Unicolor, Paloma Color, Emalia do paznokci z akrylem i keratyniną

Unicolor, Paloma Color, Emalia do paznokci z akrylem i keratyniną

Najlepszy lakier jaki do tej pory używałam! Występuje w bogatej gamie kolorystycznej, począwszy od delikatnych pasteli, na ostrych śliwkach i burgundach skończywszy. Ma wspaniałą konsystencję, taką po prostu w sam raz. Pokrywa płytkę paznokcia już przy pierwszym nałożeniu, równą, bezsmugową barwą. Cudnie błyszczy i pielęgnuje paznokcie, bowiem zawiera akryl i keratynę. Jego cena - 6 złotych! - zachęca, aby zgromadzić całą kolekcję ;).

absolutnie odradzam

Paleta kuszaca, przerozne kolory, buteleczka w swej prostocie bardzo ladna no i cena... Wszytsko to sprawilo ze nabylam sobie takie 'cudenko'.

Wszytsko jest dobrze dopoki sie tego koszmarku nie otworzy i nie nalozy. Po nalozeniu uporaniu sie ze smugami itp trzeba zdzierzyc te trwalosc - a raczej jej totalny brak. Nie wiem moze ja trafilam na jakis bubel, wypadek przy pracy ale bylo poprostu tragicznie. Mialam ochote kogos zabic. Wiecej nie kupilam i juz nie kupie (jesli jakims cudem nabede okaze sie ze jest ok edytuje recenzje)

jedno opakowanko od roku stoi uzyte dwa razy - chyba pojdzie mieszkac do smietnika

mój pierwszy lakier :)

Pierwszy, jaki kupiłam i wspominam go z nostalgią. Co do trzymania się na paznokciach bije na głowę ulepszony Avon i niektóre Ingloty (ciekawe swoją drogą, że jedne kolory utrzymuja się krócej, a inne dłużej), a cena jest niższa. Smugi, owszem, były i za to odejmuję. Ale to jedyny lakier, który naprawdę zużyłam do końca.

Chwalę

Uważam, że to bardzo dobry produkt. Świetnie się nakłada, 2-3 ruchy pędzelka i gotowe, bez smug i miejscowych przezroczystości- zgadzam się tu z Femme w 100%. Poza tym lakier jest bardzo trwały- trzyma się dzielnie na płytce kilka dni, nawet nie zdarzyło mi się żeby sam zaczął się łuszczyć czy odpryskiwać. No i ta gama kolorów, jest w czym wybierać (właśnie dlatego go kupiłam, bo znalazłam barwę, której długo szukałam wśród wielu marek; taka przyciemniony orzech włoski ze złotem :))

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

nic takiego

Nic takiego, średnio się nakłada, ale za to tani... Mógłby trochę szybciej schnąć, ja w tym czasie sobie przynajmniej posiedzę na wizażu, ale dla kogoś, kto nie ma czasu, może to być poważna wada. Chociaż czego można wymagać za taką cenę... Podoba mi się wersja mini, jest jeszcze tańsza, no i kolor nie zdąży się znudzić, a lakier wyschnąć w buteleczce. No i tyle kolorów! Nie wiem ile wytrzymuje, bo wieczorem i tak zawsze zmywam - nie cierpię mieć pomalownych paznokci na noc - ale moja mama twierdzi, że około 3 dni. W każdym razie na mnie jeden dzień trzymał się bez zarzutu.

dosyć dobry

Mnie się podoba. Jest niedrogi, a na moich paznokciach trzymał się dość długo (ponad 4 dni bez utwardzacza). Szybko wysycha, łatwo nim pomalować paznokcie. Nie podobają mi się smugi, choć nie przeszkadzają mi na tyle, żeby rzucić go w kąt. Natomiast bardzo szybko gęstnieje.

bueee...

Bardzo nietrwały, co zreszta odnosi się do wszystkich produktów tej marki. Po pół dnia mam odpryski, a pod odpryskami zażółcone paznokcie...:-( Nigdy wcześniej nie widziałam, żeby lakier nadawał paskudną barwę płytce, widoczną po zmyciu... Okropność! Kolory ładnie wyglądają w buteleczkach, ale na paznokciu jakos tak jarmarcznie... WIęcej nie kupię. Aha, jest jeszcze coś, co się nazywa emalia satynowa, też barwi płytkę i po "satynie" po kilku dniach nie zostaje ślad na końcach paznokci, co jest niespecjalnie estetyczne.

robi straszne smugi!!!

Od razu zaznaczam,że moja ocena dotyczy lakierów perłowych o pastelowych kolorach. Zachwyciłam sie tymi odcieniami i z rozmachu kupiłam 3. Moje rozczarowanie było jednak o wiele większe niż chwilowa wcześniejsza radośc z zakupu. Tym lakierem nie da sie ładnie pomalować paznokcia. Powstają koszmarne smugi.Przy dwóch warstawach wygląda juz lepiej, ale co z tego, gdy szanse jego całkowitego wyschnięcia maleją prawie do zera.<BR>Gwiazdkę daję tylko za ładne kolorki.

Takie sobie

Ani to nie pielęgnuje paznokci (przynajmniej nigdy nie zauważyłam takich efektów, za to wręcz przeciwnie), ani nie wygląda rewelacyjnie, duża gama kolorów, dosyć szybko schną i tanie to kusi, dlatego mam kilka w domu, ale szybko odpryskują i nie są za dobre.

Mój pozostawiał smugi

Miałam kolor perłowy i szczerze mówiąc, zawiodłam się na nim bardzo. Szybko mi wysechł w buteleczce, używałam go tylko do paznokci u nóg, bo zostawiał smugi. Trwałość była średnia. Ale może trafiłam na złą partię? Ostatnio parę ich kolorków mi się spodobało, więc może jeszcze raz spróbuję.

trzeba uważać na kolory

Nabyłam toto swego czasu w kiosku, śliczy kolor kawa z mlekiem, trwałość ok. 3 dni, fajnie się rozprowadzał, błyszczał, nie był perłowy, zużyłam z pół opakowania zanim zgęstniał (tj. nie tak szybko, bo jestem lakieromaniaczką i mam zawsze 10-12 buteleczek napoczętych). Jednak potem do niego nie wróciłam, bo jakoś nie podobały mi się kolory - jakieś takie tandetne, typu perłowy róż. Może nie trafiłam nigdy na pełen wybór. A, opakowanie nie zachęca do spróbowania, a w sumie - jak się trafi dobry kolor - warto - zwłaszcza za parę zł.

Można spróbować

Lakiery dobrej jakości.Bardzo dużo kolorów do wyboru. Dobrze się nakładają, nie pozostawiają smug i szybko schną. Trwałość na poznokciach (moich) 3 dni. Wadą ich jest że szybko gęstnieją w buteleczce.