Manhattan, Pure Mat Loose Powder (Puder sypki matujący)

Manhattan, Pure Mat Loose Powder (Puder sypki matujący)

Przeznaczony dla każdego typu cery, idealny dla skóry tłustej z problemami. Nadaje cerze aksamitno matowy wygląd. Proteiny jedwabne i składniki regenerujące zapewniają pielęgnację i ochronę. Aksamitny puszek ułatwia równomierne nanoszenie pudru. Nieperfumowany.
Przetestowany dermatologicznie.

Najlepszy

To mój pierwszy puder sypki, zakupiony przez przypadek. Zawsze wydawało mi się, że pudry sypkie są problemowe w nakładaniu - okazało się że jest inaczej. Puder super kryje, matuje na długo, nie osypuje się z pędzla przy nakładaniu. Kolor świetnie współgra z podkładem. Idealnie pasuje do podkładu Manhattan. Cena nie jest jakoś szczególnie wysoka.
Jedyne zastrzeżenia mogę mieć do pojemniczka. Przy sprzątaniu raz spadło i od razu pękło. Myślę, że za 30 zł można byłoby już przygotować troszkę trwalsze opakowanie, szczególnie że puder jest naprawdę wydajny i będzie służył długo.
Darzę markę Manhattan ogromnym zaufaniem, a ten puder jest kolejną rzeczą która utrzymuje mnie przy opinii o ich świetności :)

lubie

daje mu 3,5 gwiazdki bo
+jest kryjący nawet bardzo, a używając puszka można ukryc wiele niedoskonałości , czasem nakładam go bezpośrednio na cere bez podkładu
+ meeega wydajny, ja po pól roku (używam prawie codziennie, a przynajmniej 4 x w tyg) mam 3/4 opakowania
+ matuje super na długo
+ opakowanie fajne, nic sie nie wysypuje, można fajnie dozowac na wieczko ilosc pudru

za co odjełam 1,5 gwiazdki
- niestety baardzo łatwo z nim przesasdzic

wiecej minusów w nim nie widze, kupie ponownie jesli mi sie skonczy ponieważ omiatając twarz tym pudrem uzyskujemy efekt gładkiej skóry, zdrowo wyglądającej.

Używam tego produktu od: pól roku

ULUBIONY !!!

Długo szukałam pudru, który zmatuje na długo moją strefę "T".

W końcu go znalazłam!!!

PLUSY:
- bezzapachowy- nie drażni nosa
- satynowe wykończenie- wspaniałe! Cera jest nieskazitelna, wygładzona, piękna!
- fajne opakowanie- puder sypki nie wydostaje się z opakowania i nie brudzi całej kosmetyczki :)
- wydajny- już niewieka ilość starcza na rozproszenie po twarzy
- produkt wart swojej ceny

MINUSY:
-brak. Chociaż gąbeczka jest do niczego, chroni produkt przed wydostaniem się, to jej zadanie :)
Ja nakładam puder pędzelkiem :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

hit

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Posiadam cere tlusta i w koncu znalazlam cos dla siebie. Moj KWC <3
+ nie wysusza
+ swietne wykonczenie makijazu
+matuje
+ po nalozneniu buzka ma jednolity i naturalny kolor
+ nie nadaje efektu maski
+ swietnie dopasowywuje sie do koloru twarzy
+ ladne opakowanie
+ dobra cena jak na taki produkt
+ nie podkresla suchych skorek

- dosc niewygodne wyjmowanie go przez to &quot;sitko&quot;

Goraco polecam !!

Używam tego produktu od: pol miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1\\3 jednego

prześredni.

Kupiłam go właściwie &quot;Z braku laku&quot;. Był na fajnej promocji, 20 zł, duża pojemność, słowem- ekstra. No i tak jak zaczęłam, tak i dalej go używam bez zachwytu. Przegłupia aplikacja, puder wysypuje się z opakowania na podłogę jak szaleniec, matuje na bardzo krótko- żeby uzyskać mat, jaki uzyskiwałam produktami z niższych półek, muszę niemalże wciskać go w twarz. Zapach dziwny, apteczny. Polecam kobietom bez problemów skórnych. Nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Genialny!

