Under Twenty, Lemon Time, Głęboko oczyszczająca maseczka peel-off

Under Twenty, Lemon Time, Głęboko oczyszczająca maseczka peel-off

Głęboko oczyszczona skóra nabierze blasku dzięki specjalnej kompozycji witamin C i E. Łagodzący wyciąg z rumianku wraz z D-pantenolem /prowitamina B5/ wyraźnie, w ciągu kliku minut, poprawia wygląd skóry.

Skład: Aqua, Polyvinyl Alcohol, Alcohol Denat., Polysorbate 20, Panthenol, Chamomilla Recutita, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbic Acid, PEG-8, Citric Acid, Trideceth-9, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum,CI 77891, CI 42090.

Cena: 3,60zł / 2x8ml

Okropnosc

Jest to najgorsza maseczka jaka mialam.Zamiast gleboko oczyscic zrobila ze nie moglam wyjsc z dom przez tydzien
Minusy
-uczula w czasie gdy mialam maseczke na twarzy potwornie szczypala
-po zmyciu jej twarz byla czerwona i potwornie piekla
-po paru dniach skora zaczela mi schodzic!
-alkohol w skladzie

Plusow nie widze wiecej robi szkody nz pozytku.Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi

Okropność!

Gorszej maseczki chyba nie używałam. Mając w pamięci inną maseczkę under twenty, która miała nie tylko wspaniały zapach, ale i dość przyzwoite działanie, sięgnęłam po tą... i szybko pożałowałam tego wyboru (teraz mam nauczkę żeby czytać recenzje na wizażu, nawet przed zakupem głupiej maseczki ;)). Kiedy otworzyłam opakowanie, maseczka przywitała mnie okropnym, alkoholowym odorem. Pomyślałam, że teraz może być tylko gorzej - i w rzeczy samej tak było. Ledwo wytrzymałam te 10 minut mając to na twarzy - szczypało niesamowicie. Marzyłam tylko o tym, żeby wreszcie zmyć z siebie to okropieństwo. I tu leży pies pogrzebany - bo zmycie tej maseczki to nie lada wyczyn! Męczyłam się przy tym chyba kolejne 10 minut. Kiedy już mi się udało, efekt był naprawdę powalający - w negatywnym sensie, niestety. Aż się wystraszyłam własnego odbicia w lustrze. Twarz była niesamowicie podrażniona, czerwona i wysuszona. Zmatowiona za to doskonale, ale co mi po tym, jak wyglądałam tak, jakbym spędziła kilka godzin w pełnym słońcu, bez najmniejszej ochrony przeciwsłonecznej? Nie wiem jak maseczka sprawdza się w oczyszczaniu, bo nie byłam w stanie zużyć więcej niż jednej saszetki (to chyba oczywiste). Drugą oddałam koleżance i jej posłużyła nieco lepiej, ale też zachwycona nie była. Ze swojej strony, zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: użyłam raz, o jeden raz za dużo
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 8 ml

Całkiem ok

Kolejny peel-off przetestowany. Niestety nieodpowiadają mi one. Co prawda ten dość szybko zasycha ale i tak 10 minutach są miejsca niezaschnięte. Utrudnia to zmywanie jej. Pierwsze co mnie uderzyło to mocny zapach alkoholu bijący od tej maseczki, przy pierwszym użyciu ciągle leciały mi łzy z oczu, za drugim naszczęście już nie. Myślę że nie nadaje sie ona dla mojej skóry. Stała się ona trochę szorstka i dość sucha, naszczęście sprawę uratował krem. Jeśli chodzi o oczyszczenie to drobne niedoskonałości są całkiem zredukowane, cera jest jakby rozjaśniona i wyciągnięte zostają z niej zanieczyszczenia. Efekty nie są jednak spektakularne a ja nie mam większych problemów z cerą więc ogólnie określiłabym tą maseczkę jako bardzo średnią. Być może dla tłustej cery...

