Under Twenty, Pink Bloom, Idealnie wygładzający peeling do ciała

Under Twenty, Pink Bloom, Idealnie wygładzający peeling do ciała

Peling zawiera efektywnie złuszczające drobinki oraz salicylan sodu, który poprawia koloryt skóry. Idealnie gładkie i jędrne ciało to efekt jego działania. Nie wymaga użycia mydła.

Do codziennego stosowania.

Kupiłam ten peeling dawno teraz niestety go nie widzę, a szkoda. To jedyny produkt Under Twenty jaki lubię.
Nie ma rewelacji, ale za tę cenę to rewelacja ;)
Ma śliczny zapach, choć to nie perfum czy balsam żeby się długo utrzymywał.
Mogłam go stosować codziennie, nawet jako żelu, regulując siłę masowania skóry.
Skóra była po nim gładka i bez podrażnień.
Dobra cena za duże opkowanie ;)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Przyjemny

Uważam, że jest to dobry i niedrogi peeling, choć bardziej spodobała mi się wersja melonowa.
Zapach jest bardzo przyjemny, choć jak dla mnie raczej nie przypomina maliny.
Peeling dobrze ściera, skóra jest po jego użyciu gładka i napięta.
Kosmetyk jest bardzo wydajny. Ma fajną konsystencję.
Warto wypróbować, choć może to być trudne, bo chyba jest już niedostępny w sklepach.

Używam tego produktu od: dwóch lat

bardzo dobry ale zapach srednio

dobry peeling grube drobinki dobrze sciera skora jest gladka mila w dotyku zapach nie przypomina mi maliny duzo lepiej pachnie peeling melonowy tej samej firmy wlasciwosci maja takie same

niestety chyba rowniez wycofany

Używam tego produktu od: 6 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte opakowanie

Manicure - odwrócony french

malinowy?

Naszukałam sie, zamin go znalazlam, naprawde długo! ale było warto :D
Peeling bardzo przyjemny. Zapach to co prawda, jak dla mnie nie malina, a malina z marchewką? sama nie wiem.
Ale nie jest chemiczny.
Po peelingu skóra jest mieciutka, wygładzona, nie przesuszona.
Drobinki nie ścierają skóry drastycznie, ale efektywnie.
Jedyna wada - mało wydajny
Jeśli jeszcze gdzieś znajde to pewnie kupie :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

z przypadku

Kupiłam go przypadkiem w zeszłym roku w grudniu. Skończył mi się ulubiony cukrowy peeling YR, a na studencką kieszeń wyłożenie wtedy 25 zł na kosmetyk graniczyło z cudem :( Na promocji w jakimś markecie znalazłam ten peeling, wzięłam mając nadzieje że będzie chociaż dobrym substytutem. Okazało się że za tę cenę(8 zł z hakiem) jest rewelacją!!
grube, duże ziarna
wspaniała konsystencja, dostosowana do wielkości drobin ścierających
lekko się nakładało i łatwo było rozmasować
daje niesamowite uczucie świeżości i czystości
poręczne opakowanie
starcza na kilka "kompleksowych" użyć
jedynie zapach ni grzeje ni ziębi, taki nijaki, trochę kwiatowy, nudzi się bardzo szybko
opakowanie jak cała seria under20-estetyczne i kolorowe

w wakacje do niego wróciłam :)
polecam!

Używam tego produktu od: 2miesiące

naprawde dobry

porzadny gruboziarnisty peeling, dobrze sciera, oczyszcz skore, radzi sobie z drobnymi dekoltowymi krostkami, ktore czasem sie pojawiaja, nie wysusza, skora jest idelanie gladka, bardzo wydajny, ladnie pachnie, kolorowe i poreczne opakowanie, niedrogi. naprawde polecam. najlepszy jaki mialam do tej pory!

Używam tego produktu od:2mcy

Dobry peeling

Jest to dobry peeling, skóra po nim ładnie pachnie, jest miękka i gładka. Dałabym 5 gwiazdek, ale jest to jednocześnie pierwszy peeling do ciała jaki kupiłam, więc nie mam porównania, po za tym mógłby być trochę bardziej wydajny i denerwujące jest to, że bardzo trudno spłukać wszystkie drobinki.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3-4

ulubiony

Mój ulubiony peeling! Gruboziarnisty, taki jak lubię-świetnie złuszcza i wygładza. Pięknie pachnie, smakowicie wygląda. Efekt-wyjątkowo miła w dotyku skóra-gładka, miękka, aksamitna. A to wszystko za niewielką cenę.

Używam tego produktu od:ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Rewelka! ;)

Dla mnie ten peeling ma same plusy:
+ idealnie ściera
+ nie wysusza
+ świetnie pachnie
+ jest wydajny
+ wygodne opakowanie
+ nie wygórowana cena

Skóra po tym peelingu jest idealnie gładka, miękka i pięknie pachnie! Polecam! ;)Używam tego produktu od:pół roku :P
Ilość zużytych opakowań:1,5

boski

super!!!!!świetny zapach, świetnie wygładza, oczyszcza, troszke mógłby być gęstszy, zapach bardzo długo utrzymuje sie na skórze, miałam melonowy, jest tak dobry jak avon scrub tropikalny

Używam tego produktu od:4 msc

super

prawidzy peeling ! gruboziarnisty i przynajmniej czuję, że go używam. skóra idealnie gładka no i ten zapach ..! polecam, bo rzeczywiście wygładza i złuszcza.

Używałam tego produktu przez:miesiąc

Najlepszy!

Dla mnie- świetny! Używałam już różnych peelingów różnych firm, i stwierdzam, iż ten jest najlepszy. Jest mocny, dobrze sciera, poprawia koloryt skóry. Świetnie oczyszcza skórę, usuwa nawet drobne krostki jakie pojawiają mi się czasem na dekolcie i plecach. Ładnie- malinowo pachnie,choc po drugim opakowanu zapach mi sie juz troche znudził. Ogromny plus za to, że nie wysusza skóry jak inne peelingi. Ciało po nim jest idealne i gładkie:) Dość wygodne opakowanie, przez ktore peeling zawsze jest na dole, nie trzeba się męczyć z jego wyciśnięciem. Cena niewygórowana. Jak widac- same zalety!:) Polecam

Używam tego produktu od: hm..nie pamiętam