Elgydium, Pierre Fabre, Elgydium Whitening

Elgydium, Pierre Fabre, Elgydium Whitening

Pasta do zębów Elgydium Whitening zawiera pozbawiony właściwości ścierających szkliwo zębów, silnie rozdrobniony dwuwęglan sodu o właściwościach łagodnie wybielających. Pasta - wedlug producenta - jest skuteczna oraz całkowicie bezpieczna w codziennym stosowaniu.
Dostępna tylko w aptekach.

Skład: Aqua, Glycerin, Silica, Sodium Bicarbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Chondrus Crispus, Aroma, CI 77891, Triethanolamine, Chlorhexidine Digluconate, Hydroxyethylcellulose, Mentha Piperita, Sodium Saccharin.

Cena: 18 zł / 75 ml

Zęby wyraźnie bielsze

Stosowałam wiele past o charakterze wybielającym, tylko po to aby zauważyć nawet minimalne efekty. I nic. Ani blanx ani biała perła (pasty zdecydowanie droższe)nie dawały efektu. Gdy kupiłam Elgydium podchodziłam z powątpiewaniem do ewentualnych efektów, zniechęcona innymi produktami. Ale na szczęście pomyliłam się! Jest to jedyna pasta wybielająca, która naprawdę daje widoczne efekty. Zęby są gładsze, bardziej lśniące, co najważniejsze BIELSZE! Zaczynając stosować powyższą pastę odczułam delikatną nadwrażliwość dziąseł, ale z czasem problem zniknął. Dziś kupiłam kolejne opakowanie! :)

dla mnie to też zębowy KWC

Uważam, że to najskuteczniejsza pasta wybielająca na rynku.

Daje naprawdę zauważalne efekty, usuwa wszelkie osady i zęby już po pierwszym szczotkowaniu są wyraźnie bielsze. Niestety jest dość żrąca (a może "stety", bo stąd jej skuteczność) i uszkodziała mi dziąsła - jakby nadgzyzła nad jedynką i tez w innych miejscach porobiły się małe ranki. Niegroźne i zaraz się zagoiły, niemniej jednak miało to miejsce. Też uwrażliwiła mi zęby, także musiałam używać na zmianę z Sensodyne - wówczas ból zniknął.

Obecnie po prostu wracam do niej raz na rok, żeby usunąć osady i odświeżyć biel.

Także, mimo tych niedogodności, polecam, bo naprawdę widać po niej efekt.

Prawdopodobnie najlepsza pasta wybielająca na polskim rynku

Nie bardzo rozumiem niektóre komentarze dotyczące tej pasty. W szczególności, jeżeli pomyśle sobie, ze ktoś ma szczoteczkę z jordana za 5 zł i nie myje zębów dłużej niż minutę, do tego \' na odwal sie\'.
ELgydium wybielająca polecił mi dentysta, dlatego nastawiłam sie, ze fachowiec zna sie na rzeczy i nie poleci mi bubla. Przechodząc do meritum, pasta, tak jak zakładałam sprawdziła sie w 100%. Pięknie wybieliła i doczyscila nawet te tylne partie zębów. Pierwszy raz czuje, ze przez cały dzień żeby są faktycznie śliskie, wiec wydaje mi sie,ze to tylko dowodzi temu, ze pasta działa i usuwa wszystkie przebarwienia i osady. Jestem w 100% zadowolona z tej pasty, przed latem zrobię sobie jeszcze kuracje tez Z tej firmy pasta do stosowania bodajże dwa razy w tygodniu, sprawdzę, czy jest faktycznie tak dobra jak słyszałam.
Zaznaczam,w nawiązaniu do początku mojej wypowiedzi- myje żeby szczotka elektroniczna, ok 3-4 minuty. Dwa, albo trzy razy dziennie i nakładam pastę na sucha szczoteczkę! To ważne, bo faktycznie, przy mokrej trochę uwrażliwiła mi dziąsła.
Z czystym sumieniem polecam ta pastę, jako prawdopodobnie najlepsza na wybielająca na rynku polskim.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Żadnych efektów !

Kupiłam pastę po rekomendacji na tej stronie. I jestem bardzo rozczarowana! Żadnych efektów wybielania ! Chociaż oczywiście mam na uwadze, iż żadna pasta wybielająca nie zdziała cudów i nie sprosta zadaniu śnieżnobiałego uśmiechu. Stosowałam dużo past wybielających i każda poprzednia dawała jakiś efekt wybielenia mniejszy, malutki ale jakikolwiek.

Konsystencja jest okey, jednak zerowe odświeżenie oddechu ! Szczotkowanie przez to wszystko nie jest żadną przyjemnością.

W rezultacie nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 tygodniu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

moj KWC sposrod past wybielajacych

Poczatkowo uwrazliwila moje zeby, jednak z czasem te objawy ustapily.

Uzywana w nadmiarze faktycznie nadal przyczynia sie do podraznien dziasel oraz ich krwawienia.

STAD NALEZY JA STOSOWAC W MINIMALNEJ ILOSCI, stosuje szczoteczke elektryczna i nakladam ilosc pasty odpowiadajacej wielkosci glowki (malutkie ziarenko).

Swietnie doczyszcza osady, pieknie wybiela, jezeli tylko ja odstawie po paru tygodniach zolkne mi szkliwo.

Ponad rok temu wybielalam zeby paskami Whitestrips, pasta podtrzymuje efekt i nadal slysze bardzo duzo komplementow, ze posiadam biale zeby co bardzo mnie cieszy.

