Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Vichy, Slow Age, Pielęgnacja opóźniająca pojawianie się oznak starzenia SPF 25 [Fluid przeciwzmarszczkowy]

Slow Age to pielęgnacja skóry, która opóźnia pojawianie się oznak starzenia na różnych etapach ich powstawania. Laboratoria Vichy połączyły działanie antyoksydacyjne Bajkaliny ze wzmacniającymi właściwościami Bifidusa i Wodą Termalną z Vichy. Preparat zawiera SPF 25 oraz filtr UVA. Opóźnia pojawianie się oznak starzenia na różnych etapach ich powstawania: od pierwszych do widocznych zmarszczek, od drobnych przebarwień po ciemne plamy, od pierwszych widocznych oznak po utratę sprężystości. Skóra jest nawilżona, sprężysta i pełna blasku, szybciej się regeneruje. Hipoalergiczny. Bez parabenów.

uniwersalne
krem
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

Może być

Fluid przeciwzmarszczkowy, jak nazywa to producent, to po prostu serum do pielęgnacji twarzy. Ma dosyć rzadką konsystencję i piękny zapach. Ładnie się rozprowadza i dobrze wchłania. Nie potrzeba dużej ilości by pokryć całą twarz. Nie pozostawia tłustej ani lepiącej się warstwy. Tworzy na skórze delikatną powłoczkę. Sprawia, że skóra jest mięciutka i przyjemna w dotyku. Nie spowodował żadnego wysypu czy innych niechcianych niespodzianek. Kosmetyk jest przyjemny w użyciu, ale czy działa przeciwzmarszczkowo, ciężko powiedzieć. Na pewno dobrze nawilża. Na plus dodatkowo wygodne i ładne opakowanie.

Ten zapach!

Krem bardzo przyjemny w użyciu, przepięknie pachnie, dobrze się wchłania. Nie daje spektakularnych efektów przeciwzmarszczkowych. Spokojnie można go używać pod makijaż

Zawód..

Cera po kuracji trądzikowej. Krem pogarsza jej stan przez wysyp małych jakby alergicznych krostek wypełnionych osoczem. Wielka szkoda ;( Pod makijaz super, ale musialam odstawić . Podraznil tez okolice ust i oczu a uważałam by nie nakladac zbyt blisko.

Dieta na trądzik

Spowodował wysyp krostek

Nigdy nie rozumiałam, co oznacza komentarz "nie zapycha", obecny w wielu recenzjach. Teraz już rozumiem. Po tym kremie moja twarz została wysypana drobnymi grudkami, które zniknęły po odstawieniu go. Dodam że jestem po kuracji Izotekiem (zakończonej 9 m-cy temu). Wielka szkoda, że tak u mnie zadziałał i musiałam go komuś oddać. Gdyby nie to, to krem rzeczywiście jest idealny pod makijaż, bardzo lekki, beztłuszczowy, a mimo to ma porządny filtr. Podkład dobrze się po nim rozprowadza, a do tego pięknie pachnie.

Średniak

Krem ma lekką konsystencję i przepiękny zapach. Zostawia na skórze delikatnie tłustą powłokę, szybko sie wchlania. Daje średnie nawilżenie- do skóry suchej raczej się nie sprawdzi. Największym minusem jest wysyp niedoskonałości, jaki po nim dostałam.
Szklane, mało praktyczne opakowanie, mimo tego że wygląda dość luksusowo.
Za tę cenę oczekiwałam czegoś zdecydowanie lepszego.

Vichy Slow Age Fluid przeciwzmarszczkowy

Fluid zakupiłam skuszona pozytywnymi opiniami. Na wstępie muszę powiedzieć że przepięknie pachnie. Szybko się wchłania i jest bardzo lekki. Dobrze współgra z podkładem i nie utrudnia mu zadania. Ma piękne szklane opakowanie lecz troszkę ciężkie. Nie podrażnia i delikatnie nawilża. Jest bardzo wydajny i posiada wysoki filtr przeciwsłoneczny. Matowi i wyrównuje koloryt. Jedyną jego wadą jest troszkę wysoka cena.

