Nivea, Nivea Intimate, Chusteczki do higieny intymnej

Nivea, Nivea Intimate, Chusteczki do higieny intymnej

Pojemność 20 szt

Chusteczki do higieny intymnej NIVEA intimate dzięki zawartości kwasu mlekowego i naturalnych ekstraktów z rumianku utrzymują naturalny poziom pH i chronią przed podrażnieniami. Zapewniają wyjątkowo delikatną pielęgnację sfery intymnej oraz gwarantują uczucie komfortu i świeżości przez cały dzień, gdziekolwiek jesteś – poza domem, w pracy czy w podróży. Możesz je mieć zawsze przy sobie.
Formuła została opracowana we współpracy
z ginekologami, przebadana klinicznie
i dermatologicznie.

Skład: Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Methylparaben, Glycine Soja, Bisabolol, Buthylparaben, Ethylparaben, Isobuthylparaben, Propylparaben, Chamomilia Recutita, Parfum. (15.11.2008)

Cena: ok. 10zł / 20szt.

Dobre

Plusy:
- nie podrażniają
- są delikatne
- nie strzępią się
- dobrze nawilżone
- nie wysychają w opakowaniu
- w miarę ładnie pachną
- ilość chusteczek w opakowaniu

Minusy:
- cena

Chusteczki są dobrej jakości, ale ich cena niestety nie zachęca do kupna. Zapach chusteczek nie jest drażniący, ale zbyt ładny też nie.

Mam mieszane uczucia

Ostatnio przetestowałam przynajmniej kilka typów takich chusteczek. Nie mogłam pominąć Nivei. Niestety w testach wypadły znacznie gorzej niż Lactacyd, ale zdecydowanie lepiej niż Feminine. KWC muszę jednak szukać dalej.

Chusteczki mają zapach, który mnie nie zachwyca. Są bardzo cieniutkie, przez co czasem się nie sprawdzają i trzeba brać 2 na raz. Nie za bardzo odświeżają, raczej myją jak chusteczki do pupy niemowlaka. No i oczywiście cena - nie jest zbyt konkurencyjna.

Mam mieszane uczucia. Już wiem, że na rynku są lepsze.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Przyjemne :)

Jako wielka fanka firmy Nivea podczas planowania wyjazdu nie mogłam się nie zaopatrzyć w chusteczki do higieny intymnej tej firmy. Tym razem również się na niej nie zawiodłam.
Plusy:
zapach :)
miękkość i delikatność chusteczek
są dobrze nasączone
dobrze odświeżają
nie wywołują podrażnień
Minusy:
brak

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:kilka

depilacja ciąża

ok

Wg mnie produkt jest dobry. Chusteczki są dobrze nasączone, delikatne, mają szczelne opakowanie więc nie wysychają, przyjemny zapach dodaje świeżości, nadają się w sam raz do podróży lub przed wizyta u ginekologa;)
Mogłyby być jednak troszkę większe i grubsze.
Nie wiem czy je kupię ponownie, ponieważ na rynku jest wiele chusteczek tańszych a też dobrych.

Słabe

Najgorsze z chusteczek, których do tej pory używałam. Małe i cienkie, przez co na ogół zmuszona byłam użyć dwóch chusteczek za jednym razem. Nasączone tak, że ślizgają się po ciele, co u mnie nie daje efektu odświeżenia, tylko namoczenia. Zapach zbyt nachalny. Ponadto, z powodu braku informacji na opakowaniu o możliwości wyrzucania chusteczek do toalety, należy przyjąć, że się do tego nie nadają (dla mnie to znacząca wada w przypadku tego typu produktu). Zaleta: raczej łagodne, przynajmniej mnie nie podrażniły.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez parę tygodni

słabizna

Chusteczki, jak dla mnie, są średnio nasączone, nie czuję komfortu po ich użyciu, odświeżanie w ich wykonaniu jest naprawdę słabe. Pachną zbyt intensywnie. Mają za to szczelne opakowanie i są wytrzymałe/nie drą się. Nie polubiłam ich :(

Czas używania produktu: miesiąc

Ok

Kiedy kupowałam płyn, chusteczki były dodawane gratis. Właściwie jestem zadowolona. Jedyne co mi się nie podoba to zapach, mocny i brzydki. Chusteczki nie podrażniają, dobrze odświeżają okolice intymne, są dobre na podróż. Odpowiednio nasączone, nie wysychają w opakowaniu. Polecam.

Używam tego produktu od: sierpnia
Ilość zużytych opakowań: kilka chusteczek

Dobre

Spełniają swoje zadanie, nie podrażniają, są wystarczająco delikatne. Zapach nawet przyjemny, choć może być męczący.
Jedne z lepszych, jakich używałam (głównie w podróży).

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Spełniają swoje zadanie.

Produkt dobry, ale nie zachwycający, chociaż nie wiem co może zachwycić w chusteczkach do higieny intymnej :-)
Zapach jest przyjemny rumiankowy, nie irytuje.
Opakowanie jest dobre, chusteczki nie wysychają.
Sam produkt skutecznie odświeża.
Mimo wszystko są inne równie dobre, za niższą cenę i w bardziej wydajnych opakowaniach (50% więcej chusteczek), i w dodatku nie testowanych na zwierzętach (ostatnio używam firmy Dermafresh).

Używam tego produktu od: przez miesiąc

w porządku

Dobry produkt. Używam z przyjenością chociaż zapach czasem bywa drażniący. Chusteczki dobrze nasączone, delikatne, w dobrym, szczelnym opakowaniu. Cena ok.

Używam tego produktu od:miesiąca

nic ujac;P

cena dobrana do ilosci chusteczek:) ladny, delikatny zapach.chusteczki nie podrazniaja a za to bardzo dobrze odswiezaja:) po ich uzyciu czuje sie swobodnie i schludnie:P goraco polecam:)

Bardzo dobre

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko w nich mi odpowiada: grubość chusteczki, wielkość, poręczność opakowania, oraz co najważniejsze: znakomite nasycenie wilgocią, zapach, działanie.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: nie liczę