Z natury mam zolta kosc, zanim ja wybielilam zurzylam 3 opakowania paskow whitestrips w ciagu nie calych 15 miesiecy.

Poczatkowo 2 opakowania slabszy, obecnie najsilniejsze - granatowe.

Obecnie stosuje wylacznie paste elgydium whiteningo jestem zadowolona i NAPEWNO JEJ NIE ZMIENIE, na zadnego blanxa, czy tez biala perle.

Dla mnie to KWC i kropka:)!!!!

Ilość zużytych opakowań: 10 napewno i mnostwo probek

skuteczna pasta wybielająca

Rewelacyjna pasta wybielająca, ta pasta naprawdę wybiela zęby, jak jej używam, moi znajomi pytają co robiłam z ząbkami, ze takie białe i lśniace :) jest skuteczna oczywiście dla mnie, nie wiem jak podziała na inną osobę, ale wg mnie spełnia oczekiwania.
na wybielenie potzrea 2-3 tygodni regularnego stosowania, później to tylko utrzymywanie osiągniętego efektu. Ja co prawda używam ją ze szczoteczką elektryczną z końcówkami wybielającymi, być mozę dlatego to połączenie to duet idealny :) Długo poszukiwałam dobrej pasty wybielającej i Elgydium to super produkt.

Używam tego produktu od: 2 lat na pewno a może i dłużej
Ilość zużytych opakowań: moze 7-8 ale raczej dużo więcej

Całkiem fajna

Co prawda nie zdziałała cudów, ale różnica w kolorze uzębienia jest widoczna. By efekt utrzymywał się, należy pastę stosować regularnie, po jej odstawieniu zęby wracają do dawnego odcienia. W przeciwieństwie do poprzedniczek nie zauważyłam ani niskiej wydajności, ani też wywoływania podrażnień. Dla mnie porządny produkt w rozsądnej cenie, do którego się przyzwyczaiłam. Przerzucę się na coś innego prawdopodobnie dopiero wtedy, gdy usłyszę peany zachwytów nad czymś innym.
PS. Słabo dostępna w drogeriach, szukać w aptekach.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4, nie pamiętam

Bardzo dobra

Pasta bardzo dobra,wybiela zęby,niestety nie mogę jej stosować codziennie ponieważ też bardzo podrażnia dziąsła. Używam jej od ok 2-mcy ale z przerwami ze względu na te podrażnienia,efekty wybielania widoczne nawet mój dentysta powiedział że każdy powinien mieć takie wzorowe zęby jak moje :)Daje 4 gwiazdki zamiast 5 bo mogłaby być delikatniejsza dla dziąseł no i cena trochę za wysoka :/

Używam tego produktu od:2m-cy

wybiela

Pasta wybiela (ale tylko do pewnego stopnia) i wygładza powierzchnię zębów. Ma przyjemny miętowy smak. Niestety podrażnia, więc warto używać na zmianę z jakąś pastą dla wrażliwców ;) Cena trochę wysoka, ale można trafić na dobre promocje w Superpharmie (np 2 za 1)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Słodkie cierpienia:)

Hmm...Pasta-ok. Faktycznie wybiela (chociaż nie oczekujmy cudów), usuwa przebarwienia i osad, dobrze czyści zęby, pozostawia w paszczy świeżość:) Także na pewno nie można powiedzieć, że obietnice producenta są czcze i bez pokrycia. Wybielanie-jest, chociaż uśmiechu Demi Moore się nie spodziewajcie. Co do minusów- pasta jest średnio wydajna, a używać trzeba jej regularnie, aby zobaczyć efekty. No i największy minus- podrażnia dziąsła, język i wszelką skórę w buzi. I to dość znacznie. Ale da się przeżyć. Kupiłam ze szczoteczką, rzekomo Soft, która prawie wywierciła mi dziurę w dziąsłach. Ale ogólnie na plus:)

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni.

jedna z ulubionych

Jestem bardzo zadowolona z tej pasty, jest jedną z moich ulubionych.
Ma przyjemny miętowy smak, jest bardzo wydajna. W połączeniu ze szczoteczką z tej samej firmy tworzą niesamowity duet.
Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że moje zęby są trochę bielsze.
Nie mam problemów z nadwrażliwością dziąseł itp., ale wydaje mi się, że pasta nie powoduje podrażnień.
Uważam, że to produkt godny polecenia.

Zaznaczam, że nie wiem czy kupię ponownie bo po kilku latach stosowania mam ochotę przetestować inne pasty, ale pewnie po jakimś czasie wrócę do tej.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka tubek

dobra, lae mogłanby być lepsza

Zdecydowałam się na nią pod wpływem promocji w jednej z aptek. To wybielanie mnie skusiło tym bardziej. Natomiast po paru razach zaprzestałam jej stosowania... Może i wybiela, ale strasznie mi podrażniła dziąsła. wymęczyłam pół tubki z przerwami, i tak leży gdzieś na półce. Nie wiem czy sam efekt wybielania jest warty takiej ceny - mam na myśli ból dziąseł. Nawet zaczęły mi krwawić.. (przy użyciu takim jak w instrukcji, czyli na suchą szczoteczkę) Dodam jeszcze, że posiadam szczoteczkę, jaka była w zestawie z tą pastą. ale na każdej innej jest podobny efekt.

Używam tego produktu od:7-8 m-cy
Ilość zużytych opakowań:połowa