Pojedynczy cień do powiek z serii Bio-Celia

Pojedynczy cień do powiek z serii Bio-Celia

Pojedyncze cienie do powiek o jedwabistej konsystencji zawierające pigmenty odbijające światło. Cienie dobrze się rozprowadzają na powiece dając delikatny rozświetlający oko kolor. Dobrze przylegają do powieki i są bardzo trwałe, prawie wcale się nie zbierają w załamaniach powieki. Są bardzo dobrej jakości przy bardzo niskiej cenie.Może nie ma zbyt wielu kolorów ale są podstawowe, z których łatwo jest wybrać odpowiedni dla siebie.

Cena: ok. 6,00 zł

Nie dla mnie

- ładne kolory - niska cena i to wszystko co mogę napisać pozytywnego o tych cieniach, niestety kolorki ładne tylko w opakowaniu a na powiekach prawie nic nie widać - wolę dodać parę groszy i kupić naprawdę coś lepszego.

Używam tego produktu od:..........

beznadziejne

Kiedys kupiłam, bo spodobał mi się kolor. Niestety cienie są b e z n a d z i e j n e.
Na oku są strasznie wyblakłe i odrazu schodzą. Zero wytrzymałości. Nie polecam. Nie warte nawet swojej i tak niskiej ceny.

b. fajne cienie

Oceniam odcień Nemezja 1, to taki leciutko żółtawy kolor, raczej chłodny. Mam ten sam cień od kilku lat, jest b. wydajny, a używam go często. Dość trwały sam w sobie, a z bazą wytrzymuje cały dzień, aż do zmycia. Kolor bardzo mi się podoba. Cień się nie osypuje ani nie kruszy w opakowaniu. Jestem miło zaskoczona taką jakością za taką niską cenę, zapłaciłam kiedyś ok. 6 zł i teraz chyba też tyle kosztuje.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

satynowo-kremowe :)

No naprawde fajne :) Dobrze sie nakladaja, kolorki ciekawe, ja mam taki brudny roz :) Dosc trwale. Nie osypuja sie, bo sa takie wlasnie kremowo-satynowe :) Lekko opalizuja na powiece, nie sa to takie bazarkowe perlowe cienie ktore skrza w sloncu. Jestem bardzo zadowolona i polecam :)

Cien -5, opakowanie -2

Cień jest bardzo dobry: trwały, ładnie się rozprowadza i nie obsypuje za mocno. Łatwo uzyskać odpowiednio intensywny kolor. Niestety opakowanie mi się nie podoba (wlę takie zakręcane: maksimum cinienia - minimum reszty). Mogłabym je jeszcze przeboleć, ale paleta też średnio duża. Mimo to nie skreślam Celi - liczę, że poszerzą ofertę. Za tę cenę to naprawdę dobra jakość.

mam jasny roz,bardzo go lubiedlugo trzymaja sie na powiecenie zbieraja sie w zalamianiach powieksa taniutkie:)

zadowoliły mnie ;)

Kupiłam polecane mi przez koleżanki i Panią w perfumerii :) Od razu dwa kolorki, bo nie mogłam się zdecydować :) Ten kolorek, co jest na zdjęciu i jasny różyk :) Wcale nie żałuję :) Bardzo tanie i dobre.W dotyku są jedwabiste.Bardzo bezproblemowo się rozprowadzają, w załamaniu powieki zbierają się nader rzadko, nie osypują i nie "wycierają" się.Bardzo mi odpowiadają.Nie są może jakieś super bo wytrzymują w niezmienionym stanie tak ok.4 godz.potem poprawka ale za taką cenę to mi nie przeszkadza. Ponadto mają małe poręczne pudełeczko i duży wybór (przynajmniej taki był w tej perfumerii) zarówno matowe jak i perłowe.Wydajne.Polecam.

do kitu

O rany juz myslalam ze znalazlam cienie tanie i dobre a tu nawet z baza artdeco sa do niczego! Mam zielony kolor i pudelko jest takie okragle...nie wiem moze jakis taki egzemplarz mi sie udal ale doslownie w trakcie malowanie gdzies kolorek mi znika i musze poprawiac kilka razy. A jesli uda mi sie uzyskac w miare przywoity makeup to za niedlugo moje cienie sa tylko w zalamaniach powiek...:( Ilość zużytych opakowań: zaczelam 1 i chyba wyladuje w koszu

Przekonuję sie do Celii

Świetne cienie, mają co prawda niewiele kolorów (około 10), ale za to kolorki są naprawdę wysmakowane. Ja nabyłam zielony i jasnobeżowy. Mają śliczny, ale dyskretny połysk, kolory są naprawdę bardzo eleganckie, zwłaszcza ta zieleń mnie zachwyciła. Kosztują grosze i przy tej cenie są naprawdę, naprawdę trwałe!

WIELE KOLORÓW!

Przyzwoite cienie, które na mojej powiece pokrytej cienką warstwą podkładu bardzo dobrze się trzymają. Można skomponować dowolna paletę barw, jest w czym wybierać. Lekko połyskują. Ogólnie mówiąc, dobre cienie za darmochę.

Lubię go używać

Miło mnie zaskoczyły te cienie bo niczego dobrego się po nich nie spodziewałam biorąc pod uwagę ze kosztowały chyba 5,50. Kupiłam kolor zbliżony do tego, jaki miałam z innej firmy, 4 razy droższy i... z Celii okazał się lepszy. Przede wszystkim trwa na powiekach nie zmieniony przez 8-9 godzin (praca) i ładnie wygląda.Dobrze się nakłada i nie osypuje. Nie jest tez za miękki. Firma powinna wprowadzić większe urozmaicenie w kolorach.