Tropic Mix - żele pod prysznic

Tropic Mix - żele pod prysznic

Pielęgnujące żele pod prysznic Fa Tropic Mix łączą świeżość z fascynującą kombinacją egzotycznych zapachów. Żele są wzbogacone naturalnymi ekstraktami. Pobudzające zapachy ożywiają zmysły, inspirują i dostarcza energii.
- Mango & Orange (pomarańczowy)
- Passion Fruit & Guave (różowy)
- Lemon & Mint (zielony)

Cudooooowny zapach

Nigdy nie spotakałam takiego cudownego zelu po ktorym nie musialam uzywac juz perfum;p pachnail cudownie przez caly dzien najpiekniejszy jest Mango & Orange ten rozowy taki sobie...niestety niegdzie juz nie widze tej serii a szkoda bo tesknie za tym zapachem

Używam tego produktu od: kiedys uzywalam nigdzie goj uz nie znalazlam

Pomarańcz

Słodka pomarańcz. Bardzo dobry. Nie pieni się zbyt mocno, dzieki czemu szybko i bezproblemowo się spłukuje. Minusy> zapach krotko się utrzymuje.

za niską cene, godny poleceniaUżywam tego produktu od: uzywałam KIEDYś

bardzo dobry :))

Mam wersję pomarańczową, ma przepiękny zapach, chocby dla tego zapachu mam ochotę wskoczyc pod prysznic o każdej porze dnia i nocy :) Nie pieni się jakoś szczególnie mocno, ale mnie to nie przeszkadza. Niska cena, jest wydajny. Moja skóa jest po nim gładka, miękka i pachnąca. Zdecydowanie polecam :)

Manicure - marynarskie paski

taki sobie

Przecietny. tani, ale mało wydajny. Dośc rzadki. Słabo sie pieni. Mam wersje rózowa, która pachnie bardzo słodki, do bólu - jak przesłodzony kompot. Przy obecnym wyborze tego typu kosmetyków - mozna sobie darowac!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dno

Ten żel to po prostu dno kabiny prysznicowej. Rzadki, wylewa się w ogromnych ilościach. Żeby porządnie się umyć trzeba zużyć 3 razy więcej żelu niż się powinno :(. Na dodatek dziwna zielona "ozdoba" na klapce odpadła przy pierwszej okazji. Mam wersję zieloną żelu i nigdy więcej go nie kupię. Nie nadaje się nawet na mydło do rąk... Jedyny plus to to, że nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 0,5

odswiezajacy

Mam zielony czyli limonka z mieta i musze powiedziec ze zel jest calkiem calkiem. Ladnie pachnie, tak swiezo i cytrusowo. Poza tym nie wysusza i jest przyjemny w uzyciu. Wada jest jedynie zbyt rzadka moim zdaniem konsystencja a przez to niewydajnosc. Mysle jednak ze sie jeszcze skusze na pomaranczowa i rozowa wersje.

Używam tego produktu od:

cudny!

mam rozowy! najlepszy na poranny prysznic, pieni sie swietnie, nie wysusza, dlugo pachnie i do tego cudownie! wydajnosc jest srednia no ale cena przystepna

Używam tego produktu od:pol roku

Świetne zapachy!

Ostatnio przypomniała mi o tych żelach promocja w tesco - 2 sztuki za 9.90 :D, więc zrobiłam sobie zapasik ;).
Same żele są miłe, mają przecudne zapachy, dość dobrze się pienią, nie wysuszają, skutecznie myją.

Oczywiście są mało wydajne - to główna cecha żeli Fa, ale nie są drogie, więc można tę niewydajność przeboleć.

Najważniejsze, że poprawiają humor, nastawiają pozytywnie do całego dnia. Pachną na skórze jeszcze długo po wyjściu spod prysznica.

Poranny prysznic z tym żelem, zwłaszcza wiosną i latem - to jest to :).

Polecam.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

Zaaapach...

Pachnie cudownie. Od żeli do mycia nie wymagam zbyt wiele, główną uwagę zwracam na zapach, więc ten jest idealny :). Najbardziej odpowiada mi wersja pomarańczowa, cytrusowa.

Używam tego produktu od:maj 2006

taka woda

Zachycona zapachem kupiłam wersję różową, z marakują i guawą bodajże. I cóż - faktycznie ładnie pachniał. I tyle :[ Ma okropnie wodnistą konsystencję co powoduje że wylewa się go za dużo z opakowania i produkt jest totalnie niewydajny. Ale nawet ta zbyt duża ilość żelu nie powoduje intensywnego pienienia... Skóry nie myje, tylko tak się po niej... ja wiem... maże?

Beznadziejny. Wracam do Palmolive :)

swietny

spelnia wszystkie wymagania-jakie stawiam srodkom do mycia ciala- dobrze odswieza, ladnie ale dyskretnie pachnie.Pieni sie umiarkowanie- czyli tak jak lubie.
Wydajnosc- o wiele wieksza niz np Palmolive.
mam tez rozowy- przyznam sie ze do zakupu sklonil.. mnie moj TZ- wsadzil go do koszyka mowiac- mam na liscie jakis zel- to dla ciebie- to ten jest damski napewno- bo taki rozowy:D

Mój ulubiony to różowiuki z mango...wspaniały zapach!Genialnie nawilża i utrzymuje się długo na skórze jak dla mnie-idealny,niedrogi,trwały...SZCZERZE POLECAM!!!