Bielenda, Bibułki matujące No More

Bielenda, Bibułki matujące No More

Bibułki matujące to łatwy i szybki sposób na usunięcie z twarzy nadmiaru sebum i przywrócenie skórze matowego, świeżego wyglądu w ciągu dnia. Zapewniają komfort użycia bez naruszenia makijażu. Bibułka pozostawia skórę zmatowioną, o świeżym wyglądzie.

Po prostu bibułki

Nic specjalnego, bo to tylko bibułki, ale swoje zadanie spełniają bardzo dobrze.
Matowią skórę na około 4-5 godzin czyli według mnie dość dobrze. Dla mnie wystarczy jedna bibułka na jeden raz czyli wystarczają mi na dokładnie tyle dni ile jest sztuk.
Plusem jest również cena, polecam, godne wypróbowania.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: dwa

DOBRE

Nie są może idealne ale najważniejsze zadanie spełniają czyli zbierają nadmiar sebum ze skóry.Nic więcej od nich nie oczekuję .Zdecydowanie są lepsze od toaletowego papieru .Napewno jeszcze je sobie kupię ale najpierw kupię te z ARTDECO

Używam tego produktu od:2 lat

może być

Dobrze matują, ale na krótko. Trzeba zużyć ich kilka żeby zmatowić twarz - a mam raczej drobną buzię ;) Są cienkie, niczym bibułki do tytoniu, które wychodzą znacznie taniej, a tak samo się sprawują ;) Trudne do zdobycia.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

średnie

bibułki nie do końca spełniły moje oczekiwania. jakoś matują, choć nie jest to długotrwały efekt. nie drą się specjalnie. na całą twarz zużywam 3-4. żadna rewelacja i odkrycie, ale za tę cenę nie są złe.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

porażka Bielendy

To były moje pierwsze bibułki. Teraz mam porównanie z Clean&Clear J&J, które znalazłam na Allegro, więc z czystym sumieniem mogę wystawić obiektywne opinie.
Bibułki Bielendy są bardzo cienkie, musiałam zużyć dziennie kilka żeby dobrze zmatowić twarz - przez to niewydajne no i efekt matowienia trwał bardzo krótko nawet puder sypki niewiele pomagał. Krótko mówiąc : nie polecam.

Używam tego produktu od:Kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno i więcej nie będzie

takie sobie

Nie rwą się jak Dermika, do zmatowienia buzi potrzebuję dwóch, więc wydajność poniżej przeciętnej. Matują na około 2 godziny co jest niezłym wynikiem. Ogólnie bez rewelacji, robią z grubsza co powinny i nie denerwują rozłażeniem się pod palcami.

Używam tego produktu od: zużyłam jedno opakowanie

kiepskie

opakowanie całkiem niezłe,ale reszta do kitu
matują-owszem,ale tylko na 15 minut,żeby zmatowić porządnie cała twarz tzreba zużyć klika bibułek,jednak i to nie przynosi trwałego efektu
nie polecam

Używam tego produktu od:6 miesiecy

zbyt słabe

Zużyłam z konieczności 2 opakowania (nie było innych w naszym miasteczku), ale nie byłam z nich zadowolona. Słabo matowały, źle wyciągają się z opakowania (samo opakowanie fajne, lepsze niż kartonowe). Do buzi trzeba zużyć kilka. Poza tym są drą się przy bardziej intensywnym przecieraniu. Teraz mam bibułki nowej (?) firmy Beauty Formulas, przełożyłam do tego opakowania i jestem dopiero teraz zadowolona.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

b. dobre

Świetnie pochłaniają sebum i matują skórę, chociaż czasem na całą twarz potrzebuję dwie, trzy chusteczki. Wygodne, trwałe opakowanie; same bibułki wytrzymałe, nie drą się jak stare prześcieradło :D

Nie zauważyłam, aby naruszały makijaż - podkład i korektor po zmatowieniu skóry są na miejscu; jeżeli się ścierają, to raczej od samego chodzenia i przetłuszczania się skóry.

Szkoda, ze w opakowaniu jest ich tak mało, ta plastikowa koperta pomieściłaby z dwa razy więcej bibułek niż pakują do środka...
Używam tego produktu od: ponad roku

przeciętne bibułki

Nie mam wielkieg porównania z bibułkami innych firm, ale wydaje mi się, że te sa przeciętne. Matują średnio, ale można nimi odświeżyć makijaż. Jednak jedna bibułka nie wystarcza mi na odświeżenie całej buzi.
Plusem jest opakowanie - plastikowa, wygodna kopertka.

Używam tego produktu od: dwóch miesiący

słabe

Są raczej mało skuteczne i trochę jednak naruszają makijaż.Plusem jest opakowanie,bo bibułki znajdują się w plastikowej saszetce,dzięki temu ma się pewność,że nic im się nie stanie.

Używam tego produktu od:nie używam

bardzo dobre

To moje pierwsze takie bibułki i od razu mi się spodobały :ehem: Sto razy lepiej przyłożyć bibułkę niż nakładać kolejną warstwę pudru na twarz ;) jedno zastrzeżenie mam tylko- powinny być trochę większe, bo gdy się bardziej przetłuszczę, to jedna bibułka starcza mi tylko na czoło :o

Używam tego produktu od: dopiero trzy dni
Ilość zużytych opakowań: na razie kilka sztuk, ale na pewno będą następne