:

bardzo dobry

nie wiem jak moźna oceniac produkt po zużyciu jednego opakowania kiedy na odwrocie tubki z produktem jest jak wół napisane że efekty sa po 8 tyg , dodać do tego trzeba że w instrukcji jest zalecane smarowanie się dwa razy dzienie , więc tubka starcza na 10-14 dni max , dla mnie ten żel to bomba , miałam dość zaawansowany celulit po 2 ciązach i jakie było moje zdziwienie kiedy po 3miesiącach stosowania w lustrze zobaczyłam jędrną pupę , celulitu nie mam a rozstępy mocno uległy redukcji , w promocji ten żel mozna kupić za 16 zł , jeszcze raz polecam bo warto

kiepski

zuzylam cale opakowanie i tez nie zauwazylam zadnych efektow. Moze troszke ujedrnil skore, ale nic poza tym. Pachnie fajnie i szybko sie wchlania, jednak dla mnie moglby "smierdziec" gdyby tylko pomagal, no niestety.

Może być...

Na początku muszę zaznaczyć, że nie wierzę w super kosmetyki, które redukują cellulit. Mogą raczej wspomagać walkę z nim. Ja od dwóch lat mam problemy z pomarańczową skórką i stosowałam już mnóstwo żeli, kremów itp. Jednak dopiero od niedawna zaczęłam regularnie ćwiczyć, zmieniłam dietę i kupiłam produkt firmy Dax. Ma faktycznie super orzeźwiający zapach, szybko się wchłania, nie brudzi ubrań, lekko też napina skórę. Myślę, że zostanę przy nim na dłużej!

brak efektów

Dodoałam ten kosmetyk i wiec pisze receznje- ku przestrodze! Kosmetyk ma bardzo przyjemna lekką konsystencję i świezy cytrusowy zpach. I na tym kończą sie jego zalety. Po zastosowaniau opakowania ogóle nie zauwazyałam żadnego efektu, nawet najmniejszego. Uwazam, że za tak słaba jakość 18 złotych to dużo. Na pewno go juz wiecej nie kupię.

ilość zużytych opakowań: 1