L'Occitane, Hand Cream 20% Shea Butter (Krem do rąk z 20% masła shea)

L'Occitane, Hand Cream 20% Shea Butter (Krem do rąk z 20% masła shea)

Bogaty, choć doskonale wchłaniający się krem zawierający 20% masła Shea (Karite), ma za zadanie nawilżyć, odżywić i chronić wrażliwą skórę dłoni. Dodatek miodu, olejku migdałowego i kokosowego czyni go wyjątkowym i niezwykle efektywnym.

jeden z najlepszych

Krem jest bardzo skuteczny. Radzi sobie z naprawdę z suchą i problematyczną skórą rąk. Zaraz po nałożeniu czuć znaczną różnicę. Skóra dłoni jest gładka i odżywiona. Gęsta konsystencja sprawia, że krem jest bardzo wydajny (co cieszy przy tak wysokiej cenie). Ponadto pięknie pachnie.

Luksus wliczony w cenę

Z kremem L'Occitane 20% Shea Butter jak i samą marką znamy się od dobrych paru lat. Skóra moich rąk jest pergaminowa, sucha i delikatna, wymaga stałego nawilżenia. Nie mogę powiedzieć, że krem jest zły, ale na miano mojego KWC niestety nie zasłużył, w sytuacjach kryzysowych ratowały mnie inne kremy z lepszym składem i w niższej cenie. Sam produkt jest przyjemny w użyciu, baardzo szybko się wchłania, wygładza skórę i jest namiastką luksusu.

Najlepszy

Jest to bez wątpienia najlepszy krem do rąk, jaki stosowałam - jednak jego cena jest powalająca, jak za krem do rąk.
Jest wydajny, szybko się wchłania choć zostawia na skórze przyjemny film. Pachnie według mnie średnio, ale najważniejsze jest działanie - a to jest fenomenalne. Dłonie są na długo nawilżone i wygładzone. Jako prezent super, ale dla mnie na co dzień za drogi.

depilacja ciąża

Całkiem dobry krem, ale cena jest absurdalna

Krem znajduje się w bardzo fajnie wyglądającej tubce, przypominającej opakowanie farby olejnej ze sklepu dla plastyków :) Nie ukrywam, że to opakowanie miało spory udział w decyzji o zakupie, już taka ze mnie gadżeciara, a że wychowana w rodzinie artystów, to takie malarskie tubki kojarzą mi się wyjątkowo miło.

Konsystencja - udana, kremowa, dobrze wchłaniająca się. Krem nie zostawia na dłoniach żadnej wyczuwalnej warstwy, ale jakiś film najwyraźniej pozostaje, jest to odczuwalne przy myciu rąk, gdy czujemy, jak ta warstwa się zmywa.
Dobry skład, masło shea rzeczywiście działa odżywiająco, dłonie są nawilżone, gładkie, wrażenie utrzymuje się długo, skóra nie wysusza się po czasie. Jest to jeden z niewielu wypróbowanych przeze mnie kremów, które mają długofalowy efekt działania.

Okej, plusy za nami. Minus jest tylko jeden: cena. Umówmy się, jest astronomiczna jak na krem do rąk. Owszem, jest dobry, ale wydanie takiej kwoty nawet na dobry krem do rąk, to dla mnie mówiąc staroświecko, zbytek. Po co? Mam parę już sprawdzonych kremów kosztujących wielokrotnie mniej. Tak więc mimo fajnego działania i opakowania nie kupię go więcej. Najwyżej będę czekać w grudniu na świętego Mikołaja ;P

A jeśli ktoś jest absolutnie zajawiony tym malarskim opakowaniem, w Rossmannie mamy podobnie wyglądający krem, chyba Wellness & Beauty, z fajnym zapachem, w takiej samej tubce, za parę złotych. Decyzja zależy pewnie w większości od naszych zasobów finansowych.

Świetny, ale cena wyrywa z butów..

Zrobilam sobie jakis czas temu prezent ,,ode mnie dla mnie" bo czytalam wiele pozytywnych opinii o tym kremie. Krem ma aluminiowe opakowanie co pozwala na zachowanie dobroczynnych skladnikow na dlugo i daje poczucie posiadania ekskluzytnego kosmetyku. Bosko pachnie i ma tresciwa konsystencje. Ma duza pojemnosc 150ml i jest bardzo wydajny bo ilosc wielkosci fasolki spokojnie wystarczala na wykremowanie rąk. Udalo mi sie go dostac w nizszej cenie bo za 79zl, ale jak na krem do rak to uwazam, ze to i tak duzo.. chyba oszalalam, ale przy jakims zastrzyku gotowki kupie go ponownie, atopowe dlonie lubia tak tresciwe kremy:)

Dobrze jest!

