Solar, Samoopalacz do ciała

Solar, Samoopalacz do ciała

Dobry.

Kupiłam, bo poleciła mi go sprzedawczyni w drogerii i nie żałuję.

+ piękny kolor (brązowy,nie pomarańczowy)
+ przyjemny zapach w porównaniu do innych tego typu produktów
+ cena
+ wygodne opakowanie i prosta aplikacja
+brak smug i plam
+ nie podrażnia wrażliwej skóry
+ szybko się wchłania
+ nawilża skórę

- nie zauważyłam

Co do twałości, jeszcze się przekonam.

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie skończyłam

znakomity, a zapach prawie niewyczuwalny.

Oceniam wersję ciemniejszą.

Produkt kupiłam, bo zależało mi na niewielkim opakowaniu, które zużyję w ciągu jednego sezonu letniego - zimą i jesienią się nie "opalam" ;)
Nie chcę przechowywać otwartego mazidła tak długo.

Krem jest delikatny, niezbyt gęsty, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.

2 warstwy i nogi opalone wystarczająco, kolor nie jest pomarańczowy, zresztą zwykle samoopalacze dobrze pasują do mojej naturalnej opalenizny.

Trzeba uważać na kostki, kolana - ale to tak jak z każdym.

Zapach jest delikatny, prawie niewyczuwalny przeze mnie i otoczenie (w tym alergika, który łzawi i kicha przy mazidłowych zapachach nawet zwykłych balsamów).

Pół gwiazdki poleciało za dostępność - ja znalazłam go przy okazji dużych zakupów w Auchan (ok. 6 zł), ale fajnie by było móc go kupować w popularnych drogeryjnych sieciówkach.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Wszystko zależy od tego co kto oczekuje. Mam wersję dla ciemnej karnacji.

Zalety:
:) naturalny efekt;
:) kolor orzecha włoskiego, na pewno nie pomarańcz!
:) stosując go bez odstępów w czasie nie robi plam.

Wady:
:( efekt dość delikatny;
:( trudno go zmyć, plamy przy schodzeniu gwarantowane.

Mimo to uważam, że 4 z minusem to odpowiednia ocena. Szukam samoopalacza, który daje intensywniejszy kolor.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

dosyć dobry

To był mój pierwszy samoopalacz. Bałam się samoopalaczy jak ognia, widząc efekty u koleżanek (plamy, pomarańczowy kolor i jeszcze raz plamy ;)). Miałam wówczas bardzo jasną karnację i zależało mi na delikatnej opaleniźnie, ale bez smug. Polecono mi ten samoopalacz.

Plusy:

+ rzeczywiście nie zrobiłam sobie nim krzywdy, zero smug i plam
+ kolor ładny, prawdziwie złocisty, ale zbyt subtelny (miałam wersję do jaśniejszej karnacji). Polecam dla naprawdę jasnych cer, wyjdzie bardzo naturalnie
+ konsystencja dosyć gęsta, ale przyjemna
+ wyjątkowo ładny zapach
+ bardzo dobrze nawilża
+ cena

Minusy:

- mało wydajny
- trudno dostępny
- gęsty, więc nie nadaje się do tłustej cery

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące

SUPER!!!

Świetny samoopalacz!!! Stosowałam dla ciemnej karnacji oraz w spreyu. Tubka wystarcza na około tydzień czyli według mnie standardowo. Zapach...hmmm... mógłby być lepszy;) Kolorek genialny, nikt nie chciał wierzyć że to samoopalacz:) tak samo z powodu równomiernej "opalenizny" :D
Ostatnio jednak pojawił się problem.... trudno go dostać. Czy ktoś wie gdzie można go kupić??? (Wrocław)

Używam tego produktu od:miesiąca

zdecyowanie tak

najlepszy z samoopalaczy jaki miałam.
Po 1 zastosowaniu juz jest efekt dosc znaczny.
Tworzy równomierną opaleniznę, o ładnym odcieniu naturalnym.
zapach tez ma nie najgorszy.
Polecam!

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:4-5

ideał

jak dla mnie idealny, stosuje samoopalacze od kilku lat i ten jest najlepszy jaki znam.
juz po jednej warstwie cialo jest delikatnie opalone, nie zdazrzylo mi sie nigdy zeby zostawil jakies palmy czy zacieki, moze to kwestia wprawy w moim przypadku.

Ilość zużytych opakowań: powyzej 5

sama nie wiem...

Nie robi plam (nawet na plecach przy własnoręcznym nakładaniu), w moim przypadku też nie mogę narzekać na zapach - przy nałożeniu bardzo przyjemny, potem niknie. Konsystencja kremowa, raczej w porządku. No i względnie przystępna cena (obecnie około 10 złotych).

Ale...
Po pierwsze, efekt jest mizerny, może dlatego, że z przyzwyczajenia stosuję bardzo cienka warstwę. Poza tym palenizna szybko blednie. Najgorsze jednak, że kolor jest średnio naturalny, sprawia wrażenie "zmęczonej skóry" i wywołuje u mnie czerwone plamy.

Są lepsze samoopalacze.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

pomaranczowy pomarancz

mialam ten samoopalacz w kremie jak i w sprayu,nie polecam ani jednego ani drugiego,skusilam sie na zakup zapewne dzieki niskiej cenie..no i bylam sztucznie pomaranczowa a po kapieli w goracej wodzie w opalaniznie zaczely robic sie dziury,a to co zostalo nie dalo sie w zaden sposob doszorowac..bylam wiec w pomaranczowe plamy :D

Używam tego produktu od:dawno dawno temu

jeden z lepszych

nie wiem moze doszłam juz do takiej wprawy w nakładaniu samoopalaczy albo on sie tak dobrze rozprowadza. smarując się sama nawet na plecach nie zrobiły sie żadne zacieki czu smugi. "opala"na bardzo ładny kolora (wersja do jasnej karnacji) zapach charakterystyczny dla samoopalacza ale idzie sie przyzwyczaic:) jak dla mnie bardzo dobry

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

może być

Nigdy nie używałam samoopalaczy, ten nawinął mi się w jakimś supermarkiecie i tak wyszło, że kupiłam. Kuzynka poradziła, żebym wymieszała go z balsamem do ciała , tak też zrobiłam. Pewnie przez mieszanke z balsamem efekt był widoczny po trzecim dniu (smarowałam sie co dziennie). Opaleniznę miałam równą i całkiem naturalną, jedynie twarz była troszkę bledsza. Co mnie odrzuca od tego kosmetyku? Jest to zapach. Podczas aplikacji samoopalacz bardzo przyjemnie pachnie, ale po godzinie skóra przyjmuje taką ochdną woń ble!

Używam tego produktu od:2 tygodni

nie

skusiłam sie na niego, gdyz w pobliskim malym sklepie byly tylko samoopalecz tej firmy...Eh co ja potem przezylam gdy nalozylam go na twarz to lepiej nie wspomne.....wygladałam doslownie jak krowa...wszedzie plamy-bleeee okropne!!!

Używam tego produktu od:w tamtym roku