Odżywka-wcierka do włosów zniszczonych z wyciągiem z bursztynu

Odżywka-wcierka do włosów zniszczonych z wyciągiem z bursztynu

Jantar Medica odżywka-wcierka - łagodzi podrażnienia, nawilża skórę głowy. Włosy stają się mniej łamliwe i podatne na wypadanie.
Działanie:
-włosy wzmocnione i zregenerowane
-mniej łamliwe i podatne na wypadanie
-gładkie i lśniące
-zdrowo wyglądające i pełne witalności
-elastyczne, sprężyste, mocne
-złagodzone podrażnienia i nawilżona skóra głowy
Składniki aktywne:
bursztyn - pielęgnuje, chroni, odżywia
biotyna - przywraca włosom połysk i elastyczność
arginina - pobudza wzrost wtosów
niacynamid - poprawia kondycję włosów, ogranicza ich wypadanie
glukoza oraz witaminy A, E i F - nawilżają i wzmacniają włosy
d-pantenol - łagodzi podrażnienia skóry głowy.
0% alkoholu etylowego, barwników, oleju parafinowego.

Czy ja wiem..

Powróciłam do wcierki ponownie nie dlatego że tak mi się podobała wcześniej tylko dlatego,że chciałam się upewnić czy naserio u mnie się niesprawdza.
Za pierwszym razem przetłuszczała mi włosy,a przy drugiej buteleczce nic nie zauważyłam.
Więc nie widzę sensu użytkowania i kupowania jej ponownie.

I mamy puszek

Produkt działa, ale wymaga cierpliwości. Używałam około miesiąca z dokładnością szwajcarskich zegarków. Efektem był puszek przy skroniach. Później trochę lenia zlapalam i odpuscilam. Niestety przy braku regularność nie uświadczymy żadnego efektu.
Wcieranie miało kilka minusów. W moim przypadku : potrafiła "skoltunic" wlosy; ta codzienność wcierania z dnia na dzień coraz bardziej denerwował. Wylewanie produktu typowe jak z amolowej butelki... Zapach mi nie przeszkadza, cena zachęca do zakupu. Opakowanie przyzwoite, zmieniłabym dozownik .
Wymaga poświęcenia...
Mimo efektów czegoś mu brakuje. Kupię go ponownie, jednak brakuje tu milosci. polecam wszystkim cierpliwym

działa regularnie stosowany

Jeśli ktoś oczekuje efektów musi regularnie stosować, a nie od czasu do czasu.
Efektem są nowe liczne włosy tzw. baby hair, zmniejsza się wypadanie włosów i ogólnie lepsza ich kondycja.
Ja stosuję okresowo przy nasilonym wypadaniu włosów.
Trochę niepraktyczna jest ta bytelka ale ja przelewamdo innej z atomizerem do skóry głowy i jest ok.

działa

Jeśli będziemy regularnie stosować ten produkt, w moim wypadku było to codziennie wieczorem przez 3 miesiące to naprawdę widać efekty.
Zaczynają się pojawiać na początku "baby hair" i z biegiem czasu pojawia się ich coraz więcej.
Włosów rośnie więcej, przestają wypadać.
Jedno opakowanie starczyło mi na 1,5 miesiąca.
Zapach ledwo wyczuwalny, bardzo neutralny.

sposoby na włosy z gumką

Dobry produkt za niewielkie pieniądze

Skusiłam się na tę odżywkę-wcierkę ponieważ bardzo lubi produkty tego typu. Dodatkowo skusiła mnie też niewysoka cena i fakt, że mam tendencję do gubienia włosów. Babcia mawiała, że mądrej głowy włos się nie trzyma, jednak tym razem pomyślałam, że nie skorzystam z babcinych rad i wypróbuje odżywkę. Nie zawiodłam się włosy faktycznie znacznie mniej wypadały (tylko w granicach przyjętej normy), włosy były po niej błyszczące i naprawdę ładne. Zapach też jak dla mnie bardzo przyjemny, produkt nie tłusty także nawet jeśli rano nie zdąrzyłam umyć włosów nie były one ani posklejane ani tłuste. Jedyną wadą tej odżywki jest sposób aplikacji ponieważ aby ją porządnie wetrzeć najpierw trzeba niewielką ilość wylać na dłonie i potem wcierać w skórę...często produkt gdzieś mi uciekał. Jednak to nie problem ponieważ przelałam odżywkę do buteleczki z atomizerem. Ja jestem bardzo zadowolona z tego produktu i polecam go z całą odpowiedzialnością.

Nie jest zła

Używałam dość długo wcierki, według mnie jest okej. Widać efekty po kilku zastosowaniach, włosy stają się mocniejsze, rosną szybciej, pojawia się dużo nowych włosków. Cena jest niska, wcierka dośc łatwo w użyciu oraz bardzo wydajna. Mogę polecić ;)

Moc bursztynu

Jantar jest pierwszą wcierką, którą stosuję. Początkowo bałam się, że włosy będą się przetłuszczały, ponieważ trzeba ją stosować codziennie. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym, że efekt jest wręcz przeciwny, gdyż może włosy, które do tej pory już w drugim dniu po umyciu wyglądały średnio, po użyciu wcierki wyglądają dużo lepiej. Problemem była dla mnie aplikacja, rozwiązaniem jest tu aplikowanie odżywki za pomocą strzykawki.
Po zastosowaniu odżywki widzę, że wygląd moich włosów się poprawił, są bardziej sprężyste, lśniące, mniej wypadają, pojawiły się nowe włosy. Poprawił się też stan skóry mojej głowy.

nadal jest dobra

Wcierka Jantar, do której powróciłam po długim czasie, kupiłam ją jako pomoc w przyroście włosów, bo niestety nie chcą już rosnąć stanęły w miejscu. Sama odżywka ma fajny męski zapach, włosy nie przetłuszczają się, lekko nawet unoszą się mi u nasady. Ja widziałam efekty stosując kiedyś tę odżywkę tym razem jest to samo, sterczące baby hair są widoczne gołym okiem.

