Odżywka-wcierka do włosów zniszczonych z wyciągiem z bursztynu

Odżywka-wcierka do włosów zniszczonych z wyciągiem z bursztynu

Jantar Medica odżywka-wcierka - łagodzi podrażnienia, nawilża skórę głowy. Włosy stają się mniej łamliwe i podatne na wypadanie.
Działanie:
-włosy wzmocnione i zregenerowane
-mniej łamliwe i podatne na wypadanie
-gładkie i lśniące
-zdrowo wyglądające i pełne witalności
-elastyczne, sprężyste, mocne
-złagodzone podrażnienia i nawilżona skóra głowy
Składniki aktywne:
bursztyn - pielęgnuje, chroni, odżywia
biotyna - przywraca włosom połysk i elastyczność
arginina - pobudza wzrost wtosów
niacynamid - poprawia kondycję włosów, ogranicza ich wypadanie
glukoza oraz witaminy A, E i F - nawilżają i wzmacniają włosy
d-pantenol - łagodzi podrażnienia skóry głowy.
0% alkoholu etylowego, barwników, oleju parafinowego.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water), Propylene Glycol, Glucose, Amber Extract Panthenol, Panax Ginseng Root Extract, Arginine, Acetyl Tyrosine, Arctium Majus Root Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, PEG-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine HCl, Citrulline, Glucosamine HCl, Biotin, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Tocopherol, Linoleic Acid, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool.

Nie jest zła

Używałam dość długo wcierki, według mnie jest okej. Widać efekty po kilku zastosowaniach, włosy stają się mocniejsze, rosną szybciej, pojawia się dużo nowych włosków. Cena jest niska, wcierka dośc łatwo w użyciu oraz bardzo wydajna. Mogę polecić ;)

Czy ja wiem..

Powróciłam do wcierki ponownie nie dlatego że tak mi się podobała wcześniej tylko dlatego,że chciałam się upewnić czy naserio u mnie się niesprawdza.
Za pierwszym razem przetłuszczała mi włosy,a przy drugiej buteleczce nic nie zauważyłam.
Więc nie widzę sensu użytkowania i kupowania jej ponownie.

Moc bursztynu

Jantar jest pierwszą wcierką, którą stosuję. Początkowo bałam się, że włosy będą się przetłuszczały, ponieważ trzeba ją stosować codziennie. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym, że efekt jest wręcz przeciwny, gdyż może włosy, które do tej pory już w drugim dniu po umyciu wyglądały średnio, po użyciu wcierki wyglądają dużo lepiej. Problemem była dla mnie aplikacja, rozwiązaniem jest tu aplikowanie odżywki za pomocą strzykawki.
Po zastosowaniu odżywki widzę, że wygląd moich włosów się poprawił, są bardziej sprężyste, lśniące, mniej wypadają, pojawiły się nowe włosy. Poprawił się też stan skóry mojej głowy.

Katarzyna Warnke zdradza szybki sposób na imrezowy look

nadal jest dobra

Wcierka Jantar, do której powróciłam po długim czasie, kupiłam ją jako pomoc w przyroście włosów, bo niestety nie chcą już rosnąć stanęły w miejscu. Sama odżywka ma fajny męski zapach, włosy nie przetłuszczają się, lekko nawet unoszą się mi u nasady. Ja widziałam efekty stosując kiedyś tę odżywkę tym razem jest to samo, sterczące baby hair są widoczne gołym okiem.

Jeden z lepszych produktów do włosów

Wcierkę Jantaru poleciła mi pani w aptece, gdy zapytałam o jakiś nieinwazyjny sposób, który nieco zahamuje wypadające włosy. Początkowo nie byłam przekonana, gdyż byłam przygotowana na poniesienie znacznie wyższych kosztów - jak wiadomo, specjalistyczne kosmetyki "o potwierdzonym działaniu" zazwyczaj kosztują naprawdę dużo.

UŻYWANIE:
~ Szklana butelka, może nie zawsze praktyczna, ale bardzo porządna. Zdarzyło mi się raz czy dwa, że upadła mi na kafelki i absolutnie nic jej się nie stało;
~ Kropelkowy dozownik jest dość uciążliwy, osobiście po jakimś czasie przelałam środek, który jest wodnisty, do butelki z atomizerem, by łatwiej było mi spryskiwać włosy u nasady;
~ Wiele osób narzeka na zapach Jantaru, ja osobiście go pokochałam. Nieco męski, świeży, przypominający wodę kolońską. Dla mnie idealny;

DZIAŁANIE:
~ Zacznę od tego, że produkt dobrze odświeża skórę głowy, co dodatkowo uprzyjemnia jego używanie;
~ Po jakimś czasie zmniejszył nadmierne przetłuszczanie się włosów, ale nie doprowadził do przesuszenia skóry głowy;
~ Po dwóch miesiącach regularnego stosowania odnotowałam spadek liczby włosów, jakie wyciągałam ze szczotki przy codziennym czesaniu;
~ Po kolejnym miesiącu w okolicach skroni pojawiło się mnóstwo mięciutkich baby hair.

