Yoghurt, Żel pod prysznic (różne rodzaje)

Yoghurt, Żel pod prysznic (różne rodzaje)

Nowe żele pod prysznic Fa są wzbogacone naturalnym jogurtem. Lekki krem-żel z lekkim zapachem delikatnie pielęgnuje ciało i pozostawia skórę miękką i delikatną.
- aloes,
- kokosowy,
- wanilia i miód.

Wszystkie są super

Tak jak i inne żele pod prysznic firmy Fa, także ten ma bardzo przyjemną kremową konsystencję, przez co mycie się nim to czysta przyjemność. Bardzo odpowiada mi zapach "waniliowo-miodowy", polecam każdemu kto lubi słodkie zapachy, tak jak ja. Ten dla niektórych może być mdły, więc naprawdę polecam tylko tym, którzy wybitnie lubią "słodycz". Przyjemnie nawilża, troszkę odżywia skórę, a przy tym wszystkim jest niedrogi i doskonale się pieni, to jeden z moich ulubionych żeli pod prysznic.

Plusy:
- delikatny
- cena
- jakość
- łatwość użycia
- eleganckie opakowanie
- wydajność
- efektywność
- przyjemny zapach
- efektywnie czyści skórę
- nawilża
- odświeżający
- kremowa konsystencja

1 opakowanie wystarcza na około miesiąc

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

bardzo lubię

Oceniam wersję waniliowo-miodową. Żel ma gęstą, kremową konststenćje.Dobrze się pieni, jest wydajny. Posiada słodki mleczno-miodowo-waniliowy aromat, nie jest przesadnie słodki, zapach pozostaje w delikatnej projekcji po wytarciu skóry. Nie odniosłem wrażenia żeby powodował wysuszenie skóry, a raczej jestem na to wrązliwy. Za cene około 4-6zł za opakowanie sprawdza się bardzo dobrze!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

cudny

+Doskonale pieniący
+Fantastycznie pachnący
+Pozostawia skórę gładką,miękką i wyczuwalnie nawilżoną
+Wydajny
+Skuteczny
+Tani
+Dostępny
Mój ulubiony!

Ilość zużytych opakowań: kilka

depilacja opóźnianie porostu włosów

Boskie zapachy!

Zakochałam się w zapachu brzoskwiniowym. To chyba jedyny żel pod prysznic, nad kórym żałowałam, że się skończył w obawie, że już nie dostanę tego zapachu :D.

Żel ma fajną konsystencję - nie za rzadki, żeby spływał, ani nie za gęsty, żeby nie dał się rozprowadzić bez użycia hektolitrów wody.

Dobrze myje, zmywa brud i pozostawia na skórze na kilka godzin przyjemny, delikatny (naprawdę subtelny) zapach, no i uczucie świeżości.

Co do nawilżania - nie wydaje mi się, żeby jakoś zmienił poziom nawilżenia mojej skóry, i za to odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

waniliowe szaleństwo

miałam go już dawno temu , ale obecnie przeżywa swój wielki comeback znalazłam go nie tak dawno w moich ulubionych drogeriach Rossmann z oferty w wyjątkowo zachęcającej cenie 5,99 zł kupiłam waniliowy co widać już z nazwy recenzji

plusy :
- zapach . jest cudowny
- kremowa konsystencja
- nawilża co według mnie w produktach pod prysznic jest wielkim plusem
- wygodna porządna butelka, nie łatwo ją popsuć . jest wygodna z chęcią żele fa zabieram ze sobą na wakacje i na basen

Używam tego produktu od: 2-3 lat

Zwyczajny

Jest to zwykły, przeciętny żel pod prysznic.
Na plus zaliczam niską cenę i to, że łatwo go wszędzie dostać.
Żel dobrze się pieni.
Nie wysusza, ani nie podrażnia skóry.
Opakowanie jest wygodne.
W tym kosmetyku przede wszystkim podoba mi się zapach. Bardzo przyjemny, nienachalny.

Używam tego produktu od: dwóch lat

ok

Żel jak żel, niczym specjalnym się nie wyróżnia. Mam wersję aloesową. Ładnie pachnie, nawilża raczej delikatnie, trochę rzadki, w miare wydajny. Więcej raczej nie kupie bo jest tyle innych żeli do wypróbowania :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

OK

Używałam wersji aloesowej, a teraz mam miód i wanilia. Obydwie pachną bardzo ładnie, ja jednak mam słabość do zapachów "jadalnych", więc subiektywnie oceniam zapach tego drugiego wyżej.
Obydwa żele są bardzo gęste, kremowe, mocno się pienią, są wydajne. Trochę wysuszają skórę. Opakowania są estetyczne, cena dość wysoka - ja kupiłam na wyprzedaży w Rossmannie, także było okazyjnie. Za normalną cenę nie kupię więcej, bo wolę chociażby żele z Lidla, które jakościowo są porównywalne, jeśli nie lepsze, a cenowo korzystniejsze.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo fajny.

Z myślą o przesuszonej skórze kupiłam pod koniec lata wersję Aloe vera. Udany zakup - świetnie się pieni, jest bardzo wydajny, a przede wszystkim nie wysusza. Cudowna konsystencja, przyjemny, nienachalny zapach i niska w stosunku do wydajności cena. Opakowanie trwałe i poręczne. Planuję wypróbować inne wersje.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Nie wysusza

Kupiłam go we Francji i tam mi posłużył na 3 tyg. Nie wiem czy ja go za dużo wylewałam, czy taka butelka, ale jest dość wodnisty również. Ładny, ale nie bardzo intensywny zapach. Nie wysuszył, co było ważne przy codziennym opalaniu w pełnym słońcu. Nie wiem czy przy tym nawilżał coś, ale sam fakt, że nie zostawiał mi skóry w złej kondycji jest dla mnie istotny i za to głównie daję 4 gwiazdki. A poza tym to żel jak żel ;) myje i tyle :D Nie kupię go ponownie, bo niczym się mocno nie wyróżnił, a lubię nowości w tym zakresie ;)

Używam tego produktu od:3 tyg

bdb

Przyznam że przed tym żelem nigdy nie używałam kosmetyków Fa. Oceniam wersje aloesową, która moim zdaniem jest super pod każdym względem. Dobrze się pieni, ładnie pachnie, nie wysusza,jest tania. Kupić można go chyba wszędzie :) Chętnie spróbuję każdej wersji zapachowej tego żelu, bo warto.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
ilość zużytych opakowań: 2

Aloe Vera-zapach konwalii!

Mieszkajac we Wloszech nie mam dostepu do kosmetykow Fa. Ten zel udalo mi sie upolowac w Chorwacji.Kupilam jeszcze waniliowy.(stoi w kolejce do zuzycia).Slicznie pachnie-jakby konwalia,nie wysusza skory i dobrze sie pieni. Troche zbyt rzadki jak dla mnie,ale polubilismy sie

Używam tego produktu od:ponad miesiaca