AA Cosmetics, AA Cera wrażliwa, Krem tłusty z witaminami A, E, olejem Avocado i alantoiną do cery suchej i normalnej (stara wersja)

Krem natłuszcza i odżywia skórę. Zawiera olej Avocado, który wzmacnia naturalną, ochronną warstwę hydrolipidową i zmniejsza uczucie napięcia skóry, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i gładka. Witaminy A i E opóźniają proces starzenia się skóry, usuwają objawy nadmiernego rogowacenia i złuszczania oraz zapewniają skórze prawidłowy koloryt. Alantoina łagodzi podrażnienia naskórka.
Preparat chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Krem nie powoduje podrażnienia skóry.

b. dobry

plusy
-natluszcza
-dobry na zime
-dobry dla wrazliwcow
-nie podraznia
-dobry dla skóry suchej
-opakowanie
-konsystencja
minusy:
-zapycha
-skora sie swieci

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

fajny

Lepszy od odżywczo-łagodzącego z tej samej serii bo ma dużo bogatszą konsystencję i lepiej natłuszcza. Nie ma zapachu, co w moim przypadku jest dużą zaletą, jest dobrym kremem pod filtr - czegoś takiego szukałam. nie uczulił mnie, więc chyba na dłuższy czas zagości na mojej półce:)

Liczyłam na więcej

Po miłym zaskoczeniu podczas używania kremu półtłustego AA, postanowiłam dokupić na noc ten oto krem. Liczyłam, że jeszcze bardziej zadziała na moją kapryśną i przesuszoną skórę, a jednak myliłam się.
Może i jest wydajniejszy niż krem półtusty AA, ale działa (co jest dla mnie zaskoczeniem) słabiej.
Przy nakładaniu od razu zmienia się w wodnistą postać i nie czułam przez to dobrego natłuszczenia.
Nie uczulił mnie i ogólnie myślę, że sprawdzi się przy cerach mniej ekstremalnie suchych niż moja.
Jednak zawiodłam się, liczyłam, że mnie ostro natłuści i nawilży.
Polecam bardziej krem półtłusty AA.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Manicure - klasyczny

Świetnie pielęgnuje!

Mam cerę bardzo wrażliwą, wiele kosmetyków ją uczula, ale ten krem na szczęście obchodzi się z moją twarzą delikatnie ;)
Tani, bez zapachu, likwiduje tak zwane suche "liszaje", które niestety zimą często mi się przytrafiały, jeżeli wyszłam na mróz beż żadnej "kremowej" ochrony. Nie powoduje wyprysków. Oczywiście jest to krem tłusty i skóra się bardzo po nim świeci, więc stosuję ten krem, jak jestem w domu. Jest warty polecenia, bo świetnie odżywia skórę.

Używam tego produktu od: początku zimy codziennie

pozytywne wrażenie

Zaskoczyło mnie, że niedrogi krem tak pozytywnie wpłynął na moją cerę. Dobry na zimę. Skóra staje się zdrowa, różowiutka, chłonie krem jakby na to czekała, znikają objawy zmęczenia. Nie mam po nim wyprysków - co czasem zdarzało się po innych tłustych kremach. Ma dobrą konsystencję, nie za gęstą, nie za lepiącą. Nie drażni zapachem - bo nie ma. Taki dobry krem "wmiędzyczasie".