Herbal Essences Fearless Colour

Herbal Essences Fearless Colour

Niedostępna w Polsce farba Herbal Essences Fearless Colour jest wolnym od amoniaku* produktem, którego przyjemny, roślinny zapach umila stosowanie.

Posiada właściwości odżywiające, dodatkowo dołączona jest tubka z odżywką.

Dostępna w szerokim spektrum kolorów:od czerni i brązów, poprzez płomienne czerwienie do blondów.

producent obiecuje, że włosy po farbowaniu będą błyszczące, zdrowe, odżywione, pokryte intensywnym, "dramatycznym" kolorem.

*amoniak zawierają odcienie XL0, XL2, XL4, XL10 i zestawy rozjaśniające.

Cena - niedostępny w Polsce (za granicą tańszy od np. l`Oreal)

Od dwoch lat rozjasnialam włosy, przez co moje wlosy staly sie matowe i b zniszczone, teraz jestem w

Jestem za : Idealne pokrycie wlosow, blask, lekkosc + odzywka naprawde ulatwiajaca rozczesywanie, dopasowane do dloni rekawiczki

przeciw : hmm moze tylko nie zbyt mily zapach podczas nakladania

Używam tego produktu od: miesaca
Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Fajna

Jestem w trakcie zmiany koloru włosów z czarnego na czekoladowy. Wybrałam ta farbę, gdyż stwierdziłam, że posiada ona najciemniejszy brąz z proponowanych na rynku farb.
Obecnie jestem po drugim farbowaniu ta farba i jestem zadowolona, choć farbowanie musiałam powtarzać po 4 tygodniach od pierwszego, bo niestety różnica w kolorach była widoczna. Ale widzę efekty, przejście między kolorami jest prawie niezauważalne, włosy na odrostach są jaśniejsze niż reszta, ale maja delikatny brązowy połysk.
Farbę dobrze się nakłada, nie spływa, ładnie pachnie (jak na farbę ;)) no i łatwo zmyć ja ze skóry. Nie barwi ona również skóry głowy. Włosy wypadają tak jak zawsze po farbowaniu, ale nie aż tak jak po niektórych :rolleyes:.
Odzywka dołączona do farby jest super, włosy po niej lśnią i są łatwe do rozczesania :ehem:
Kolor sie nie spiera, no może delikatnie sie rozjaśnia :rolleyes:

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Rewelacja!

Farba rewelacyjna! Już zapomniałam co to błysk włosów:)
Clairol mi to przypomniała.
Żałuję że jest niedostępna w Polsce, dlatego nie wiem czy ją jeszcze kupię, może znowu przy okazji odwiedzin? :)

Używam tego produktu od: jedno opakowanie

Dieta na trądzik

najlepsza!!!

Dla mnie jest to najlepsza farba do wlosow :) , a uzywalam juz bardzo wielu. Kocham ja przedewszystkim za naturalne super blyszczace kolorki. Uzywalam ciemnego blondu. jasnego brazu i brazu. Jest bardzo delikatna dla wlosow. Po zmyciu i zastosowaniu dolaczonej odzywki wloski sa bardzo, bardzo mieciutkie, wrecz jedwabiste i latwo je rozczesac. Nie niszczy wlosow jak inne farby a wrecz je odzywia. Ma bardzo mily zapach, ktrory sprawia ze farbowanie jest duzo przyjemniejsze. W porownaniu do innych jest to niewatpiliwe KWC niestety chyba nadal niedostepny w Polsce a szkoda :(

Ilość zużytych opakowań: ok 10

Wypadly mi wlosy

Dziewczyny szczerze odradzam ta farbe, jestem w Irlandii i kupilam te farbe. Niestety pani mi zle doradzila i kupilam kolor za jasny, po dwoch tygodniach polozylam na odrosty ciemniejszy.
Skutek jest taki, ze mam wlosy jak szczotke i liczne przeswity, tak mi wypadaja.
Jeszcze nigdy nie mialam tak zniszczonych wlosow po farbowaniu. Zalogowala sie specjalnie, aby przestrzec was drogie Panie, przed uzyciem tego specyfiku.
A mialam piekne dlugie i kasztanowe wlosy:((((

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: dwie

Fajna jest....

Używałam tej farby bedac w Angli. nie niszczy włosów bardzo duży wybór i bardzo fajne odcienie. Raczej można przyciemnić włosy lub zmienić odcień. Nie ma wlasciwosci rozjasniajcych. Bardzo miło ją wspominam. Cały czas czekam kiedy pojawi sie w Polsce!
Kosztowala w granicach 3,5-4 funtów.