M.A.C., Viva Glam Lipstick (Pomadka do ust)

M.A.C., Viva Glam Lipstick (Pomadka do ust)

Szminka o świetnej, kremowej konsystencji. Bardzo trwała i o bardzo przyjemnym zapachu. Ciekawa gama kolorów.

Cena: ok. 40zł / 3g

Lubię

fajna szminka lecz ja mam z kolekcji miley i nie podoba mi się jej świetliste wykończenie, kolor jest bardzo łady taki wakacyjny, nawet fajnie się trzyma, ładnie nawilża usta, kolor wgryza się w nie i powoduje że mimo zmycia szminki lekkie zabarwienie dalej pozostaje.

Ciężko je dorwać

Te pomadki są tak samo dobre, jak te z regularnej kolekcji. Tak samo trwałe, pięknie pachnące wanilią, z urozmaiconym opakowaniem.
Niestety ich problem to ich brak. Zarówno w salonach stacjonarnych, jak i online. Trzeba na nie polować, bo kolory są naprawdę piękne i unikatowe.

VIVA GLAM II

Oceniam Viva Glam II . Zużyłam chyba z 3 opakowania. Wielki plus za piękny beżowy odcień, taki naturalny podkreślacz ust. Konsystencja jest dość przyjemna. Rozprowadza się z łatwością, nie tworzy takich brzydkich smug. Trzyma się ust i to bardzo, dopóki nie zaczniemy czegoś konsumować.

Trwałość jest bardzo średnia. Nie widzę jakiejś wielkiej różnicy między M.A.C. a tańszymi odpowiednikami typu Rimmel czy Bourjois. U mnie ta pomadka nie wytrzymuje długo.Zniszczeń w postaci wysuszonych ust czy wyprysków nie odnotowałam,

Co do koloru to VIVA GLAM II jest to dość wyraźny beż i mocno przyciemnia usta. Ładnie wygląda na wypoczętej twarzy i przy makijażu oczu. Inaczej wygląda się zbyt smutno.

Udany produkt firmy M.A.C.

3 rodzaje dolnej kreski

Taka sobie...

Mam viva glam V o wykończeniu lustre. Kolor przepiękny, lepsza wersja odcienia naszych ust. Rozprowadza sie bardzo gładko, ale zapachem przypomina mi w tym momencie babciną pomadkę. :/ Jeśli chodzi o trwałość, to średnio... Szybko się zjada nawet gdy tylko pijemy, anie tego spodziewałam się po szmince za ponad 80 zł. Żeby przetrwała dłużej niż pół godziny trzeba tylko mówić i za żadne skarby nie oblizywać się. Słyszałam, że pomadki MAC o wykończeniu innym niż matowe są kiepskiej trwałości, ale żeby aż tak?... Nie polecam. Kolor piękny, unikatowy, twarowy - jak to w MACu, ale niestety nic poza tym.

idealna

Ostatnimi czasy zakochałam się na nowo w kosmetykach MAC...
Był okres, że kupowałam dużo kosmetyków drogeryjnych... Miałam chyba wszystkie podkłady i każdy mnie zawiódł na tyle, że żadnego nie skończyłam i zwykle lądowały u koleżanek.
Ze szminkami była podobna sytuacja. Kupowałam szminki l\'oreal, rimmel, maybelline, bourjois etc.
Aż w końcu powiedziałam STOP. Drogeryjne kosmetyki w Polsce uważam, że są bardzo drogie. Ceny totalnie nieadekwatne do jakości. Natomiast uważałam, że MAC jest przereklamowany i wolę mieć dwie pomadki bourjois niż jedną z maca pffi.
Jednak podjęłam decyzje, że już ani jednej pomadki nie kupie w drogerii i tak się stało. Z braku laku kupiłam moją drugą szminkę z MAC Viva La Glam II
I przepadłam... :) Jest to piękny brudny, zgaszony róż. W dodatku mocno napigmentowany! Nie podkreśla suchych skórek, A jak się ładnie na ustach utrzymuję, mmmm. Poezja.
Pomadek nie pożeram więc jak dla mnie są to wydajne produkty. Zużycie jest niewielkie więc uważam, że cena adekwatna :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Doskonała

Posiadam: Viva Glam Gaga 2

Plusy
+ Kremowa konsystencja
+ Świetnie kryje
+ Nie wysusza
+ Ładny zapach
+ Klasyczne opakowanie z dodatkiem czerwieni
+ Kolor nie pozostawia nic do życzenia. Wspaniały nude.

