Naturals, Ginger & Mango, 2in1 Shampoo and Conditioner (Energizujący szampon z odżywką 2 w 1 `Imbir i mango`) (stara wersja)

Energizujący szampon z odżywką Imbir i Mango delikatnie oczyszcza, dodaje włosom energii i puszystości, oraz sprawia, że włosy są błyszczące i miękkie. Szampon z zastosowaniem do włosów normalnych. Zawiera kompleks BioSeed.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mea, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Dixydroxypropyl PEG_5 Linoleammonium Chloride, Polyquartenium-10, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Glycol Distearate, PEG-150 Pentaerythirityl Tetrastearate, PPG-12-Buteth-16, Steareth-4, DMDM Hydantoin, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Benzoate, DM Hydantoin, Zingiber Officinale Extract, Alcohol Denat., Tocopheryl Acetate, Mangifera Indica Extract, Helianthus Annus Seed Extract, Melia Azadirachta Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, CI 15985, CI 19140, CI 14700, Amyl Cinnamal, Limonene

Cena: 8,90zł / 200ml

Zadowalajacy

Tego szamponu używalam już dosyć dawno temu, ale pamietam ze mialam po nim naprawde fajne wlosy. Puszyste, mięciutkie w dotyku, lekkie i blyszczące. Pomimo, że zawieral odżywkę to nie obciążal moich wlosów, nie byly oklapnięte, czego sie najbardziej obawialam i przez co muszę bardzo uważać na wszelkie maski i odżywki. Dobrze sie pienil, nawilżal i mial odjazdowy zapach. Polecam, chociaż nie wiem czy on jeszcze jest w ofercie Avonu.

Używam tego produktu od: 2 razy przez ok. 3 miesiace

cudownie pachnie

kupuje go bardzo często,teraz jest w nowych ogromnych opakowaniach 750 ml i kupię bo zdecydowanie poleprzył się,zapach jest obłedny,pachnie w całej łazience,włosy myje się nim szybko i przyjemnie.Ja nie mam po nim łupieżu i włoski sa miękkie i pachnąće,ja osobiście używam po tem na końćówki czegoś wygładzającego bo są puchate.polecam.

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:4-5

dobry

Szampon bardzo mi się podobał choć jego kolor trochę odstrasza. Koleżanka na wakacjach mi go podbierała jak się jej skończył ;)
Zapach ma śliczny, włosy są naprawdę puszyste.

Cellulit adipocyty

a mogło być tak pięknie...

Pierwsze wrażenie katalogowe - śliczne, wręcz apetyczne opakowanie, niska cena - wręcz woła "kup mnie, kup mnie!!". Po zakupie wrażenia nosowe - cudny zapach. Wrażenia wzrokowe: naprawdę ładne opakowanie i fajnie wyglądająca zawartość.

Wrażenia z użycia: tu już gorzej... Strasznie plącze włosy, już w mycia stają się sztywne i szorstkie. Bez odżywki (a niby jest 2w1) się nie obejdzie. Włosy ciężko rozczesać, są sztywne, ez połysku, nie układają się, wręcz momentami się elektryzowały.

A szkoda, bo zapowiadał się tak fajnie...

Używam tego produktu od: używałam dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 i to niecałe, nie dałam rady.

taki sobie

zapach ujdzie w tlumie, konsystencja gęsta, wydajna. Niestety u mnie wystąpiło swędzenie głowy po tym szamponie. Myje dość dobrze, nie plącze włosów, lecz nie jestem za bardzo zadowolona z tego szamponu, liczyłam na coś więcej.
Hmmmmmmm zapachu mango nie czułam......

Używam tego produktu od:dawno

średniaczek.

Był moim pierwszym z Avonowskich szamponów, które lubi moja mama. Moim włosom jednak nie przypasował, mają skłonności do tłuszczenia się, a on dodatkowo je wysuszał co potęgowało efekt.

