Glittering Shimmer (Sypki puder nabłyszczający)

Glittering Shimmer (Sypki puder nabłyszczający)

Kosmiczny, gwiezdny pył w różnych odcieniach złota. Kolejny produkt pobudzający naszą fantazję do twórczej eksplozji. Można nim akcentować różne fragmenty w makijażu, np. nałożyć na cienie, pomadkę. Wspaniale nadaje się do oryginalnych mieszanek z innymi kosmetykami. A jeśli znudzi nam się eksperymentowanie, zawsze możemy obsypać się nim od stóp do głów i zagrać główną rolę w "Odysei Kosmicznej" ;), hmmm... jeśli tylko pozwoli na to jego pojemność, raptem 1 gram!

Zgadzam sie-gadzecik.

Taki bajerek, szczerze mowiac. Bardziej na sylwestra, bo nie wyobrazam sobie szczerze mowiac zeby mozna bylo sie nim pudrowac na codzien...
Ma duzo tego brokaciku, rzeczywiscie sie swieci. Delikatnym rozswietleniem to tego bym raczej nie nazwala, bo z daleka juz sie wyglada jak choinka,a co dopiero z bliska.
Produkt jest sypki, wiec brokat zlatuje z pedzelka w trakcie malowania sie i pozniej blyszcza sie rowniez plytki w lazience. Na skorze przez to nie jest tez trwaly- obsypuje sie po polowie godziny.
Jest malutki, nie starcza na dlugo, nawet jesli nie uzywa sie za czesto.
Mozna zakupic na sylwestra, a potem latac do lazienki co 15 minut. Ci co lubia dyskoteki to maja ciezko...Ja sylwestra spedzam z rodzina w domu, a u mnie i tak wlasnie z pol godziny sie trzyma.
A jezeli chcecie codziennie, to duzo bardziej polecam jako rozswietlacz na oczy. Tylko wtedy co tydzien(moze dwa) trzeba chodzic do Sephory, aby kupic. Lub oczywiscie uzupelni zapas na rok...

Używam tego produktu od:roku

taki gadżecik ;)

Mam go od dobrych paru lat i szczerze mówiąc używam rzadko.

Jest to coś między drobnym brokatem a sypkim cieniem do oczu. Na powiece w wersji solo wygląda raczej mało efektownie, najlepiej spisuje się jako dodatek do innych cieni, dla wzmocnienia błysku. Próbowałam też dodawać do lakierów do paznokci, ale nie dawał ładnego efektu. Mam odcień srebrzysto - liliowy. Pyłek nie osypuje się, ogólnie jest całkiem w porządku. Nie kupię ponownie, bo wolę klasyczne sypkie cienie niż takie brokaciko coś ;) Kosmetyk raczej na wieczór, chyba, że komuś taki mocniejszy nieco brokatowy błysk w ciągu dnia nie przeszkadza.
Pojemność 1g wbrew pozorom to dużo, jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mały ubytek 1

Delikatny efekt

mam chyba już z 5 tych pyłków i w zasadzie ciągle mi mało!

Dają bardzo ładny subtelny efekt na powiece. Ożywiają makijaż zarówno dzienny jak i wieczorowy. Kolor w czerni doskonale wygląda w duecie ze smoky ,a kolor róż można użyć z błyszczykiem jako pigment na usta.

Oczywiście nie jest to jakoś-ale i cena-produktów MACA,które jako cienie pigmentowe wydają się bez konkurencyjne,mimo wszystko polecam.

W ciągu dnia mogą się obsypywać,ale wg mnie jak wszystko z brokatem.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 5

depilacja bikini rodzaje

tak tak tak <3

nabyłam w sephorze za 15 zł. już jak stałam przy kasie, wiedziałam że będzie rewelacją <3
używam go jako :
domieszke do podkładu, wtedy moja buzia staje sie super ślicznie rozświetlona, ale to tylko na większe wieczorne wyjścia, albo na cienie, żeby matowym cienią nadać takiego połysku.
szkoda że jest go tak mało w tym opakowaniu, myśle że tak szybko go i tak nie zużyje, ale tak to bym go tak nie sępiła. ale jakościowo wszystko super, dlatego KWC :)

Ilość zużytych opakowań:troche z jednego

Rewelacja

Świetna rzecz, zaryzykuję stwierdzenie, że niezbędnik w przyborniku do makijażu;)

W porównaniu do swojej jakości i efektu jaki można nim uzyskać, jest bardzo tani (nabyłam w Sephorze za 19 zł).

