Curious EDP

Curious EDP

Jest to nowoczesny, owocowo- kwiatowy zapach adresowany dla mlodych, spontanicznych, ciekawych życia i odważnych kobiet. Nowoczesna kompozycja zapachu Curious odzwierciedla pełną ekspresji twórczość piosenkarki. Kwiatowe nuty zapachowe w nim zawarte jak każdy nowy przebój Britney gwarantują pewny hit !
W 2008 roku pod nazwą "Curious Heart" zapach ukazał się w limitowanej serii w różowej butelce.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: luizjańska magnolia, gruszka, kwiat lotosu
nuta serca: wanilia, drzewo sandałowe
nuta bazy: tuberoza, jaśmin, różowy cyklamen

Tak pachnie lato

Zachęcona wieloma negatywnymi opiniami, postanowiłam przetestować ten zapach od Britney ;). Szczerze powiedziawszy jestem pozytywnie zaskoczona. Pierwsze psiknięcie i już wiedziałam, że muszę je mieć. Krystaliczne, orzeźwiające jak chłodna mżawka w upalny dzień, szalenie dziewczęce ale nie w dziecinny sposób. Kobiece, bardzo oryginalne i zwracające uwagę. Czuję przede wszystkim musującą gruszkę, magnolię i wanilię.
Trwałość jak wszystkie perfumy Brit - genialna :).
Jestem ogromną fanką perfum sygnowanych przez Britney, przetestowałam łącznie 6 zapachów jak dotąd i choć niektórymi bardziej zachwyciłam się niż Curious, za to mój mąż najbardziej komplementuje właśnie je :).

pure love ?

Debiut perfumeryjny Britney a mój nr 5 w kolekcji zapachy Spears :P.Zamówiłam sugerując się reklamą-Brit w hotelu z przystojnym modelem...Na migawkach pioruny,grzmoty,serduszka,przygryziona usta.Czyli to wszystko co mi kojarzy się ze zmysłowością i pożądaniem.Pomyślałam że będą to idealne perfumy na wieczór z ukochanym.Słodkie z pazurem wprost upajające.Rzeczywistość okazała się inna.Na początek czuć czysty kwiat lotosu do którego dochodzi lekko słodka wanilia przełamana na koniec cyklamenem.Jednak lotos całkowicie zdominował ten zapach.Jest lotosowo,kremowo i bezpiecznie nie czuje pożądania ani zmysłowości.Jeśli miałyby odzwierciedlać uczucia to moim zdanien jedynie rodzicielskie.Kompletować kolekcje będe nadal lecz do Curious chyba nie powróce...

Najpierw był efekt wow, potem tylko znudzenie

Z ekscytacją czekałam na te perfumy, a zamówiłam je w ciemno (to pewnie przez moją miłość do flakoników z pompką). Pierwsze zetknięcie z zapachem wywołało efekt wow, nigdy przedtem nie czułam takiego zapachu. Jest oryginalny, unikalny (jak dla mnie, nieobytej w świecie \'wielkich\' perfum). Potem, w miarę używania zapach stał się irytujący, duszący i przyszedł czas na inny.
Nie jestem w stanie stwierdzić, czy to wina mojej zmienności (wszak to cecha kobieca) czy po prostu na początku dałam mu fory tylko dlatego, że wyszedł sygnowany nazwiskiem mojej idolki.

Używam tego produktu od: 2012

Britney Spears Carpool Karaoke z Jamesem Cordenem

D0 jasnoróżowej pomadki i łagodnej stylizacji

Świeży, ale nie rześki, bo trochę pudrowo-kredowy. A zarazem czysty, prosty. Na mojej skórze wyciaga się dużo słodyczy.

Czuję cos jak słodką oranżadę; określenie "coś musującego" z jednej z recenzji poniżej wydaje mi się bardzo trafne. Kolor perfum doskonale oddaje charakter zapachu - świeży, czysty, dosyć ostry i przez to przejmujący. Nie wąchałam niczego podobnego do tej pory - bardzo charakterystyczny. Na dzień, ewidentnie.

Nie zmienia się w ciągu dnia praktycznie w ogóle.

Piekielnie trwały - czułam go bez problemu po 8 godzinach od aplikacji, a na mnie perfumy nawet i dużo droższe trzymają sie około 3-4 godzin.

Dla kogoś spontanicznego, wesołego, uroczego. Taka młodzieńczość, trochę może nachalna/banalna. Prostolinijna, bezpośrednia. Perfumy dla kogoś kto się NIE chce czuć "poważnie", chociaż w sumie w przypadku tego zapachu nie wszystko zależy od stanu umysłu... Moim zdaniem na starszej niż 30 osobie mogłyby się wydać śmieszne, infantylne. Jak ktoś kto na siłę próbuje się odmłodzić.

Dla mnie to taki zapach który rewelacyjnie możnaby przyrównać do intensywnego, zimnoróżowego różu do policzków lub takiejż szminki. I trochę podobną stylistykę do niej narzuca.

Mnie zapach trochę denerwuje przez swoją ostrość - niby chłód, ale ze słodkością zgrzytającą po zębach. Ale tym się nie sugerujcie, na mnie wiele perfum wydaje się być słodsza niż jest w rzeczywistości.

Mnie niestety uczulił.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka 1ml

Taki na co dzień

Przywiozłam sobie ten zapach z Francji, gdzie był w bardzo okazyjnej cenie.

Jest ładny i dość ciekawy, ale wg mnie taki typowo na co dzień. Mało uwodzicielski i efektowny na większe wyjścia.

Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Nie, nie i jeszcze raz nie!

PLUSY:
- nie odkryłam

MINUSY:
- moim zdaniem zapach jest okropny i przypomina kostkę toaletową ; bardzo mnie męczył i był duszący...
- nie podoba mi się flakon, zbyt infantylny ; jak zabawka
- kiepska trwałość (jednak biorąc pod uwagę to, że zapach nie przypadł mi do gustu, mógłby to być plus)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Bardzo ciekawy, ładny zapach :D

Zakupiłam flakonik na urodziny młodszej siostrze, z myślą o czymś słodkim i cukierkowym, sugerując się flakonikiem i opisem zakupiłam (na allegro) właśnie Britney Spears Curious. Gdy po raz pierwszy powąchałam ten zapach zupełnie się zaskoczyłam... Oczywiście pozytywnie :)

Ogólnie bardzo trudno mi go opisać, niby ma on coś w sobie słodyczy, ale nie jest to typowa lalkowa słodycz (to pewnie zasługa gruszki i wanilii). Można by też go określić pudrowym, ale zupełnie pudrowy to on nie jest. W śród tej niby słodyczy i niby pudrowości znajduje się głęboki, intensywny, ale nie ciężki i nie nachalny, bardzo ciekawy nietuzinkowy zapach. Nie wiem do czego mam go porównać, nie znalazłam niczego podobnego do niego. Ten zapach jak dla mnie jest połączeniem zapachu kwiatowego i orientalnego. Po prostu genialne połączenie!
Poza tym zapach bardzo trwały, za równo na skórze jak i na ubraniach trzyma się bardzo długo (na ciuchach czuć go jeszcze na następny dzień).

Komu mogę polecić? Osobom które szukają czegoś innego, oryginalnego, chcą się wyróżniać, i lubią intensywne i ciekawe zapachy. Nie polecam osobom które szukają typowej "różowej" słodkości (wanilia i drzewo sandałowe całkiem zmieniają ten zapach).

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: buteleczka 50ml

Musująca mżawka owocowo-kwiatowa!

Pierwszy raz popsikałam się nimi z ciekawości,kiedy pojawiły się w perfumeriach jako nowość.Od razu stwierdziłam,że muszę to mieć,jednak nie kupiłam ich od razu.Dostałam je w prezencie jakiś czas później. Teraz (mój 2 flakon) zaopatrzyłam się od razu w 100ml.

Zapach kojarzy mi się letnią mżawką i kwiatami wodnymi.Woń jest jak krystaliczna woda,doprawiona owocami oraz słodką wanilią. Wyczuwam lotos oraz coś,co przypomina mi lilię wodną.Mam wrażenie,że zapach MUSUJE owocami,kwiatami,wanilią - na przemian lub razem. Cudowna eteryczność...

Perfumy lekkie,optymistyczne,idealne na wiosnę/lato.Nie są nachalne - przemiłe!

Buteleczka jest słodka,figlarna,idealnie odzwierciedla zapach.

Wystarczająco trwałe,nie są męczące.100ml wystarczy mi na bardzo długo.Obym się nimi nie znudziła :)

Polecam wielbicielkom zapachów krystalicznych z domieszką słodkości i kwiatów,które chciałyby otaczać się letnią mżawką owocowo-kwiatową :)

Posiadam 3 zapachy Britney - to mój zdecydowany faworyt.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml - zużyte, 1 opakowanie 100ml - całe (obecnie używane codziennie)

może być

Piękna butelka ale sam zapach to połączenie klasycznej wody kolońskiej i oryginalnego Davidoffa. Jest bardzo elegancki, kojarzy mi się z paniami w kostiumach na biznesowych spotkaniach.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Trochę w stylu serii "Fantasy".

Tak jak w nagłówku - mają w sobie nutę, którą znam z "Fantasy" i "Midnight Fantasy". Są słodkie, ale już np. "Fantasy" bardziej. Istotnie można wyczuć kredową nutę, ale mi ona niespecjalnie przeszkadza. Ogólnie zapach jest trochę dziwaczny (czyżby to lotos w całych tych słodkościach? lotos w perfumach czasem tak działa...) i naciągam mu nieco ocenę, bo wiem, że może się podobać zwolenniczkom słodyczy w perfumach. Słodziak jadalno (wanilia)- niejadalny (kreda ;) ) - dla mnie zbyt słodki.

Wydaje mi się monotonny. Flakonik okropny...

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: psiki z testerka

Masakra!

Te perfumy są straszne, jesli w ogóle mozna nazwać je perfumami1 Zapach jest nijaki, dziwny, nie ma w nim nic charakterystycznego. Zupełnie zupełnie nie mój typ. Dostałam je dwa, trzy lata temu, myślałam, że może sie do nich przekonam, ale skąd.

Używam tego produktu od: nie uzywałam poza kilkoma wypróbowaniami
Ilość zużytych opakowań: wyrzucone jedno

Nic zachwycającego

To wszystko zależy kto co lubi, naprawdę! Miałam Fantasy i byłam zadowolona- tak na 4 gwiazdki, ale Curious śmierdzi lotosem, którego nienawidzę!!! Zapach jest mdły, nijaki i męczący. Czułam się jak babcia wypsikana "Być Może". Nie dla mnie. Dałabym dwie gwiazdki, ale podoba mi się flakonik.

Używam tego produktu od: Używałam go rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 wieeelki flakon 100ml