Szkoda pieniedzy

Nie wiem co mnie skusilo by kupic ten produkt, poniewaz dawno zrezygnowalam z vichy jako , ze moja skora byla strasznie podrazniona i wysuszona przez alkohol w tych kosmetykach zawarty. Te produkty sa drogie i nieskuteczne.
Strasznie zapychaja. Jedynem kremem jaki moglam chwalic byl Miyokin (? Nie pamietam jak sie pisze) na zmarchy mimiczne i to dzieki niemu dlugo nic sie nie pojawailo i nadal moja skora wyglada bdb.
Co do slow age - hmmm sentyment ? buteleczka i nazwa ? Moze to mnie skusilo?
Ale to niemile uczucie na skorze tej tlustosci a nie uzywam zadnych fluidow i pudrow wiec swiecilam sie jak lampka na choince, kosmetyk silny i drazniacy, bo zaraz woda z nosa leciala i lzy choc pod oczami nie smarowalam. I zapachal mniw totalnie .
Dlatego ja jestem na nie - wiecej nic z vichy nie kupie
Juz kiedys koleznka mi mowila co w aptece pracuje. Ze kremy z vichy i nie tylko specjalnie maja tyle alkoholu , zeby skore wysuszaly te kosmetyki i zeby kupowac ich coraz wiecej i czesciej

Dobry ale bez zachwytu.

Krem kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami oraz tym, że produkt pochodzi od naprawdę renomowanego producenta i na pierwszy rzut oka krem - rewelacja, sporo zalet no ale na mojej jednak dość wymagającej cerze nawet po dość długim stosowaniu nie zdziałał kompletnie nic. Jestem w ciąży wiec oczekiwałam delikatnego kremu, który nie podrażni i faktycznie nic takiego nie miało miejsca ale pozytywnego wpływu na skórę też nie ma. Mimo to uważam, że jest to całkiem fajny produkt dla osób z niewymagającą cerą.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Kupiłam ten produkt głównie przez nieziemski zapach! Otulający i relaksujący, zdecydowanie podwyższa komfort stosowania tego kremu. Poza tym ma bardzo przyjemną konsystencje. Jeśli chodzi o działanie to nawilża i nie zapycha porów, ale...mam cerę mieszaną i w trakcje wakacji, kiedy było ciepło i stosowałam go jedynie pod lekki podkład było okej (albo po prostu nie zwróciłam uwagi na jego negatywne działanie). Jednak teraz, w trakcie jesiennej pogody i przy podkładzie kryjącym zauważyłam, że jest dla mnie, mimo swojej lekkiej formuły, za ciężki. Powoduje, że moja okolica nosa w ciągu dnia zaczyna się świecić, a wieczorem mam wrażenie że skóra jest troszkę zmęczona jego noszeniem. Póki co nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego.

Dla mnie rewelacja!

Od razu zaznaczę, że nie mam jeszcze zmarszczek, a krem kupiłam po wypróbowaniu mini tubki, którą dostałam w aptece. Po tygodniowym używaniu kremu zauważyłam piękne wyrównanie kolorytu skóry oraz doskonałe nawilżenie, przy jednoczesnym zmatowieniu skóry na dobrych kilka godzin.
Krem świetnie współgra z mineralnym podkładem.
Dość intensywny zapach, nie każdemu może przypaść do gustu, ale na szczęście ulatnia się w pierwszej godzinie od użycia.

Na pewno kupię ponownie, również wersję na noc.

Raczej nie

Mam go już dłuższy czas i każde podejście kończy się niewypałem... Za pierwszym razem podjarana zakupem stosowałam go ok tydzień. Tak mi wysuszył policzki, czułam ściągnięcie cały dzień. Odstawiłam i wróciłam do pewniaka - hydrain 3 hialuro krem żel. Moja skora długo dochodziła do siebie.. Za każdym następnym razem gdy nakładałam go pod makijaż po paru godzinach ważył mi się on strasznie bez zależnosci od użytego podkładu. Skóra była niezdrowo przetłuszczona a mimo to wysuszona. Plus za ładne opakowanie i zapach, ale to chyba nie wystarczy... Mam cerę mieszaną, raczej bezproblemową.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Wspaniały

Dawno nie używałam tak dobrego kremu. Konsystencja świetna, dobrze się wchłania , skora idealnie nawilżona przez cały dzień. Jestem pozytywnie zaskoczona.