Fajna rzecz i na pewno warto, zwłaszcza zimą mieć to w torebce.
Krem dobrze się wchłania i daje szybkie ukojenie suchej skórze dłoni, pachnie tak sobie - pudrowo, a ja pudrowych, infantylnych zapachów nie lubię - pozostawia na skórze lekki, ochronny film. Skład też ma dobry - żadnych olei mineralnych, parabenów, disodium EDTA, czy innych ostrych świństw. Ma wprawdzie silikon, ale ten bardzo łatwo usuwalny.
Ogólnie na plus, choć jak na polskie warunki jest trochę drogi - można kupić Palnetę Organikę - podobne działanie, a taniej wychodzi.
Albo jeżeli ktoś chce wydać nie co więcej na krem do rąk i nie przejmuje się chemią w produkcie, to ja wolę I Coloniali z ryżem - jest boski i w działaniu, i w zapachu, choć ma parabeny...
Jeżeli chodzi o zapach, to bardziej mi odpowiada inny z kolekcji L'occitane Fleur Charie (ale ma z kolei mniej masła shea).

Nic szczególnego

Dostałam ten krem jako prezent pod choinkę i nie jestem nim specjalnie zachwycona. Samy bym go nie kupiła bo cena jak na krem do rąk to jest bardzo wygórowana. Nawilża ok ale są dużo tańsze kremy które tak samo nawilżają albo nawet bardziej. Ładna tubka i zapach, ale to bardzo przeciętny krem nawilżający do rąk.

Pachnie słabo, pielęgnuje cudnie.

Kocham ten krem. Mimo, że jego zapach zupełnie mi nie odpowiada. Ale działanie to inna bajka. Ja mam bardzo suchą skórę dłoni i sporo kremów jest dla mnie za słaba w działaniu. Szczególnie zimą pierzchną i straszliwie się przesuszają. Ten krem nie dość, że odczuwalnie nawilża i odżywia, to jeszcze robi to na długo. Przy produktach z masłem shea często ma się wrażenie, że działają powierzchownie. Bardziej wygładzają niż nawilżają. Nie w tym wypadku. Ten produkt daje ukojenie przesuszonej skórze i nie pozostawia nieprzyjemnego filmu. Jeszcze wspomnę o konsystencji, jest treściwa, ale jednocześnie lekka. Jak dla mnie ideał. Mógłby jeszcze pachnieć ładniej, bo tu producent się nie popisał. Ale cóż, trudno się mówi...

bardzo dobry

Jak dla mnie najlepszy z kremów L'Occitane. Bogata, treściwa konsystencja. Pielęgnuje, odżywia, natłuszcza. Bardzo wydajny. Musiałam przyzwyczaić się do zapachu, ale po kilku użyciach przestał mi przeszkadzać. Wchłania się bardzo ładnie, jeśli poświęcimy chwilę na masaż. Jest drogi, ale też bardzo wydajny. Co do metalowego opakowania nie jestem przekonana. Pod koniec trzeba się już nawyciskać. Mi starczył na 3 miesiące

Mam sentyment

Dawno temu kupiłam ten krem mojej mamie na gwiazdkę i... obie dla niego przepadłyśmy. Moja mama generalnie przepadła dla tej marki, faktycznie sporo tam fajnych produktów dla cery bardzo dojrzałej.
Ja sama spoczęłam tylko na tym kremie, ale niezmiernie go uwielbiam. Niesamowicie nawilża, odratuje nawet najbardziej potrzebujące dłonie. Pięknie się wchłania, no i cudnie pachnie.
Dłonie są mięciutkie i nawilżone przez cały dzień, nawet po zmywaniu sterty naczyń;) Także ochrona naprawdę genialna. Pod względem długotrwałości nawilżenia, chyba jeszcze nie znalazłam zamiennika.
Opakowanie bardzo eleganckie i zapewnia wykorzystanie kosmetyku do ostatniej kropli. Bardzo wydajny. Ja zużywam go przez pół roku.
Fakt, że jest drogi i obiektywnie rzecz biorąc - JEST wiele tańszych zamienników (powiedzieć, że są o połowę tańsze zamienniki, to nadal byłaby zawrotna kwota, jak na krem do rąk). Jednak jakość tego kremu jest niepodważalna i bardzo lubię do niego wracać (choćby w wersji mini).

Cudowny

Bardzo dobry krem do przesuszonych rąk. Dla takiej maniaczki mycia rąk jak ja krem do rąk to obowiązkowy kosmetyk. Ten krem dostałam od siostry. Zapach i opakowanie jest przepiękne. Poręczne i ergonomiczne, zmieści sie do każdej torebki. Ręce po nakremowaniu są jedwabiście gładkie i zadbane. Krem dość szybko sie wchłania ale jednocześnie zostawia na dłoniach niewidzialny "film" ochronny. Na zime jak znalazł. Szkoda, źe krem jest dość drogi ale chętnie moge go dostać jeszcze raz w prezencie :).

wart swojej ceny :)

Usłyszałam o tej marce całkiem niedawno, obiło mi się o uszy, że mają bardzo dobrej jakości kosmetyki z przyjemnym składem. Padło na krem do rąk i mogę szczerze powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem :)

+ opakowanie wygląda na ciężkie i twarde, ale w rzeczywistości to miękka plastikowa tuba, z której łatwo wydostać krem
+ bardzo dobrze nawilża nawet ekstremalnie przesuszoną skórę
+ łagodzi podrażnienia
+ pięknie pachnie
+ gęsta konsystencja - co za tym stoi? mega wydajny
+ dobrze się wchłania