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 x 6ml

makijaż kreska

świetna maseczka

Świetny sposób na błyskawiczne poprawienie stanu skóry. Skóra po zastosowaniu maseczki wygląda o niebo lepiej. Pory są zwężone, skóra pozostaje matowa na cały dzień - no i oczywiście wygląda świeżo i zdrowo.
Co do oczyszczania to trudno mi powiedzieć czy pomaga w walce z zaskórnikami - gdyż nie stosuję jej regularnie.

Jedyny minus to opakowanie - można by powiedzieć, że marzę o tym żeby zaczęli ją sprzedawać w tubkach - np. po 50 ml, a nie w tych małych saszetkach.

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Średnia.

Zastrzegam od razu, że nie jestem fanką Peel Offów i stosuję je tylko wtedy, jak nie mam dostępu do peelingu. Maseczka niestety ma alkohol, średnio oczyszcza, miałam również problemy ze zmyciem jej z twarzy :( O wiele bardziej wolę maseczki oczyszczające np. z glinką.

Używam tego produktu od: rok temu

mógł byc lepszy

oczekiwałam większego oczyszczenia twarzy
przyjemne nakładanie (tylko podczas jednej aplikacji czułam jakby alkohol podrazniał oczy, nie było to jednak za pierwszym razem)
łatwo się ściąga, a resztki zmywa wodą
fajne jednorazowe saszetki

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: ponad 15

Poszukam czegoś lepszego.

Kupiłam tą maseczkę, bo oczekiwałam rozświetlenia buźki. Maseczka co prawda wygładziła ją i troszkę oczyściła pory jednak przy nakładaniu jej oczy zaczęły mi łzawić niczym przy obieraniu cebuli. I ogólnie liczyłam tylko czas do jej zdjęcia.

uwaga, szczypie!

Kupując tą maseczkę miałam nadzieję, że delikatnie oczyści i rozświetli moją twarz. Niestety, już po nałożeniu twarz zaczęła mnie bardzo szczypać, jednak odczekałam tyle czasu, ile producent zalecał na opakowaniu, po ściągnięciu maski twarz była cała czerwona, nie mówiąc już o tym, że nie zauważyłam żadnych efektów. Nie polecam.

Używam tego produktu od: styczeń 2010

Nie dla mnie

Dla mnie ta maseczka się nie sprawdza. Wolę wersję niebieską z tej serii masek. Zamiast oczyszczać buzię maseczka sprawia, że skóra jest ściągnięta. Sprawdzi się być może przy cerze tłustej lub mieszanej. Nie mam tego typu problemów. Zdarzyło mi się wręcz, że przy stosowaniu maseczka ta powodowała pieczenie. Wydawało mi się także, że ma lekko alkoholowy zapach.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: ok 2-3

Rewelacyjna!!!

Nie mam co prawda problemu z trądzikiem ale za to straaaaszny z wągrami. Używam jej po wyciskaniu wyżej wzmiankowanych i efekt jest spektakularny:
1. Doczyszcza pory
2. Ściąga pory
3. Likwiduje zaczerwienienia i opuchliznę
4. Wygładza skórę lepiej niż peeling

To prawda, że wysusza ale wystarczy zastosować tonik i krem nawilżający i po kłopocie:)Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Cudo nad cudami

Kupuję już nałogowo, cudna jest, uwielbiam też takie, które się ściąga, a nie trzeba bawić się w zmywanie, więc ta jest idealna. Poza tym, że od razu czuć mnóstwo alkoholu po otworzeniu, czy też nałożeniu. Ale jest bardzo fajne i dobrze działa. POLECAM! :)
Używam tego produktu od: jakiegoś roku
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo. xd
Miejsce zakupu: Super Pharm, Astor, czasem Rossmann

doskonały!

Ujarzmia niesforną skórę, szczególnie ze skłonnościami do trądziku, świetnie pachnie, nie spływa przy nakładaniu, dobrze oczyszcza skórę.
Zostawiona na noc pięknie rozświetla i napina skórę, a co najlepsze, trzyma się twarzy do samego rana ;)

Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość