Stile (Woda toaletowa)

Stile (Woda toaletowa)

Sergio Tacchini STILE to zapach dla młodych, aktywnych mężczyzn, ceniących sobie poczucie wolności, świeżość i doskonałe samopoczucie. STILE jest doskonałą reprezentacją sportowego stylu Sergio Tacchini i celnie trafia w nowoczesne trendy wyznaczjące kierunki najlepszym męskim zapachom. Świeże nuty cytrusowe oraz delikatne akcenty drzewne wzbogacone eleganckimi i ciepłymi przyprawami to kombinacja energii, stylu i wrażliwości cechujących nowoczesnego mężczyznę. STILE to zapach ponadczasowej elegancji!
Zdecydowanie współczesny zapach, w którym orzeźwiające, energetyzujące nuty głowy zostały wzmocnione w sercu intrygującą nutą egzotycznych przypraw i akordem jaśminu, połączonego z intensywnymi nutami korzennymi.
Uderzająca i równocześnie elegancka struktura pierwszych nut została podkreślona przez zmysłowe bogactwo drzewnych nut bazy, połączonych z radosną harmonią tytoniu i piżma.

Nuty
drzewne
50 - 100ml

Pierwsza liga

Stworzony dla mnie,a raczej mojego nosa ::)) -bo pachnie nim mój mąż -zapach który jest w mojej pierwszej piątce faworytówale niestety mimo chęci nie mogę go kupić bo u nas jest już niedostępny -podobnie jak damska Stille Donna -a szkoda bo to piekny męski zapach

Używam tego produktu od:1 rok

O Jezusicku.... :P

Co ja się tu będę rozwodzić... Dla mnie ten zapach to esencja męskości w najlepszym wydaniu. Na jego "dźwięk" ;-) miękną mi kolana. Jest świeży, leśno-ziołowo-tytoniowy... czy coś w tym guście. No zabójczy po prostu.
Ale tak sobie myślę, że może niekoniecznie do biura od rana (?) Zresztą, nie wiem, w końcu to nie ja mam go używać :D A mogę go wąchać wszędzie i o każdej porze. Amen.