Ta wcierka od Jantaru to mój ulubiony produkt z serii bursztynowej. Bardzo lubię go używać ze względu na zapach i uczucie odświeżenia włosów. Efekty długofalowe też są jak najbardziej zadowalające. W dodatku produkt jest całkiem wydajny i kosztuje niewiele. W mojej łazience gości już od dawien dawna, obecnie używam go raczej okazyjnie, przez tydzień-dwa, po czym robię przerwę.

Z czystym sumieniem polecam wypróbowanie tego kosmetyku. Stosunek jakość-wydajność-cena jest zaskakująco dobry. Myślę, że ten produkt pokocha jeszcze niejedna osoba.

niesłusznie zapomniana

Kosmetyki polskie, których tradycja sięga kilkadziesiąt lat wstecz - niesłusznie lądują na dolnych półkach w drogeriach i marketach. Tak też jest z tą klasyczną już wcierką. Bardzo dobry produkt za małą cenę!
Przyjemna w aplikacji i skuteczna w działaniu - rzeczywiście wzmacnia cebulki włosów, odżywia, dodatkowo pielęgnując skórę głowy (szczególnie tzw. skalp). W poszukiwaniu nowości i super naturalnych kosmetyków zawsze staram się nie zapominać o starych, wypróbowanych produktach. Całe szczęście, że nie zachciało się nikomu zmieniać dotychczasowej receptury (przynajmniej zasadniczo - bo np. moja matula twierdzi, że kiedyś Jantar był nieco mocniejszy :) Mnie obecna moc wystarcza :) Produkt z gatunku niezbędnych w koszyku zakupowym! Polecam!

Wcierka idealna :)

Witam chciałabym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami odnoście wcierki Jantar:)
Wracałam do niej niejednokrotnie i zawsze byłam z niej bardzo zadowolona. Nie mogło być inaczej i tym razem.:)
Z tą wcierką walczę o zdrowe,mocne i gęste włosy :)
W tamtym roku miałam bardzo poważny problem włosy leciały mi garściami,wyniki w normie a problem nie znikał na prawdę byłam w rozpaczy nic nie pomagało ;/ radical, seboradin nic nie pomogły dopiero regularne stosowanie wcierki jantar w połączeniu z szamponem Jantar pomogły.Teraz po roku włosy wypadają mi w normie, mam mnóstwo baby hair za każdym razem kiedy po nią sięgam, bardzo fajnie mi się zagęściły włoski nie mówiąc o wspaniałym połysku :D
Jestem mega zadowolona i nie mam zamiaru rezygnować z tej wcierki (no chyba że zmienią skład lub coś się z nią pogorszy)

Słusznie osławiona ;)

Za każdym razem jak do niej wracam widzę wyraźną zmianę. Włosy wypadają mniej, mam wrażenie, że są znacznie mocniejsze :) Nie zauważam jakiegoś super dużego wysypu babyhairów, ale wystarczająco mi pomaga, żeby do niej wracać :)

Bez szału

Mam włosy bardzo zniszczone rozjaśnianiem , siano straszne.
Stosowałam wcierkę przez 3 tygodnie co dziennie, razem w masażem głowy.
Nic spektakularnego.Włosy urosły może 3 milimetry, są w nieco lepszym stanie. To wszystko.Będę wcierać dalej

Mnóstwo baby hair

Mam mnóstwo baby hair ale nie stosuje go na całe włosy jak w "instrukcji" tylko wcieram go w skóre głowy. Nie pachnie rewelacyjnie, ale jest znośny więc nie robi mi to problemu. Wcierkę trzeba stosować długo i regularnie ale mimo częstego używania nie ubywa go zbyt wiele.

Przyjemny produkt

Po 1. musiałam przelać płyn do buteleczki z atomizerem. Dużo włosów mi nie urosło, ale dużo mniej włosów mi wypadało niż kilka miesięcy po zakończeniu "kuracji". Myślę, że znowu kupię.

Średnia

Co prawda włosy rosły szybciej, ale kosztem większego przetłuszczania. Wytrzymałam zalecane 3 miesiącie, niestety do tej pory walczę ze skórą głowy. Nie wiem czy było warto, ale włosy urosły a baby hair się pojawiły :)