Długo szukałam dobrego pudru.. Natknęłam sie na firmę manhattan, wzięłam w ciemno ten produkt.. Po pierwszym użyciu byłam zaskoczona efektem. Makijaż naprawdę dłuzej trzyma! :) Moja twarz jest taka mięciutka i przyjemna w dotyku :)

Szczęście w małym pudełeczku

Od zawsze miałam kłopot z pudrem. Przeglądając Wizaż natrafiłam na ten produkt.
Zazwyczaj kupowałam pudry z Astora, które były dość ciężkie, raz kupiłam z Rimmela, który był na lekki i schodził po godzinie.
Ten natomiast jest fenomenem wśód pudrów, które kupiłam. Drobniutko zmielony, idealnie matuje, nie jest ciężki dzięki czemu nie pozostawia śladów na ubraniach :)
Mam cerę mieszaną, skłonną do świecenia się jak choinka w Boże Narodzenie. Ten puder doskonale sobie z nią radzi.
Nie wysusza skóry, nie potrzeba go dużo aby buzia była matowa, także jest wydajny.
Nie wciska się w zmarszczki mimiczne co mnie bardzo cieszy . Jak dla mnie produkt bez wad!
Godny polecenia. :)

Używam tego produktu od: Miesiąca

świetna jakość za niewygórowaną cenę

Puder sypki Soft Mat firmy Manhattan zakupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu. I kolejny raz nie żałuję, że im zaufałam, gdyż właśnie znalazłam puder można rzec prawie idealny- świetny zamiennik dla drogich pudrów, którym wcale nie ustępuje pod względem jakości.
Co więcej- jest np.lepszy od używanego przeze mnie ostatnio pudru sypkiego YSL.
A cena- kilkakrotnie niższa&#8230;

Co mnie więc zachwyca w tym kosmetyku?

Puder Manhattan jest bardzo drobno zmielony, przez co jest praktycznie niewidoczny na twarzy. Owszem, gdy przesadzimy z aplikowaną ilością może wystąpić wrażenie zbyt ściągniętej buzi i rzucającego się w oczy make upu;-)

Wystarczy jednak nanieść na pędzel lub puszek niewielką ilość pudru by cieszyć się pięknym i przede wszystkim naturalnie wyglądającym makijażem.

Puder nie wchodzi w pory, nie osadza się na małych włoskach.

Posiadam odcień 01 Natural i był to świetny wybór- puder podkreśla mój naturalny kolor twarzy, przez co wygląda ona promiennie i świeżo. Puder można stosować solo lub na podkład- ja zazwyczaj wybieram tę drugą opcję. Kosmetyk świetnie współgra z używanym przeze mnie podkładem ( Skin Ilusion z Clarins), utrwala wykonany makijaż i na kilka ładnych godzin matuje twarz.

Mam cerę mieszaną, po kilku godzinach twarz zaczyna mi się lekko świecić w strefie T, zbieram wówczas nadmiar sebum przy pomocy bibułki matującej i ponawiam aplikacje pudru. Makijaż znów wygląda świeżo i estetycznie.

Puder jest łatwo dostępny ( w każdym Rossmanie), w dodatku za przystępną cenę. Czegóż chcieć więcej?

Jeśli chodzi o minusy tego kosmetyku- to z pewnością można do nich zaliczyć opakowanie produktu. Obiektywnie rzecz biorąc- nie jest złe lub nieestetyczne, lecz nie jest tak wygodne w użyciu jak na przykład wspomnianego przeze mnie na początku recenzji pudru sypkiego, którego używałam ostatnio. Czasami przez sitko wysypuje się zbyt wiele produktu. Nie ma jednak możliwości, by zamknięty szczelnie kosmetyk wysypał się np.w kosmetyczce. Puder można więc bez przeszkód nosić ze sobą w torebce.

Problemem może być również dość skromny wybór kolorów- jedynie dwa odcienie. Uważam jednak, że kolor 01 jest dość uniwersalny i pasuje do jasnej karnacji.

