Clinique, Colour Surge Impossibly Glossy

Clinique, Colour Surge Impossibly Glossy

Lekki, intensywnie połyskujący. Gwarantuje soczysty kolor i perłowy blask. Nie pozostawia na ustach lepkiej warstwy. Zawartość mieniących się polimerów sprawia, że wargi wydają się miękkie i gładkie. Głęboko nawilża i odżywia. W 100% bezzapachowy.

Cena: ok. 70 zł

ok, bez rewelacji, za drogi

Używam mniejszej wersji niż ta sprzedawana w drogeriach.
Niemniej; Bezzapachowy, tłusty, półprzezroczysty, skutecznie nawilżający.
Nie robi niczego, czego nie robią inne błyszczyki; nie kupiłabym za pełną cenę na pewno.
Włosy się do niego ach, absolutnie, kleją.
Nie ma filtrów.
Trwałość ma dokładnie taka sama jak każdy inny błyszczyk.
W zasadzie stracił gwiazdkę za cenę w stosunku do jakości.
Nieproporcjonalna.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, niepelnowymiarowe

Jest , a jakby go nie było

Recenzuję odcień 127 Grape sorbet- róż . W tubce kolor wyglada soczyście i intensywnie,nałożony na usta wyląda transparentnie, mdło i nijako. Drobinki które widac przez tubkę gdzieś się ulatniają i pozostaje tylko duży, tandetny połysk który mogę porównać do resztek tłuszczu po zjedzeniu obiadu. Tak to mniej wiecej wygląda , nieapetycznie, zniechęca do całowania. Połysk w miarę długo utrzymuje się na ustach , natomiast koloru prawie nie widać. Nie nadaje się ani pod szminkę ani na szminkę, momentalnie spływa- stosować wyłacznie solo. Produkt dla nastolatek lub wielbicielek naturalnego makijażu. Efekt i jakość produktu poniżej przeciętnej, poniżej błyszczyków Eveline i Bell za 10 zł. Na plus mogę dodać ze nawilża i pielęgnuje usta, na balsam do ust się nada . No i wielka tubka.Nie kupie więcej.

Używam tego produktu od:od jakiegoś czasu

Zadowalający

Mam kolor 102 (Prettiest Pink) i w sumie jestem zadowolona - naturalny, ale rzeczywiście uwypuklający usta. Kolejne plusy to poręczne opakowanie, duża ilość produktu i BRAK ZAPACHU. Nienawidzę tych chemiczno-owocowo-cukierkowych tandet. Dość trwały. Jedyny minus to to, że błyszczyk jest lepki. Firma tego pokroju powinna potrafić to wyeliminować...

Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

makijaż kreska

Hmmm...

Mam kolor Prettiest Pink, który wbrew pozorom na ustach wygląda całkiem naturalnie. Lubię ten błyszczyk, bo całkiem nieźle nawilża usta, ale nie jakoś rewelacyjnie, i w mirę długo się na nich utrzymuje. Niewygodny dziubek błyszczyka sprawie, że należy go rozcierać palcami, no przynajmniej mi jest tak wygodniej. :-)
Podsumowując nie zachwyca jakością, ani nie powala ceną, a poza tym, o ile dobrze się orientuje to wycofano go ze sprzedarzy.

ok

Blyszczyk ma intensywny kolor i faktycznie doskonale nablyszcza i nawilza usta. Dlugo sie na nich utrzymuje.Szkoda ze nie posiada zapachu i bardzo sie klei.Jest dobry, ale za ta cene spodziewalam sie czegos wiecej:)

Używam tego produktu od kilka mcy

między 3 a 4 *

Mam odcień 125 Luau, delikatny róż ze złotą poświatą. Faktycznie nawilża, na ustach wygląda bardzo ładnie, konstytencja taka jaką lubię -gęsta. Trzyma się średnio, wylewa po za kontur. Nie zachwycił mnie, chociaż go polubiłam... W relacji cena-jakość nie wypada zbyt dobrze.

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania

Ulep

Mogłabym przekopiować recenzję poniżej...