Najczęsniej stosuję go jako cień do powiek i wygląda fantastycznie. Pięknie lśni, wyraźnie, ale nie tandetnie.

Na skórze (np. po zastosowaniu na dekolt czy ramiona) też wygląda fantastycznie.

Zdecydowanie polecam.

Świetna rzecz

Naprawdę udany zakup. Cudownie mieniący się pył wspaniale rozświetla, nabłyszcza, ale nie jest tandetny. Niezwykle wydajny. Używam go jako cieni do powiek i sprawdza się rewelacyjnie. No i ta cena:)
Jedyny minus-opakowanie. Nieporęczne i na początku trochę się wysypywało. Absolutnie nie do "przemieszczania"-każde odwrócenie słoiczka powoduje, że późniejsze otwieranie go zamienia się w akrobację pt. "Uda się otworzyć, nie wysypując, czy też nie". Dlatego nie dałam najwyższej noty.
Średnio trudny w aplikacji, czasem lubi się osypywać, ale to w końcu pyłek:) Piękny pyłek, któremu takie drobnostki można wybaczyć.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 i końca nie widać:)

błyskotka - tak, puder - nie

raczej nie nazwałabym tego pudrem hmm...
po pierwsze, nieporęczne opakowanie;/
osypuje się...
ale faktem jest, że błyszczy się niesamowicie...
ogólnie używam do wszystkiego, nawet do zdobienia paznokci;p
tylko jako puder, zdecydowanie nie:)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu:)

błyskotką jestem...

Śliczny efekt:-))) Pyłku używałam, jak i wszyscy moi znajomi jako cienia do oczu, i daje on naprawdę przecudny efekt. Wspaniale rozświetla, nie dając jednak paskudnego brokatowego efektu, jest trwały - i to nawet bez bazy, wydajny jest legendarnie (jak dezodorant dla faceta - średnio 4 lata;-))). Efektmoże i trochę jak to się mówi, glam - ale ja tam używałam na uczelnię i wykładowcy mi to wybaczali:-))) No ale wiadomo że ekonomia to glamour;-)Jedyny minus to opakowanie - jak kawa Adasia Miauczyńskiego - "zawsze się coś uroni". Poza tym KWC.Cudny wybór kolorków. I do tego ta śmieszna, w połączeniu z wydajnością, cena. Bieg do sklepu.

Używam tego produktu od:oj dawna
Ilość zużytych opakowań:3 czy 4

kolorowy pyl

kolejna blyskotka,a ja uwielbiam blyskotki.mam 3 kolorki,pylek jest fajny,ale moglby byc drobniej zmielony.troche szybko schodzi z oczu.daje 4 gwiazdki bo jakos mam slabosc do produktow sephory

błyskotliwy

mój shimmer jest srebrno-biały i bardzo miałki. Daje efekt lekko perłowy i używam go do rozjaśnienia oka lub jako połyskującą warstwę na jakiś kolor. Opakowanie jest okropne mnie zawsze się coś rozsypuje w kosmetyczce. Wydajność duża. Cena w porządku. Trwałaść ok po zastosowaniu jakiejś bazy. Ogólnie fajny cień do oczu ale raczej na wieczorową porę. Niedorównuje niestety białemu pyłkowi w podwójnych cieniach pupa...

swietny

jak zdecydowana wiekszosc uzywam tylko do oczu w polaczeniu z cieniami o podobnej kolorystyce, mam odcien brazowo-zloty, ladnie i delikatnie rozswietla wiec mozna go uzywac na codzien, dobrze sie naklada i trzyma powiek, opakowanie srednio poreczne, cena tez w porzadku tym bardziej ze jest strasznie wydajny

jestem mu wierna ;-)

śliczny sypki cień :) drobinki brokatu sa malutkie i bardzo błyszczace :) w opakowaniu jest go niestety malutko ale jest bardzo wydajny i na dlugo starcza :) mój pyłek jest biały nr 0.03 ślicznie roświetla oczy :) minus to opakowanie mogloby byc lepsze.... plecam!!!!!!!!