Transat (woda toaletowa dla panów)

Transat (woda toaletowa dla panów)

Woda toaletowa dla mężczyzn, o aromatyczno - morskich nutach rozmarynu, ambry i drzew.

Cena: 85 zł / 75 ml

Tak dla mężczyzny zdecydowanego

Produkt oszałamia swą świeżością i mocno wyczuwalnymi nutami rozmarynu i ambry. Mnie ten zapach bardzo odpowiadał, był taki "oryginalny" w porównaniu z tymi drogeryjnymi.. Mój mężczyzna był zachwycony tym zapachem. Nie wiem czy kupię ponownie, gdyż obecnie mamy ysl.

Używam tego produktu od: mój mężczyzna od bardzo dawna

Drzewne uderzenie

W poszukiwaniu nowych zapachowych lądów trafiłem w końcu do Yves Rocher. Z dostępnych w salonie najbardziej spodobał mi się Transat, na początku przyjemnie świeży, potem już trochę mniej przyjemnie intensywnie drzewno-ziołowy. Na zakup zdecydowałem się z allegro, gdzie był wystawiony w bardzo niskiej cenie (podobno nietrafiony prezent). Od testera z salonu YR niestety trochę się różni, świeżą nutę głowy wyczuwam dosłownie przez 3 sekundy, potem od razu uderza mocna drzewna baza. Cóż, może położenie pod choinką nie wyszło tej wodzie na dobre :) Na mojej skórze trwałość średnia, około 3-4 godziny.

Flakon: prosty, ale nieregularny kształt, ładnie wycieniowane szkło, trochę nieporęczny.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Calkiem ok

hmmm.. na poczatku majac go na probkach bardzo mi sie podobal... a teraz gdy go uzywam to wogole go nie czuje... ale innym sie podoba wiec chyba jest ok.

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:0,5

Anna Małecka masaż twarzy

cudowny...

Nie ja tu powinnam się wypowiadać, ale zapach jest według mnie tak wyjątkowy, że nie mogę sobie odmówić. Bardzo świeży, delikatny, nienachalny, ale jednocześnie ma to "coś"...
Jednak nie dla każdego mężczyzny, nie dla tych, którzy lubią zapachy cięzkie, jednoznaczne, mocne - dla nich będzie za subtelny, według mnie.
Mnie ten zapach uwiódł... ;)

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań:dużo

Nie bardzo

Na szczescie nie juzywa tego moj facet... Uzywa za to kolega. Nie przepadam za tym zapachem. Jest jak dla mnie zbyt slodki, troche babski i meczacy. Na poczatku mnie zaciekawil, ale jednak to nie jest to... Podoba mi sie jednak opakowanie.

przyjemny

To raczej powinien wypowiedzieć sie mój facet a nie ja ale cóż...on nawet o tym nie chce słyszeć... pewnie sie wstydzi!:) Od dłuższego czasu używał Nature homme z YR ale ileż można. Na całe szczeście pojawiłsie Transat i teraz on króluje wśród zapachów. Jest bardzo przyjemny dla nosa, przede wszystkim dla panów którzy lubią świerze morskie akcenty. Utrzymuje sie długo jak na ta kategorię zapachów. Jeśli chodzi o mnie to wolę mocniejsze męskie zapachy np. nowy Hoggar YR