Konsystencję ma toto koszmarną - rozlewa się, wylewa, na ustach małej ilości nie widać, większa od razu przechodzi w nadmiar - ten nadmiar złazi w wałkach i lepi się koszmarnie.

Ogólnie nie lubię tubek, ale te to już katastrofa.

Połysk silny, koloru niemal nie widać.
Trwałość zerowa. Cena jak za cud świata.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: nie zdzierżyłam, poszedł w świat

megapołysk

Gęsty błyszczyk, a zarazem "wylewający się" - i za to minus - po pierwsze z opakowania (gdy stał na zakrętce, a ja otworzę go celem aplikacji), po drugie z ust, gdy przesdadzi się z jego aplikacją (co zresztą nie jest takie trudne, bo po otwarciu on wręcz wycieka z opakowania i trzeba od razu go nakładać i szybko zamykać).
Daje bardzo efektowany połysk na ustach. Jest go dużo, jest wydajny i można zużyć go do ostatniej kropli.
Na pewno nie wysusza ust.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

****

Mam odcień 11 Camisole- to coś w rodzaju brzoskwinki z delikatną różową poświatą i tysiącem mikroskopijnych drobinek. Błyszczyk ten jest przeuroczy. Zakochałam się w nim od pierwszego użycia, choć z początku niczym specjalnym mnie nie ujął. Powiedzmy sobie szczerze- opakowanie błyszczyka jest na tyle zwyczajne, że nie przyciąga spojrzenia. A szkoda, bo traci w ten sposób wiele potencjalnych klientek, które na pierwszy rzut oka oceniają opakowanie. Ja byłam jedną z nich. Omijałam błyszczyki Clinique na kilometr aż do pierwszego mini opakowania, które dostałam gratis za zakupy w Douglasie. Po przełamaniu pierwszych lodów okazało się, że Colour Surge to jeden z moich top błyszczyków. Poza fajnym kolorem błyszczyk ten bardzo dobrze nawilża usta, nie klei się, jest dość trwały, wydajny. I jak na błyszczyk z wyższej półki nie rujnuje budżetu studentki. Polecam.

Używam tego produktu od: czerwca
Ilość zużytych opakowań: 1mini i w trakcie 1go pełnowymiarowego

Fajny!

Piękny intensywny kolor (miałam raspberry ice 114), na prawdę na ustach wyglądał jak malinka przykryta warstwą lodu. Ślicznie połyskuje, długo utrzymuje się na ustach, nie wysusza ich. Jedną gwiazdkę odejmuję tylko za opakowanie które nie jest zbyt eleganckie, a ja lubię w mojej kosmetyczce ładne opakowania.:-) Jakosciowo jednak jest bez zarzutów.Polecam:-)

Używam tego produktu od:roku

świetny

Rewelacyjny błyszczyk - zajmuje pierwsze miejsce na moim prywatnym podium (jednak dzielone z Beauty Rush Victorias Secret oraz Oligo25 Vichy). Colour Surge jest bardzo trwały, świetnie nabłyszcza i daje intensywny kolor. Z tego ostatniego powodu jednak nie zawsze mam ochotę żeby go użyć... Bez lusterka może być ciężko w biegu zaaplikować to błyszczydło ;) No i fakt, że błyszczyk jest bezsmakowy i bezzapachowy. Buuu... :D
Więc gwiazdeczkę z żalem odejmuję.

Mam dwie miniaturki - Camisole i Azalea. Dobrze się sprawdzają.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

dobry

Kupiłam na allegro miniature, bo pełnowymiarowych mam dośc ;) Kolor apple-cherry, raczej intensywny na ustach, czyli trzeba uzywac przed lustre i troche sie przyłozyc - z racji płynnej konsystencji mozna wyjechac poza wargi. Bez smaku i bez zapachu - i dobrze. Połysk spory, efekt lustrzanej tafli + malutkie, złote drobinki. Kolor, jak dla mnie,dośc ostry i widoczny, ja łagodze go troche złotym błyszczykiem z YSL ;)
Trwałośc - jak to w błyszczykach kolorowych, bez rewelacji.
Ogólnie - bardzo przyjemny, jesli chce mocniej podkreslic usta.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1