Jeden z lepszych produktów do włosów

Wcierkę Jantaru poleciła mi pani w aptece, gdy zapytałam o jakiś nieinwazyjny sposób, który nieco zahamuje wypadające włosy. Początkowo nie byłam przekonana, gdyż byłam przygotowana na poniesienie znacznie wyższych kosztów - jak wiadomo, specjalistyczne kosmetyki "o potwierdzonym działaniu" zazwyczaj kosztują naprawdę dużo.

UŻYWANIE:
~ Szklana butelka, może nie zawsze praktyczna, ale bardzo porządna. Zdarzyło mi się raz czy dwa, że upadła mi na kafelki i absolutnie nic jej się nie stało;
~ Kropelkowy dozownik jest dość uciążliwy, osobiście po jakimś czasie przelałam środek, który jest wodnisty, do butelki z atomizerem, by łatwiej było mi spryskiwać włosy u nasady;
~ Wiele osób narzeka na zapach Jantaru, ja osobiście go pokochałam. Nieco męski, świeży, przypominający wodę kolońską. Dla mnie idealny;

DZIAŁANIE:
~ Zacznę od tego, że produkt dobrze odświeża skórę głowy, co dodatkowo uprzyjemnia jego używanie;
~ Po jakimś czasie zmniejszył nadmierne przetłuszczanie się włosów, ale nie doprowadził do przesuszenia skóry głowy;
~ Po dwóch miesiącach regularnego stosowania odnotowałam spadek liczby włosów, jakie wyciągałam ze szczotki przy codziennym czesaniu;
~ Po kolejnym miesiącu w okolicach skroni pojawiło się mnóstwo mięciutkich baby hair.

Ta wcierka od Jantaru to mój ulubiony produkt z serii bursztynowej. Bardzo lubię go używać ze względu na zapach i uczucie odświeżenia włosów. Efekty długofalowe też są jak najbardziej zadowalające. W dodatku produkt jest całkiem wydajny i kosztuje niewiele. W mojej łazience gości już od dawien dawna, obecnie używam go raczej okazyjnie, przez tydzień-dwa, po czym robię przerwę.

Z czystym sumieniem polecam wypróbowanie tego kosmetyku. Stosunek jakość-wydajność-cena jest zaskakująco dobry. Myślę, że ten produkt pokocha jeszcze niejedna osoba.

niesłusznie zapomniana

Kosmetyki polskie, których tradycja sięga kilkadziesiąt lat wstecz - niesłusznie lądują na dolnych półkach w drogeriach i marketach. Tak też jest z tą klasyczną już wcierką. Bardzo dobry produkt za małą cenę!
Przyjemna w aplikacji i skuteczna w działaniu - rzeczywiście wzmacnia cebulki włosów, odżywia, dodatkowo pielęgnując skórę głowy (szczególnie tzw. skalp). W poszukiwaniu nowości i super naturalnych kosmetyków zawsze staram się nie zapominać o starych, wypróbowanych produktach. Całe szczęście, że nie zachciało się nikomu zmieniać dotychczasowej receptury (przynajmniej zasadniczo - bo np. moja matula twierdzi, że kiedyś Jantar był nieco mocniejszy :) Mnie obecna moc wystarcza :) Produkt z gatunku niezbędnych w koszyku zakupowym! Polecam!

Wcierka idealna :)

Witam chciałabym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami odnoście wcierki Jantar:)
Wracałam do niej niejednokrotnie i zawsze byłam z niej bardzo zadowolona. Nie mogło być inaczej i tym razem.:)
Z tą wcierką walczę o zdrowe,mocne i gęste włosy :)
W tamtym roku miałam bardzo poważny problem włosy leciały mi garściami,wyniki w normie a problem nie znikał na prawdę byłam w rozpaczy nic nie pomagało ;/ radical, seboradin nic nie pomogły dopiero regularne stosowanie wcierki jantar w połączeniu z szamponem Jantar pomogły.Teraz po roku włosy wypadają mi w normie, mam mnóstwo baby hair za każdym razem kiedy po nią sięgam, bardzo fajnie mi się zagęściły włoski nie mówiąc o wspaniałym połysku :D
Jestem mega zadowolona i nie mam zamiaru rezygnować z tej wcierki (no chyba że zmienią skład lub coś się z nią pogorszy)

Słusznie osławiona ;)

Za każdym razem jak do niej wracam widzę wyraźną zmianę. Włosy wypadają mniej, mam wrażenie, że są znacznie mocniejsze :) Nie zauważam jakiegoś super dużego wysypu babyhairów, ale wystarczająco mi pomaga, żeby do niej wracać :)

Bez szału

Mam włosy bardzo zniszczone rozjaśnianiem , siano straszne.
Stosowałam wcierkę przez 3 tygodnie co dziennie, razem w masażem głowy.
Nic spektakularnego.Włosy urosły może 3 milimetry, są w nieco lepszym stanie. To wszystko.Będę wcierać dalej