Minusy
- Minus jest tylko jeden. Cena. Chociaż pieniądze idą na cele charytatywne, to nie każda może sobie na nią pozwolić (nie mówiąc już o większej kolekcji)

Używam tego produktu od: Dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Idealna! Viva Glam V

Nie mogłam znaleść lepszej szminki! Kolor jest identyczny jak odcień moich ust, wyglada zawsze idealnie bez względu na rodzaj makijazu, pasuje do wszystkiego. Mimo że w brazowo-bezowych odcieniach wygladam delikatnie mówiąc niekorzystnie ta jest inna:) nie bede rozwodzic się nad opakowaniem, zapachem bo chyba już wszystko zostało powiedziane:)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

Świetna szminka

Mam odcień limitowany z linii "For our lips" sygnowany przez Cyndi Lauper.

Kolor:
Piękny, ciepły, lecz niezbyt mocno koralowy róż. Obecnie wolałabym coś w odcieniu mauve bardziej, jednak ten jest niepowtarzalny. Z jednej strony jest ciepły, ale nie do końca, bo tony różowe się przebijają. Bardzo niejednoznaczny, ale też i piękny.

Konsystencja:
Kremowa, przyjemna. Gładko sunie po ustach.

Krycie:
Szminka dobrze pokrywa usta, wystarczy jedna dobra warstwa by je ładnie przykryć.

Trwałość.
Normalna - na poziomie 3 godzin. Ja najczęściej nakładam ją na kredkę z Essence w kolorze Satin Mauve (nr. 06), przez co trwałość jej zwiększa się do około 4 a nawet 5 godzin. Nakładam na kredkę, po czym ścieram nadmiar przykładając chusteczkę, potem dokładam porcję, przykładam chusteczkę i nakładam ostatnią warstewkę. Dzięki temu jest u mnie tak trwała.

Piękne. M.A.C. ma jedne z najpiękniejszych opakowań na rynku. Trwałe, eleganckie czarne. Nie lubię opakowań w stylu "wszystko złoto co się świeci". Sztyft jest w kolorze mocnego różu, co podkreśla limitowany charakter pomadki. Niestety napis M.A.C szybko się ściera, ale nie jest to dla mnie mankament.

Cena:
Jak dla mnie ceny M.A.C. w PL są mocno przesadzone, ale to klasyka Polskiego rynku i drogerii. Jednak biorąc pod uwagę jej jakość jestem w stanie zapłacić za nią tyle ile chcą - 76 zł.

Piękna szminka, szkoda, że limitowana. W załącznikach foto opakowania szminki i jej samej. Na pewno nie jeden produkt firmy M.A.C. będzie w mojej kosmetyczce.

Zaznaczyłam opcję "tak" bo sama seria Viva Glam posiada kilka odcieni w stałej ofercie i to właśnie na nie się skuszę.

Używam tego produktu od: Marzec 2010 - odkąd została prowadzona
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szej

Nie bardzo wiem co myslec...

Mam szminke z kolekcji Viva Glam Lady Gaga kolor Photo AB5 .
Kolor nude z drobinkami.

Wydaje mi sie , ze szminka jest zbyt kremowa w cieple dni mam wrazenie, ze wlasciwie sie rozpuszcza.
Nie trzyma sie zbyt dlugo nie bardzo wiem dlaczego nie mam problemu ze szminkami, owszem zjadam ich tony, ale nie scieraly sie ani nic. Ta ginie w oczach nie wiem nawet kiedy, w dodatku zbiera sie w zlaczeniu ust !!!
produkt takiej firmy powinien byc za 5 gwiazdek i to za taka cene.
Nie wiem czy to poprostu taka felerna kolekcja, bo jak juz napisalam nie mam problemu ze szminkami najtansze okazy trzymaja sie u mnie godzinami, bez praktycznie nic nie robienia z ustami.

Generalnie produkt jest ok, ale nie zachwyca dlatego daje 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 wiecej niz polowa

super pomadka

Posiadam Viva Glam Gaga z pierwszej serii i powiem szczerze, że jest to jedna z KWC. Pomadka ma bardzo fajną kremową konsystencję więc nakładanie jej to sama przyjemność. Dodatkowo jest mega wytrzymała i dość równomiernie się ściera. Nie wysusza ust wcale a dodatkowym plusem jest to, że pieniążki ze sprzedaży serii Glam idą na cele charytatywne ! ;-)

Używam tego produktu od: 2ch lat
Ilość zużytych opakowań: 1szt.

spoko

Zacznę od plusów- mam 2 pomadki w bardzo łądnych kolorach- brzoskwiniowa i pudrowo różowa. Długo się utrzymują, fajne kolory.
Co do minusów- szybko się ścierają napisy z opakowania, podkreśla suche skórki, ma nieprzyjemny smak.
Poza tym ok,polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 sztuk

Cudna!

Fantastyczna pomadka! Lekka, mocno napigmentowana, długo się trzyma i nie wysusza ust. Nie czuć że jest na ustach, ściera się bardzo równomiernie. Mogłaby być tańsza...