360' Woman EDT

360' Woman EDT

Perry Ellis 360 to kwiatowy zapach. Mieni się i jest krystalicznie czysty niczym woda. Ma w sobie również pewną delikatność i gładkość łagodnego letniego deszczu. Jest idealny na wiosnę i lato. Chłodzi, ale także pobudza, zarówno w słoneczne jak i bardzo gorące dni.
Woda toaletowa 360 skrywa w sobie powódź omamiających kwiatowych esencji. Najwyraźniejsza jest tu subtelna lilia. Towarzyszą jej lekkie ziołowe esencje szałwii i lawendy, a także podkreślają jej delikatny i kobiecy charakter. Wraz z nimi tworzy prawdziwą esencję czułości. Do doskonałości cudo to jest doprowadzone przez akcenty wanilii i piżma, które skrywają się w podstawie zapachu. Dodają one esencji satynowej aksamitności. To eteryczne piękno przeplata się z akcentami owoców, stylowym melonem i zachwycającą mandarynką.
Zapach 360 jest niewiarygodnie intymny i osobliwy. Jest jak aksamitny welon, lekki i chłodny. Właśnie dzięki swej świeżości i słodyczy przypomina tak bardzo wodę. Zapach ten ma w sobie nieziemskie piękno, elegancję, czystość i niewinność. Łączy się w nim radość i optymizm życia. Dzięki owocowym aromatom woda toaletowa 360 skrywa w sobie także uśmiech i poczucie humoru. Łączy eteryczną doskonałość z poczuciem humoru i dowcipem.
Zapach ten jest stworzony dla kobiet, które chcą pokazać, że nie tylko są piękne, ale także inteligentne i dowcipne. Zapach Perry Ellis doskonale podkreśla urok i poczucie humoru, uwydatnia uśmiech i iskrę w oczach. Nikt mu się nie oprze. Przepełni swoją nosicielkę aurą naturalnego i doskonałego piękna.
Woda toaletowa 360 jest fantastycznym dodatkiem do nieformalnych strojów, na każdą okazję. Świetnie sprawdzi się podczas obiadu ze znajomymi, a także na party czy randce.

Nuty zapachowe: lawenda, szałwia, lilia, melon, bursztyn, mandarynka, piżmo i wanilia

Nie polecam

No cóż... dostałam ten zapach jako prezent na urodziny, na szczęście od osoby, która mnie nie zna, więc wybaczam pomyłkę :) Uwielbiam piękne perfumy, ale rzadko mogę sobie na takie pozwolić, gdyż mój nos zawsze wybiera te ciężkie dla kieszeni ;) Miałam nadzieje, na zmysłowy, kwiatowy zapach, a dostałam - hmm... tanie kwiatowe mydło + nie potrafię określić co, ale sprawia to, że nuty perfum gryzą się ze sobą, jak już napisała recenzentka, zapach mnie dusi i jest gorzko-mdły, czyli najgorsze połączenie z możliwych. Jako zapach na dzień, według mnie, nie powinien mieć w ogóle w składzie piżma, w dodatku w połączeniu z tyloma słodkimi, kwiatowymi zapachami - lilia, róża, lawenda i wanilia (?). Albo im to połączenie zupełnie nie wyszło i efekt jest bardzo kiepski. Flakon stoi na półce, a ja myślę, jak się go pozbyć :)
P.S. Co do trwałości - och, niestety na mojej skórze utrzymuje się bardzo, bardzo długo. Użyłam go zalewie 2 lub 3 razy - nieważne, czy był to ciepły dzień, czy deszczowy - zapach prześladował mnie od początku, od samego rana, do zbawczej kąpieli późnym wieczorem. Byłaby to jego zaleta, ale ponieważ ten zapach męczy, jego trwałość działa na jego niekorzyść. ^^

Używam tego produktu od: miesiąca stoi na półce
Ilość zużytych opakowań: nie skończę pierwszego

...horror...

Rozpoczyna się lizolową nuta miejskiego WC, moczem.
Później rozwija się w zapach koleżanki z pracy, która poprzedniego dnia zrobiła sobie trwałą, ale w drodze do pracy zmoczył ją deszcz, a teraz te włosy jej schną, parują, wydzielając zapach - mieszankę szamponu Bambino i płynu ondulacyjnego.
Nazwa trafna, 360 stopni - po powąchaniu nadgarstka, tak skręca.
Flakon - plastikowy korek, barwa "słomkowa" - też pasuje.

smierdziuch

Zapach ten jest dla mnie dowodem na to, iz nie warto spontanicznie kupowac perfum, nie poznajac wczesniej dobrze zapachu. Kiedy pierwszy raz natknelam sie na ten zapach, urzekl mnie bardzo. Tydzien temu go kupilam...uzylam pare razy i juz nie moge go zniesc. Przede wszystkim, mam wrazenie, ze wszystkie nuty zapachowe w nim zawarte "gryza" sie ze soba.Gdybym zlala wszystkie swoje perfumy do jednego flakonika, uzyskalabym pewnie lepszy zapach... (!) Trwaly tez za bardzo nie jest. Czuc go przez jakies 3 godziny. Jednym slowem wielkie rozczarowanie- nic, absolutnie nic w tym zapachu dla mnie nie ma.