Za to mojej mamie dobrze służy, ładnie jej się po nim układają włosy. Jednak ja jestem raczej na nie.

Używam tego produktu od: kiedyś

fanta:D

kolejny, bajecznie pachnący szampon naturals:D
nuta imbiru jest bardzo podobna do fanty pomarańczowej.
-dobrze się pieni
-oczyszcza
-nie obciąża włosów; są po nim miękkie i blyszczące
-nie przyspiesza przetłuszczania
-nie podrażnia, nie powoduje łupieżu
-jest tani i wydajny
dla fanek energetyzujących zapachów.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Najpierw kupiłam ten szampon dla eksperymentu, ponieważ słyszałam skrajne opinie o szamponach Naturals.
Tu zastałam miłe zaskoczenie!

Włosy,po jego zastosowaniu,są miękkie,uniesione,rzeczywiscie jakby miały więcej energii.
Minus,za to,ze efekt nei utrzymuje się bardzo długo, u mnie zanikał popołudniu.
Muszę dodać,ze uzywałąm go razem z odżywką,ponieważ nie wierzę w szampony typu "2w1".

Napewno kiedyś kupię,ponieważ jest niedrogi i ślicznie pachnie!!

Używam tego produktu od:4miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2(w tym jedno duże)

niestety, tylko zapach...

Szampon dostałam w prezencie, sama raczej nigdy bym go nie zamówiła, ponieważ szampony z avonu jakoś w ogóle nie wpływają pozytywnie ani na moje włosy, ani na skórę głowy. I tu niestety się rozczarowałam - szampon nie robił z włosami nic, nawet nie nawilżał ich! Jedynym plusem jest miły zapach... Nie polecam

Używam tego produktu od: rok temu

śliczny zapach

Kupiłam go dlatego, że zainteresowała mnie kompozycja imbiru i mango i ot tak dla przyjemności. Mile się nim zaskoczyłam. Zapach ma naprawdę przepiękny i jest taki rozgrzewający. Minus tego, że po takich ziołowych i owocowych szamponach mam włosy trochę bardziej puszyste, ale wolałabym mieć gładsze. Nie odżywia za bardzo i też nie nawilża, ale jest relaksujący.
Nie wiem czy go jeszcze kupię, chyba, że znowu dla przyjemności...

Używam tego produktu od: używałam rok temu

dobry:)

Na początku zupełnie mi nie podpasował i byłam gotowa wyrzucić go do kosza;) A to dlatego, że po umyciu czułam się jak przed myciem - tak jakby zupełnie nie oczyszczał; do tego kiepski efekt odświeżenia trwał tylko przez pół dnia, po tym czasie włosy były oklapnięte i brudne:( ALE... tak było tylko przez pierwsze 4 mycia. Potem zwrot o 180 stopni;) Podsumowując:
+ dobrze myje, odświeża i efekt utrzymuje się długo (używam kosmetyków do modelowania, a na dodatek moje włosy mają skłonność do przetłuszczania - ten szampon [chociaż jest do normalnych włosów - poradził sobie i z moimi])
+ przyzwoicie się pieni (chociaż czasami dopiero za powtórnym myciem;))
+ ładnie pachnie
+ nie wysuszył mi włosów, nie robi z nich siana
+ nie plącze włosów
+ cena
+ dość gęsty, średnio wydajny
W zasadzie nie mam się do czego zbytnio przyczepić, bo nie jest to specyfik do ratowania włosów, tylko do oczyszczania, a z tym sobie dobrze radzi, nie robiąc krzywdy. Za te pieniążki - warto:) Nie wiem czy kupię, bo chcę wypróbować resztę serii.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Avon......

Kupilam go na promocji, az 2 opakowania. W sumie nie dawal zadnych efektow. Dobrze sie po nim tylko wlosy rozczesywalo i mial mily zapach. Taki szamponik ktory nic nie da, ale nic nie zrobi.

Używam tego produktu od:w czerwcu