Podsumowując- wysokiej jakości kosmetyk za przystępną cenę. Utrwala makijaż, matuje, upiększa&#8230;
Polecam, bo warto wypróbować.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Świetny!!!

Puder drobno zmielony, matujący, lekki, neutralny odcień (1).
Nigdy nie używałam kosmetyków Manhattan, stawiałam na pudry wysokopółkowe, którym ten absolutnie w niczym nie ustępuje.
Mam cerę mieszaną, która się błyszczy w strefie T. Ten puder świetnie utrwala makijaż, stapia się z cerą, nie tworzy efekru maski i matuje na wiele godzin.
Jest to najlepszy puder sypki jaki używałam, cena śmiesznie niska, a jakoś i trwałośc kosmetyku naprawdę świetna!
Puder nie podkreśla suchych skórek, póki co mnie nie zapycha, a buzia jest po nim gładziutka i wygląda zdrowo :) Kosmetyk spełnia w 100% obietnice producenta co do wielogodzinnego matu, a przy tym nie wysusza skóry i nie podkreśla zmarszczek mimicznych.
Plusy:
+wielogodzinny mat (u mnie bez poprawek do 6h)
+bardzo drobno zmielony
+stapia się z cerą i nie tworzy maski
+nie zapycha mnie
+ładny naturalny kolor bez różwoych tonów (1)
+nie wysusza ani nie podkreśla zmarszczek czy suchych skórek
+cera wygląda po nim zdrowo, jest zmatowiona, ale nie przesuszona
+nie waży się na podkładzie
+tani

Nie zauważyłam, żeby kosmetyk miał jakieś wady. Jest po prostu świetny. Wydawałam krocie na pudry od Diora, które zawsze miały jakieś mankamenty. Natomiast ten, jest tani, a jakością przewyższa selektywne marki.
Polecam każdej kobiecie, która zmaga się z błyszczeniem cery w newralgicznych miejscach na twarzy.
Mały minusik za brak SPF.
Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo dobry :)

Kupiłam go rok temu gdy była przecena w Rossmanie -40% i nie zawiodłam się! Puder ładnie matuje, nie tworzy efektu maski, ladnie się wtapia w skóre, jest MEGA wydajny mam go już rok a jeszcze 1/3 opakowania pudru mi zostala. Jednak ja mam cere tłustą i musze po kilku godzinach przypudrować kolejny raz twarz i makijaż wygląda jak nowy :)

Używam tego produktu od: 1 rok

działa nawet w ekstremalnych warunkach!

Bardzo dobry puder sypki, jak na razie strzał w dziesiątkę

+ nie zapycha porów
+ ładnie stapia się z cerą
+ naprawdę bardzo długo się utrzymuje (nawet podczas intensywnego treningu <szok>!)
+ dobra cena
+dostępność
+ przyjemnie pachnie
+ wydajny

- niestety łatwo wysypuje się z opakowani
- gąbeczka nie jest dla mnie zbyt praktyczna, wolę pędzel
- ma tylko dwa odcienie, ale w moim przypadku nie stworzył efektu maski

Jak na razie w tej kategorii to mój numer 1

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Podsumowując... nie nadaje się do każdego podkładu, robi się biały i tworzy suchy efekt.

Po długim stosowaniu pudru sypkiego Loose Powder Max Factor postanowiłam kupić coś tańszego. Puder Manhattan zobaczyłam kontem oka w drogerii. Po przeczytaniu na forum dosyć pozytywnych opinii postanowiłam go kupić. Puder nakładam zawsze na podkład, mam odcień tego pudru-beige, czyli z beżowym kolorkiem, a niestety po nałożeniu na podkład puder jest jak mąka- biały... to pierwszy minus. Niezadowolona jestem też, że stwarza on na twarzy suchą warstwę.... Przez biały kolor i ten &quot;mąkowaty&quot; wygląd cera nie wygląda dosyć dobrze. Plusem jest trwałość, i tu faktycznie można spokojnie do 6-7 godzin wysiedzieć bez świecenia się. Niestety nie przypadł mi do gustu i powrócę do swojego Loose Poowder.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1 opakowania