Nivea Beaute, Beauty Protect with Vitamin Lift Complex (stara wersja)

Nivea Beaute, Beauty Protect with Vitamin Lift Complex (stara wersja)

Podkład pokrywa twarz cieniutką warstwą idealnie łączącą się ze skórą. Właściwości liftingujące z kompleksem witamin. Bardzo trwały, łatwy do nakładania. Do wszystkich rodzajów cery.
Dostępny w czterech odcieniach.

Cena: ? / 30 ml

całkiem przyzwoity

ciekawy podkład - dobrze kryje, choć z pewnościa nie nadaje sie do cer tłustych, gdyz wydaje mi sie , że nieco obciąża twarz
ja mam cere sucha i na takiej cerze sprawdza sie dobrze
jak juz wspomniałam kryje całkiem niezle, twarz jest po nim miekka i aksamitna w dotyku, ogółem fajny
ma gestą konsystencje i może tworzyc tapete, to uznam za jego wade, ale zalet i tak ma wiecej
opakowanie bardzo łądne i wygodne, praktycznie dozuje podład
sam produkt jest wydajny, mimo swojej tresciwej konsystencji
kuiłąm za granicą, nie wiem czy jest dostępny w Polsce

Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

suuuuuper :)

Podkładzik jest niezbyt gęsty, nakłada się bardzo dobrze. wygodne opakowanie, świetny zapach :) Przede wszystkim rewelacyjnie kryje, co przy moich rozszerzonych naczynkach jest bardzo ważne. Po nałożeniu skóra troszkę za bardzo się błyszczy i to jest jedyny minus.

Kiepski

Podklad gesty i mocno kryjacy, a ja takich nie lubie. Skora sie po nim przeokropnie swieci, jak dla mnie bez uzycia pudru wyglada nieladnie. Absolutnie nie dla tlustej cery.Nie utrzymuje sie tez zbyt dlugo. Ladnie pachnie, opakowanie jest dosc wygodne ale podklad na tyle gesty ze nie ocieka ze scianek i tak do konca nie wiadomo ile go jeszcze zostalo. Generalnie jestem na nie, ale komus kto ma sucha cere i oczekuje mocnego krycia moze pasowac.Diabelsko wydajny :)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:wieksza czesc 1

Dieta na trądzik

ReWeLaCjA

Bardzo wygodne opakowanie z dozownikiem! Podklad nie jest rozswietlajacy, a to ostatnio rzadkosc! Za to duzy plus!!! Bardzo dobrze kryje! Szczegolnie moje lekkie piegi od slonca, ktorych nienawidze! Ma przyjemny zapach i gama kolorow jest bardzo naturalna i po uzyciu nie widac sladow po jakim kolwiek stosowaniu! Jak dla mnie troszke malo wydajny w przeciwienstwie do poprzedniej opinii! Nie wiem czemu...:) Ogolnie super!

super na zimę

Podklad jest dość treściwy i moim zdaniem gęstawy, kremowy, okrywa buzie jakby kołderka, dlatego polecam go na zimę. Ma charakterystyczny zapach kremów Nivea, bardzo przyjemny. Niezwykle praktyczny słoiczek z dozownikiem. Uwaga, jest nieziemsko wydajny! Nie mialam jeszcze kosmetyku, który by sie tak wolno zuzywal. Odrobinka podkladu wystarcza na cala buzie.
Podklad nie matuje lecz nadaje buzi charakterystycznyego blasku i swiezosci. Bardzo ladny efekt! Na szczescie pozbawiony drobinek czy innych "blyskotek". Daje ładne, satynowe wykończenie. Slicznie sie wtapia, bez efektu maski. Bardzo dobrze kryje (ze wzgledu wlasnie na te gesta i tresciwa forme, jak sadze).

Kolor 03 jest dość jasny jak na "natural beige"

Jestem z tego podkładu bardzo zadowolona. Na pewno na przyszlą zime kupie po raz kolejny.

całkiem niezły

Mam odcień nr 03 Natural Beige, który jest jasny.
Podkład ma rzadką konsystencję, bardzo łatwo się nakłada :)
Jest aksamitny, wygładza cerę i ujednolica jej koloryt. Bardzo lekki, nie czuć go na twarzy, wygląda naturalnie i nie wysusza skóry. Nadaje szlachetny połysk, w żadnym razie nie matuje.
Właściwości kryjące bardzo dobre - maskuje drobne krostki (można obejść się bez korektora) :)
Trwałość bardzo dobra, nie daję rady idealnie go zmyć samym żelem (wymagane mleczko).
Ma przyjemny typowo niveowski zapach i wygodne opakowanie z pompką.